کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

در قسمت سوم خواندیم مدافع ایرلندی توپچی ها در فوتبال انگلیس چه فراز و نشیب هایی را پشت سر گذاشت تا در نهایت با آرسنال به قهرمانی لیگ دست یابد. در ادامه با آخرین قسمت داستان زندگی لوییز کویین همراه ما باشید...

 

فکر می کنم چالش هایی که پشت سر گذاشتم قهرمانی فصل پیش را برایم شیرین تر کرد. مدتی بود که فتح لیگ را تجربه نکرده بودم و هفت سال هم از آخرین قهرمانی باشگاه در لیگ می گذشت و همین پیروزیمان را خاص تر می کرد. در آن لحظات گاهی به یاد گذشته می افتادم؛ به یاد دخترانی که با من در ناتس کانتی هم بازی بودند و با هم آن روزهای سخت را می گذراندیم.

 

بازیکنانی چون کارلی تلفورد، آنگاراد جیمز و سه چهار تا از دختران که در برایتون بازی می کردند. هر وقت در لیگ با هم رو به رو می شدیم همدیگر را در آغوش می کشیدیم و می گفتیم که بالاخره آن روزهای سخت ناتس کانتی را پشت سر گذاشتیم و از مشکلاتمان برای خود سکوی پرشی ساختیم. گاهی ممکن است به گذشته نگاه کنید بگویید قهرمان شدیم و فصل تمام شد و دیگر چیز زیادی برای گفتن وجود ندارد؛ اما من از تک تک لحظاتی که داشتیم لذت بردم. این قهرمانی بسیار خاص و به یادماندنی بود و ما واقعاً شایسته آن بودیم. مصدومان و کامبک های زیادی داشتیم و این دستاورد به معنای واقعی حاصل یک تلاش تیمی بود. باورنکردنی بود!

 

یک روز داشتم با کیتی مک کیب در این باره حرف می زدم. اگر او نبود این تجربه هیچگاه به این شکل برای من رقم نمی خورد. ما تلاش می کردیم وقتی اوضاع خوب نبود به یکدیگر کمک کنیم و خودمان را بالا بکشیم. ما به هم اعتماد داشتیم، به هم تکیه می کردیم و می دانستیم کِی باید از همدیگر حمایت کنیم. ما در لیگ ایرلند همیشه در مقابل هم قرار می گرفتیم و من همیشه کیتی را بازیکن خطرناکی می دانستم. او یک هیولا بود! حالا به خوبی می بینم که بازی او فوق العاده است؛ به ویژه این فصل او بی نظیر بود.

 

کیتی کاپیتان تیم ملی ایرلند است و با سن کمی که دارد بار بزرگی را بر دوش می کشد. شیوه رویارویی او با چالش ها و به کار گیری تجربه اش هنگام بازی برای آرسنال از او یک رهبر در زمین می سازد. او واقعاً بااستعداد، باانگیزه و کوشاست. کیتی تمام ویژگی های لازم را دارد و یک الگوی الهام بخش است؛ چیزی که من در تلاشم با حضور در کمپین 20x20 #CantSeeCantBe به آن دست یابم.

 

واقعاً بخت با من یار بوده که توانستم در این کمپین شرکت کنم چون مدت ها مشتاقانه منتظر چنین فرصتی بودم. دوست دارم گامی در جهت پیشرفت فوتبال بردارم. خوشحالم که فوتبالیست هستم اما می خواهم جلو بروم و راه های تازه ای باز کنم تا دختران جوان بدانند که برای رسیدن به جایگاه امروز من راهی هست و آنها هم می توانند این کار را انجام دهند.

 

وقتی به الآن خودم نگاه می کنم می گویم چقدر خوشبختم. از یک شهر کوچک در ایرلند آمده ام و در ابندا آن چنان استعداد یا درخششی نداشتم اما با تمام توان تلاش کردم. مطمئن باشید اگر سخت تلاش کنید می توانید به آرزویتان برسید. من شاهدی هستم برای اثبات این قضیه.

 

توانستم به سرتاسر اروپا سفر کنم، پیراهن تیم ملی ایرلند و آرسنال را بر تن کنم، در لیگ قهرمانان بازی کنم و افراد بی نظیری را ملاقات کنم. برای من این یعنی ساختن زندگی، با تجربه ای که با ازدست دادن چیزهای مختلف به دست آورده ام. می خواهم برای پیشرفت ورزش تلاش کنم و اتفاقات خوبی را رقم بزنم.

 

دستاوردهای حضورم در چنین کمپین هایی را دوست دارم. در ایرلند زیاد درباره آن صحبت می شود و همه آن را می شناسند یا دست کم درباره آن چیزهایی شنیده اند. توییت ها و پیام های بیشماری که با هشتگ های 20x20 و CantSeeCantBe وجود دارد نشان می دهد که مردم هم در این طرح شرکت می کنند و ما رو به جلو در حرکتیم. شاید اکنون تنها 20 درصد رشد داشته باشیم اما این رقم به زودی افزایش خواهد یافت.

 

ما در رشته هایی چون بدمینتون، کایاک، پرتاب وزنه، موتور سواری و سایر ورزش ها پیشرفت داشته ایم. این طیف همچنان گسترده تر می شود و این به افرادی چون من فرصتی می دهد تا تبدیل به الگو شوند. بعد از فوتبال، این بزرگترین دستاوردی است که به آن افتخار می کنم.

 

همان طور که در ابتدا گفتم، تلاش سخت، تعهد و اشتیاقم مرا به این جایی که امروز هستم رسانده است. می خواهم با این تلاش، تعهد و اشتیاق الهام بخش دختران باشم تا به هرچه می خواهند برسند، فارغ از اینکه از کجا آمده اند. این میراثی است که می خواهم از خود بر جای بگذارم.

 

 

 

 

 

 

 

ثبت نظر شما
3+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

اعلام رسمی پایان لیگ بانوان انگلیس
شانس صعود به لیگ قهرمانان فصل آینده را از دست خواهیم داد؟
رکورد دست نیافتنی توپچی ها
ناگفته هایی از پشت صحنه قهرمانی بانوان آرسنال در اروپا...
آرسنال در پی مدافع رنس، اکسل دیزازی
شانس مناسب آرسنال برای جذب مدافع رنس، اکسل دیزازی
توماس پارتی در راه آرسنال
مشکل و سدی در برابر توماس پارتی نیست که از اتلیتیکومادرید به آرسنال برود و در بهترین لیگ جهان یعنی لیگ برتر انگلیس بازی کند. وی با باشگاه آرسنال در حال مذاکره است و در حال بررسی شرایط می باشد.
مصاحبه اخیر تیری آنری...
چطور میتوانم به کسی بگویم بمان وقتی خودم تیم را ترک کردم؟

آخرین نظرات

Valor در تاریخ ۱۳٩٩/۰۱/۱۴ نوشت :
لباست را یه بار آتیش زدم. لطفا برنگرد.

مربوط به مصاحبه جدید فابرگاس و داستان جدایی‌اش از آرسنال
حامد در تاریخ ۱۳٩٩/۰۱/۰۴ نوشت :
نمیدونم دقت کردین یا نه
ولی آرتتا خیلی خوش ‌شانسه
خوش شانس در لیگ برتر.
مثلا بازیای مهممون و خارج تز خونه بهتریم زمان ممکن بهم خورد.
از لیگ اروپا خوش موقع حذف شدیم و میدونستیم اونجا نمی...

مربوط به میخیتاریان در تلاش است تا در رم ماندگار شود
محمدامین جورسرا در تاریخ ۱۳٩۸/۱۲/۲۳ نوشت :
تازه داشتیم میرفتیم رو فرم!!!!!

مربوط به آرتتا به کویید 19 مبتلا شد
Arsenal4Ever در تاریخ ۱۳٩۸/۱۲/۰٩ نوشت :
آرسنال اگه به خودش بیاد مطمئنا جز 5 تای اول لیگ میشه

مربوط به کنفرانس خبری آرتتا پس از حذف از لیگ اروپا
Arsenal4Ever در تاریخ ۱۳٩۸/۱۲/۰۷ نوشت :
خوبه،آرسنال این چند بازی رو فرم بوده

مربوط به کنفرانس خبری آرتتا پس از برد مقابل اورتون
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی