کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

آرسنال پس از گذشت ماهها در نهایت موفق شد دیشب در دیدار مقابل وستهم با نتیجه ی 3-1 به پیر.زی برسد. با این حساب لیونبرگ در سومین دیدار خود برد را تجربه کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.
 
در مورد اینکه چه تیم در نیمه ی دوم چه تغییری کرد...؟
بازیکنان کارشان را فوق العاده خوب انجام دادند. ما برای بازی برنامه داشتیم و میخواستیم توپ را زیاد به حرکت دراوریم. نیمه ی اول کند بودیم. کمی بیحال بودیم، حرکت نمیکردیم، نمی دویدیم اما در نیمه ی دوم باید سرعت میگرفتیم و موفق به انجام این کار شدیم. برای من دیدن این اتفاق جذاب بود و شما دیدید که وستهام در نیمه ی دوم و حوالی دقیقه 60 کمی خسته شد و توانستیم کمی تیمشان را پراکنده کردیم و به عقیده ی من  فوتبال خیلی خوبی هم ارائه دادیم. این سبکی است که میخواهیم بازی کنیم و توپ را حفظ کنیم. اما مطمئنا ما کارهای زیادی برای انجام داریم اما در کل به بازیکنانم برای آنچه در نیمه ی دوم به نمایش گذاشتند اعتبار میدهم.  
 
در مورد اینکه کسب این پیروزی چه تاثیر بزرگی برای تغییر روحیه ی تیم دارد....؟
من هم امیدوارم. آنها در رختکن خوشحال بودند. اما فکر نمیکنم هیچکدام از ما بتواند تصور کند. به عقیده ی من حداقل....آرسنال باشگاه بزرگیست. ما خواهان کسب پیروزی در هر بازی هستیم و آنها مدتها بود که نبرده بودند. حداقل من میتوانم فشاری را که روی آنها بوده درک کنم و شما هم همواره میتوانیدبگویید خب انها بازیکنان حرفه ای هستند. باید با این شرایط کنار بیایند اما برای آنها سخت بوده و شما هم با دیدن بازی آنها در زمین این مسئله را احساس کرده اید. در 30 دقیقه ی نیمه ی دوم شروع کردیم خوب بازی کنیم و تیم آنها را همانطور که گفتم پراکنده کردیم. کارهای زیادی داریم که انجام دهیم اما با این برد احساس خوبی دارم. 
 
در مورد اینکه سخت است مابین بازی ها زمانی برای پیشرفت کردن پیدا کنید...
اگر چند روز زمان داشتیم تا با بازیکنان کار کنم خیلی خوب میشد. قبل از بازی تقریباً شبیه به پیمایش است، هر آنچه باید انجام دهیم به آرامی صورت می گیرد  و شاید به همین دلیل است که همیشه کمی آهسته شروع میکنیم! اچون  شما واقعاً نمی توانید تمرینی را تجربه کنید ، اما فیلم های زیادی هست و سعی در نمایش سکانس هایی داریم تا بتوانیم بهتر کار کنیم زیرا واقعاً نمی توانیم این کار را در زمین انجام دهیم. ایده آل نیست ، اما ماه دسامبر است ولی این موقعیتیست که به همراه با بازیکنان درآن قرار داریم . ما بهترین کاری که میتوانیم را انجام می دهیم.
 
در مورد اینکه یک بازی کافیست تا به این فصل بازگردند....
البته شما همواره امیدوار هستید اما من فکر میکنم که کارهای زیادی داریم و از آنچه در ذهن دارم دور هستیم. اما امیدوارم با این خوشحالی که بازیکنان دارند ، روحیه ای که کسب کردند و امیدوارم که اعتماد به نفس پیدا کنند تا بتوانند بهتر پاس دهند ، یکی دو لمس توپ داشته باشند و کارها را با سرعت بیشتری انجام دهند این برد تاثیر مثبت روی آنها دارد.
 
در مورد اینکه او با بزرگان باشگاه صحبت هایی داشته است...؟
بله با ادو حرف زدم. البته که ما با هم همبازی کردیم و با او صحبت میکنم زیرا من همکاران زیادی ندارم! بنابراین من اغلب در مورد فوتبال با او صحبت میکنم. اما به من گفته شده که بازی به بازی کارم را انجام دهم و این کاریست که من هم سعی میکنم انجامش دهم. همانطور که گقتم اینجا باشگاهیست که من دوستش دارم، سعی مکنم تا جایی که در توان دارم کمکش کنم و به خودشان بستگی دارد که چه کاری میخواهند انجام دهند.

ثبت نظر شما
4+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

کیتلین فورد به آرسنال پیوست
فوروارد استرالیایی خرید جدید توپچی ها...
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی مقابل چلسی
مهم ترین سوالاتی که در کنفرانس مطرح شد...
 آرسنال 1 چلسی 4 The Fa WSL
صدرنشینی را از دست دادیم
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا  پس از تساوی مقابل شفیلدیونایتد
صحبت های مهمی که پس از بازی با شفیلد مطرح شد..
 آرسنال 1 ردینگ 0 (Continental Cup)
لیتل در شب دویست تایی شدنش با آرسنال گل صعود به نیمه نهایی را زد...

آخرین نظرات

وتقعا در تاریخ ۱۳٩۸/۱۰/۱۲ نوشت :
این بشر(آرتتا) ساخته شده واسه مربیگری
روزای اولش که داخل تمرینات داسته به لاکازت میگفت بجای پاس/ضربه پشت پا، بدنتو بچرخون و مدافعو جا بذار، دقیقا بازی منچستر همون اتفاق برا لاکازت و توریرا افتاد که...

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی مقابل یونایتد
MHAR در تاریخ ۱۳٩۸/۱۰/۰٦ نوشت :
واقعا دارم می گم چرا از اول پپه رو نزاشت تو ترکیب اون نلسون و ساکا سانتر هاشون همش می رفت تو تماشاگرا لاکازت هم اصلا آماده نبود ولی تو یک سال امری ندیده بودم که اوزیل انقدر بدوءه ولی به نظرم می تونیم ...

مربوط به در راه خوبی قرار داریم
در تاریخ ۱۳٩۸/۱۰/۰۵ نوشت :
تنها دلیل نبردن بازی بورنموث= مربی قبلی
ساکا افتضاح، نلسون افتضاح، لاکازت افتضاح
بقیه همه عالی بودن
چه بازی ای کرد تیم
از 1 تا 90،بورنموث تو قوطی بود

مربوط به امری بلاخره سکوت خود را در مورد اوزیل شکاند
در تاریخ ۱۳٩۸/۱۰/۰۵ نوشت :
نیمه اول بورنموث
تیم عالی بود تا قبل گل
جوونا خیلی داغونن، افتضاح
لاکازت داغووووون
ژاکا، توریرا، دفاعا غیر از ساکا، عالی
حیفه اگه نبریم این بازیو

مربوط به امری بلاخره سکوت خود را در مورد اوزیل شکاند
Bahar در تاریخ ۱۳٩۸/۰٩/۲٩ نوشت :
@Michael Jackson
خوشبختانه نشونه ای از شکستگی دیده نشده. میگن به زودی با ریکاوری میتونه برگرده

مربوط به اورتون 1 آرسنال 3 The Fa WSL
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی