کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

امشب رو چجوری توصیف میکنید؟
میدانستیم که بازی سختی خواهد بود چون آن ها در اینجا بسیار تیم سرسختی هستند.میدانستیم که باید روی مسائل دفاعی به خوبی کار کنیم،گاهی اوقات به وسیله ی فول بک هاشون و گاهی با دو مهاجم خودشون به بازی عمق میدادند.ما قبلا راجع بهش صحبت و تمرین کرده بودیم و آگاه بودیم که اگر سازمان یافته باشیم و در پرسینگ خوب عمل کنیم میتونیم توپ رو به دست بیاریم و از فضای به وجود آمده استفاده کنیم کاری که در انجامش موفق بودیم.ما در قبال همه ی بازیکن ها مسئول هستیم در قبال بازیکنان جوان به خصوص تا به اون ها فرصت بدیم بازی خودشون رو در کنار بازیکنان با تجربه تر تیم به نمایش بگذارن.امشب خوب بود و آن ها لیاقتش را داشتند.این روش ماست.


شما چه کاری انجام دادید برای نمایش بازیکنان جوان تر تیم و مشخصا بوکایو ساکا؟
شاید روی گل ساکا و نمایش امشب او کاری انجام داده باشم ولی در زمین مسابقه اعتماد به نفس و تمام کنندگی قدرت بدنی زیادی رو می طلبد.در مورد امیل اسمیت رو بعد از مصدومیتش امشب اولین بازی رو برای ما انجام داد و خوب هم کار کرد.همینطور هم ویلوک که روز به روز بهتر میشه و امشب هم خوب بود.هم چنین لوکاس توریرا که به سختی کار کرد و چمبرز که در پست دفاع راست بازی کرد و بسیار خوب بود.امشب همه میتونن خوشحال باشن.این بازی چالش بزرگی بود و خوشحال و هیجان زده ایم که تونستیم کار مهمی انجام بدیم.چنین شروعی مقابل همچین تیمی به نظرم خیلی مهم بود.بعد از تعویض اسمیت رو به او چه گفتید؟
برای او نیاز داریم که در داخل ‌و خارج زمین کارهایی انجام بدیم،پارسال با ما شروع کرد و چند بازی هم برای ما انجام داد،بعد از این که به دوره ی قرضی در آلمان رفت با مصدومیت بازگشت و بازی هایی رو با تیم زیر بیست سال انجام داد. امروز برای او هم چالش بود و هم فرصت باید از او مراقبت کنیم،خیلی خوب کار کرد و براش خوشحالم و این چیزی بود که بعد تعویضش به او گفتم.


چرا کماکان باز بازی میکنید ...
فرانکفورت رو آنالیز کرده بودیم و میدانستیم که تیم دفاعی ایی هستند.اون ها با سه دفاع مرکزی بازی می‌کنند و فول بک هاشون در نقش وینگر ظاهر میشن.میدانستیم از ما انتظار بازی تدافعی خواهند داشت،ولی پرسینگ ما در دقایقی از بازی مقابل آن ها بسیار خوب بود.در مقابل تغییر حالت بازی آن ها میتونستیم فرصت هایی به دست بیاریم که موفق هم شدیم.باید مقابل فول بک ها و مهاجمشون تدافعی میبودیم.اون ها شوت های فراوونی زدند چون بازیکن های هجومی زیادی در زمین داشتند .در مورد مصدومیت کولاسیناچ ...
سئاد یکشنبه شب و امشب برای ما بازی کرد فکر میکنم مسئله ی جدی ایی نباشه.


تاریخ بازگشت و اضافه شدن  تیرنی و بلرین...
هر دوی آن ها برای بازی فردا مقابل وولورهمپتون در مسابقات زیر بیست و سه سال حاضر خواهند بود

توریرا و پست و نقش او در زمین...
امشب خوب بازی کرد و به نظرم امشب اولین بازی یی بود که در این فصل از نظر بدنی در اوج آمادگی بود.میخواهم از قابلیت ها و کیفیتش  به خصوص در زمینه ی فشار به تیم حریف و پرسینگ در تیم بهره ببرم و همچنین حضورش در محوطه ی جریمه ی حریف برای گل زنی وهمینطور حفظ توپ و کنترل کردن بازی برای بازی سازی.


بازی امشب برای پیشرفت تیم مهم بود؟
ما یک تعداد بازیکن جدید داریم که باید با تمرین کردن و کار بیشتربرای بازی های آینده  با تیم هماهنگشون کنیم و این پروسه داره بهتر میشه.برای مثال پپه امشب برای ما ۳۰ دقیقه بازی کرد و ما براش خوشحالیم ولی این رو میدونیم که کارهای خیلی بیشتری در آینده از او برمیاد.همینطور هم راجع به مصطفی یا چمبرز در راست یا مصطفی کنار داوید لوییز ،چمبرز در کنار دیگران و همینطور هولدینگ رو به بازگشت نزدیک میبینیم..همه ی بازیکن ها برای ما مهم هستندمن امشب به دنبال خلق یک روحیه ی تیمی بودم .ما باید هر بازی بر اساس همون بازی و حریف برنامه داشته باشیمو از بازیکنان مختلف بهره ببریم.

ثبت نظر شما
8+0=

نظرات کاربران

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰٦/۲٩ گفت »
1
مارتینز نبود میباختیم...چند تا گلو گرفتا

دیگر خبرهای آرسنال

دیدار سران آرسنال با پرز  برای انتقال دائم سبایوس از رئال ما
رئال آماده انتقال کامل سبایوس به آرسنال است...
آرسنال 4 چارلتون 0 (Continental Cup)
تداوم نمایش مقتدرانه توپچی ها در کانتی کاپ...
اسلاویا پراگ 2 آرسنال 5 (لیگ قهرمانان اروپا)
برد شیرین با پوکر به یادماندنی میدیما در پراگ...
مصاحبه مفصل رایت و برگکمپ
صحبتهای ایان رایت بازیکن بزرگ آرسنال در مورد بازی کردن در کنار دنیس برگکمپ و ترس مدافعان از آنها...
در تمام لحظات با تو هستیم
آرسنال در حال نسل سازی فوق العاده ای با اتکا به جوانان یا بهتر بگم نوجوانان خود است و این شجاعت اونای امری است که با حضور تیم های +۱۰۰ میلیون پوندی به بازیکنانی مثل ساکا، ویلوک، گوندوزی، مارتینلی و .... این قدرت را می دهد تا تیم های ملی به دنبال آن ها بیایند.

آخرین نظرات

میلاد بهرام در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۲۳ نوشت :
برای من خیلی عجیب بود بث مید رو برده وینگر راست که حتی نتونست یک سانتر سالم بکنه! از طرفی با سیستم 4-2-3-1 خرید جدید ما مدام جلوی دفاع توپ رو لو میده ولی 90 دقیقه تو زمین میمونه! روزی که دنیله روز خو...

مربوط به چلسی 2 آرسنال 1 The FA WSL
Vishka در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۱۰ نوشت :
Michael Jackson@

سلام فقط رفتو برگشته

مربوط به آرسنال 2 فیورنتینا 0 ( لیگ قهرمانان اروپا )
مهرزاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۰٩ نوشت :
مصاحبه های امری داره کم کم رنگ و بوی حرف های ونگر رو می ده.
کیفیت بازیکنان. پیشرفت استعدادها و ...

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی سرمربی باشگاه پس از تساوی امشب
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۰۷ نوشت :
سلام
بازی های چمپیونز بانوان به صورت رفت و برگشتیه ؟ مرحله گروهی نداره؟

مربوط به آرسنال 2 فیورنتینا 0 ( لیگ قهرمانان اروپا )
Saiedmahdi در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۰٦ نوشت :
سلام.اسم من تو لیست بوده ولی نرسیده دستم.

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی