کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

عصر یکشنبه بانوان آرسنال با 11 گل بریستول را در هم کوبیدند و رکورد قاطع ترین پیروزی در تاریخ سوپرلیگ بانوان انگلیس را به نام خود ثبت کردند.

 

ویویان میدیما با 6 گل و 4 پاس گل در 10 گل توپچی ها تأثیر مستقیم داشت، که این خود بیشترین تعداد گل زده توسط یک بازیکن در تاریخ لیگ محسوب می شود. این مهاجم هلندی هم اکنون در 13 دیداری که در ترکیب اصلی این فصل آرسنال حضور داشته 22 بار موفق به گلزنی شده است.

 

اولین گل این دیدار را لیسا اونز در همان دقایق ابتدایی برای تیم میزبان به ثمر رساند. او با جای گیری مناسب ارسال بلند میدیما را با ضربه سر تبدیل به گل کرد. گل دوم آرسنال روی ضربه سر لیا ویلیامسون، مدافع بلند قامت توپچی ها به دست آمد. این بار ویویان میدیما با ارسال توپ از جناح راست ویلیامسون را در موقعیت گل قرار داد تا تیم میزبان در همان 10 دقیقه ابتدایی 2-0 از حریف پیش بیفتد. دقایقی بعد سوفی بگلی با یک سیو به موقع مانع گلزنی جردن نابز شد تا بریستولی ها نفس راحتی بکشند اما خوشحالی آنها دوامی نداشت و گل سوم را خودِ میدیما از خط دروازه تیم مهمان عبور داد.

 

بعد از سپری شدن 33 دقیقه، مهاجم هلندی توپچی ها با فریب دادن دفاع حریف دومین گل خود و چهارمین گل تیمش را به ثمر رساند. تنها دو دقیقه بعد میدیما موفق به هت تریک شد. ضربه اول او در مقابل دروازه دفع شد اما بگلی در ریباند مقابل مهاجم 23 ساله آرسنالی ها کاری از پیش نبرد تا نیمه نخست 5-0 به پایان برسد.

 

در آغاز دومین نیمه، یانا دنیلز می توانست فاصله را برای بریستول کاهش دهد اما شوت او راهی به دروازه مانوئلا زینسبرگر نداشت. در ادامه طولی نکشید که ماشین گلزنی توپچی ها پس از دریافت پاس ون د دنک با هدف گرفتن سنگر حریف اختلاف را به 6 گل رساند. هفتمین گل بانوان آرسنال را جردن نابز به ثمر رساند و دو دقیقه بیشتر نگذشته بود که با پاس لیسا اونز، بهترین گلزن توپچی ها برای پنجمین بار دروازه سوفی بگلی را فرو ریخت.

 

خیلی زود میدیما دوباره در نقش پاسور ظاهر شد تا با قرار دادن لیسا اونز در موقعیت مناسب گلزنی شمار گل های آرسنالی های میزبان به 9 برسد و اونز هم در این دیدار دبل کند. به فاصله 2 دقیقه، میدیما باز هم با پاس اونز و یک شوت سرکش دومین هت تریکش را در این بازی تکمیل کرد.

 

10 دقیقه مانده به پایان وقت قانونی مسابقه، اِما میشل که به عنوان یار تعویضی به میدان آمده بود تیر خلاص را به هدف نشاند تا تیمش 11-0 برنده بی چون و چرای این دیدار باشد. اما این پایان ماجرا نبود؛ با خطای زینسبرگر روی دنیلز، بریستول در دقایق پایانی صاحب یک ضربه پنالتی شد. زینسبرگر این ضربه را مهار کرد اما دنیلز موفق شد در ریباند تنها گل تیم مهمان را به ثمر برساند.

 

با این نتیجه، آرسنالی ها با 21 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به سیتی صدر جدول را پس گرفتند. اما چلسی در صورت پیروزی در دیدار معوقه با اورتون با آرسنال و سیتی هم امتیاز خواهد شد. شاگردان جو مونتمورو یکشنبه هفته آینده در لیگ به مصاف ردینگ خواهند رفت.

 

 

 

 

ثبت نظر شما
0+3=

نظرات کاربران

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰٩/۱۱ گفت »
1
بابا چقدر اینا خوبن ❤😍🔥
من خودم امتحان داشتم .نتیجه رو دیدم شوکه شدما 😮
تبریک بابت صدر نشینی
مرسی که فول مچ هم گذاشتین تو کانال 👌
میدیما ۶+۴ 👊😮

دیگر خبرهای آرسنال

 آرسنال 1 چلسی 4 The Fa WSL
صدرنشینی را از دست دادیم
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا  پس از تساوی مقابل شفیلدیونایتد
صحبت های مهمی که پس از بازی با شفیلد مطرح شد..
 آرسنال 1 ردینگ 0 (Continental Cup)
لیتل در شب دویست تایی شدنش با آرسنال گل صعود به نیمه نهایی را زد...
برایتون  0 آرسنال4 The Fa WSL
دومین برد متوالی آرسنال در ۲۰۲۰ رقم خورد...

آخرین نظرات

وتقعا در تاریخ ۱۳٩۸/۱۰/۱۲ نوشت :
این بشر(آرتتا) ساخته شده واسه مربیگری
روزای اولش که داخل تمرینات داسته به لاکازت میگفت بجای پاس/ضربه پشت پا، بدنتو بچرخون و مدافعو جا بذار، دقیقا بازی منچستر همون اتفاق برا لاکازت و توریرا افتاد که...

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی مقابل یونایتد
MHAR در تاریخ ۱۳٩۸/۱۰/۰٦ نوشت :
واقعا دارم می گم چرا از اول پپه رو نزاشت تو ترکیب اون نلسون و ساکا سانتر هاشون همش می رفت تو تماشاگرا لاکازت هم اصلا آماده نبود ولی تو یک سال امری ندیده بودم که اوزیل انقدر بدوءه ولی به نظرم می تونیم ...

مربوط به در راه خوبی قرار داریم
در تاریخ ۱۳٩۸/۱۰/۰۵ نوشت :
تنها دلیل نبردن بازی بورنموث= مربی قبلی
ساکا افتضاح، نلسون افتضاح، لاکازت افتضاح
بقیه همه عالی بودن
چه بازی ای کرد تیم
از 1 تا 90،بورنموث تو قوطی بود

مربوط به امری بلاخره سکوت خود را در مورد اوزیل شکاند
در تاریخ ۱۳٩۸/۱۰/۰۵ نوشت :
نیمه اول بورنموث
تیم عالی بود تا قبل گل
جوونا خیلی داغونن، افتضاح
لاکازت داغووووون
ژاکا، توریرا، دفاعا غیر از ساکا، عالی
حیفه اگه نبریم این بازیو

مربوط به امری بلاخره سکوت خود را در مورد اوزیل شکاند
Bahar در تاریخ ۱۳٩۸/۰٩/۲٩ نوشت :
@Michael Jackson
خوشبختانه نشونه ای از شکستگی دیده نشده. میگن به زودی با ریکاوری میتونه برگرده

مربوط به اورتون 1 آرسنال 3 The Fa WSL
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی