کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

عصر یکشنبه بانوان آرسنال با 11 گل بریستول را در هم کوبیدند و رکورد قاطع ترین پیروزی در تاریخ سوپرلیگ بانوان انگلیس را به نام خود ثبت کردند.

 

ویویان میدیما با 6 گل و 4 پاس گل در 10 گل توپچی ها تأثیر مستقیم داشت، که این خود بیشترین تعداد گل زده توسط یک بازیکن در تاریخ لیگ محسوب می شود. این مهاجم هلندی هم اکنون در 13 دیداری که در ترکیب اصلی این فصل آرسنال حضور داشته 22 بار موفق به گلزنی شده است.

 

اولین گل این دیدار را لیسا اونز در همان دقایق ابتدایی برای تیم میزبان به ثمر رساند. او با جای گیری مناسب ارسال بلند میدیما را با ضربه سر تبدیل به گل کرد. گل دوم آرسنال روی ضربه سر لیا ویلیامسون، مدافع بلند قامت توپچی ها به دست آمد. این بار ویویان میدیما با ارسال توپ از جناح راست ویلیامسون را در موقعیت گل قرار داد تا تیم میزبان در همان 10 دقیقه ابتدایی 2-0 از حریف پیش بیفتد. دقایقی بعد سوفی بگلی با یک سیو به موقع مانع گلزنی جردن نابز شد تا بریستولی ها نفس راحتی بکشند اما خوشحالی آنها دوامی نداشت و گل سوم را خودِ میدیما از خط دروازه تیم مهمان عبور داد.

 

بعد از سپری شدن 33 دقیقه، مهاجم هلندی توپچی ها با فریب دادن دفاع حریف دومین گل خود و چهارمین گل تیمش را به ثمر رساند. تنها دو دقیقه بعد میدیما موفق به هت تریک شد. ضربه اول او در مقابل دروازه دفع شد اما بگلی در ریباند مقابل مهاجم 23 ساله آرسنالی ها کاری از پیش نبرد تا نیمه نخست 5-0 به پایان برسد.

 

در آغاز دومین نیمه، یانا دنیلز می توانست فاصله را برای بریستول کاهش دهد اما شوت او راهی به دروازه مانوئلا زینسبرگر نداشت. در ادامه طولی نکشید که ماشین گلزنی توپچی ها پس از دریافت پاس ون د دنک با هدف گرفتن سنگر حریف اختلاف را به 6 گل رساند. هفتمین گل بانوان آرسنال را جردن نابز به ثمر رساند و دو دقیقه بیشتر نگذشته بود که با پاس لیسا اونز، بهترین گلزن توپچی ها برای پنجمین بار دروازه سوفی بگلی را فرو ریخت.

 

خیلی زود میدیما دوباره در نقش پاسور ظاهر شد تا با قرار دادن لیسا اونز در موقعیت مناسب گلزنی شمار گل های آرسنالی های میزبان به 9 برسد و اونز هم در این دیدار دبل کند. به فاصله 2 دقیقه، میدیما باز هم با پاس اونز و یک شوت سرکش دومین هت تریکش را در این بازی تکمیل کرد.

 

10 دقیقه مانده به پایان وقت قانونی مسابقه، اِما میشل که به عنوان یار تعویضی به میدان آمده بود تیر خلاص را به هدف نشاند تا تیمش 11-0 برنده بی چون و چرای این دیدار باشد. اما این پایان ماجرا نبود؛ با خطای زینسبرگر روی دنیلز، بریستول در دقایق پایانی صاحب یک ضربه پنالتی شد. زینسبرگر این ضربه را مهار کرد اما دنیلز موفق شد در ریباند تنها گل تیم مهمان را به ثمر برساند.

 

با این نتیجه، آرسنالی ها با 21 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به سیتی صدر جدول را پس گرفتند. اما چلسی در صورت پیروزی در دیدار معوقه با اورتون با آرسنال و سیتی هم امتیاز خواهد شد. شاگردان جو مونتمورو یکشنبه هفته آینده در لیگ به مصاف ردینگ خواهند رفت.

 

 

 

 

ثبت نظر شما
15+6=

نظرات کاربران

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰٩/۱۱ گفت »
1
بابا چقدر اینا خوبن ❤😍🔥
من خودم امتحان داشتم .نتیجه رو دیدم شوکه شدما 😮
تبریک بابت صدر نشینی
مرسی که فول مچ هم گذاشتین تو کانال 👌
میدیما ۶+۴ 👊😮

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیان، رسما به آرسنال پیوست...
آرسنال مهاجم برزیلی چلسی را در انتقالی رایگان به شمال لندن آورد ...
خرید ویلیان قطعی شده است...
احتمالا آرسنال چهارشنبه، ویلیان را معرفی میکند، در ادامه نگاهی به آمار ویلیان و دلایل خرید او میاندازیم ...
مقاله تاریخچه فوتبال بانوان جهان
قسمت سوم مقاله تاریخچه فوتبال بانوان جهان
ایستگاه تاکتیک: آرسنالِ انعطاف‌پذیرِ آرتتا چگونه قهرمان شد؟
کاپیتان آرسنال تبدیل به ستاره میدان شد و در سرخط خبرها قرار گرفت، اما تیرنی نقش کلیدی را در این قهرمانی ایفا کرد.
مارتینز قهرمانی در کنار اوبامیانگ
صحبت های مارتینز پس از قهرمانی در جام حذفی و درخشش او در راه قهرمانی ...

آخرین نظرات

آرمان در تاریخ ۱۳٩٩/۰۵/۱۸ نوشت :
سلام
تو رو خدا این کارتارو برسونین به دستمون
مُردیم از انتظار😢😢

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
salah در تاریخ ۱۳٩٩/۰۵/۱۴ نوشت :
خداکنه اوبامیانگ بمونه منو یاد اسطوره تمام نشدنی تیری هانری میندازه البته به هانری جون نمیرسه ولی واقعا تاثیرگذاره مخصوصا تو بازی های مهم آرسنال با قهرمان شدن آرسنال وضعیت مالی تیم بهتر شده و اعتبار ب...

مربوط به با اوبامیانگ میتوانیم جام‌های بیشتری کسب کنیم...
salah در تاریخ ۱۳٩٩/۰۵/۱۴ نوشت :
با سلام زمانی که تازه قرارداد بسته بود با آرسنال و در بازی آرسنال در جایگاه تماشاکران بود و آنچلوتی هم در کنارش بود که اونم تازه با اورتون قرارداد بسته بود اولش خیلی ناراحت شدم گفتم چرا آنچلوتی ی مربی...

مربوط به صحبت‌های آرتتا پس از قهرمانی آرسنال
بهنام در تاریخ ۱۳٩٩/۰۵/۱۳ نوشت :
جون مادرت داوید ِلوئیز را بزار هافبک تدافعی به جاش خرید پست ده انجام بده

مربوط به صحبت‌های آرتتا پس از قهرمانی آرسنال
كامى در تاریخ ۱۳٩٩/۰۵/۱۲ نوشت :
اوپامكانو كه با لايپزيش تمديد كرد اما اميدوارم با توجه به قهرمانى تو جام حذفى توماس پارتى و يه مدافع وسط خوب بخريم

مربوط به نگاه دقیقی به نقل و انتقالات آرسنال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی