کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

جو مونتمورو سرمربی تیم بانوان آرسنال در مصاحبه ای با سایت رسمی آرسنال از اوضاع کنونی جهان و چگونگی تمرینات دختران تیم صحبت کرد
 
بعضی از بازیکنان تمرینات اضافی دادیم و بعضی از آنها که مصدوم بوده و حالا اکنون در ریکاوری هستند برنامه ای مجزا داده ایم. بعضی از بازیکنان هم اکنون فرصت استراحت دارند و از فوتبال کمی به دور هستند. 
 
در حال حاضر چیزهایی که نیاز دادند فراهم است. دوران سختی است زیرا بعضی از بازیکنان مجبورند اینجا بمانند برای آنها از نظر بهترین تصمیم این است که همینجا در انگلستان بمانند تا اینکه بخواهند سفر کنند و به خانه هاشان بازگردند. این خیلی مهم است که آنها بتوانند با خانواده هایشان در ارتباط باشند و مطمئن باشیم که به بهترین نحو و با اعضای خانوادشان ارتباط دارند. 
 
روابط ما با مدیران و رهبران هر گروه هم اهمیت دارد و هر بازیکنی با متد خاص خودش با مسائل برخورد می کند. بعضی از آنها از اینکه کمی وقت استراحت دارند خوشحالند اما بعضی از بازیکنان هم هستند که میخواهند تمرینات انفرادی بیشتری برایشان برنامه ریزی کنیم. 
 
در این شرایط واقعا کارهای ما به تمایلات شخصی بازیکنان هم وابسته است و متناسب با شخص او برنامه ریزی میشود اما فکر میکنم مهمترین مسئله این است که همه ی ما در دسترس هستیم، کارکنان باشگاه همیشه هستند و من هم از طریق تلفن با همه در ارتباط هستم. این قضیه مربوط به همکارانم در باشگاه هم می شود و فکر میکنم واقعا این قضیه مهم است. هر تصمیمی که بخواهند بگیرند ما هستیم و همراهی میکنیم.
 
 
بازیکنان، کارکنان باشگاه و هر کدام از همکارانم که بخواهند در هر مورد و در هر زمان با من صحبت کنند من کاملا برایشان وقت دارم و میتوانیم در ارتباط باشیم. بقیه اعضای کادر فنی و باشگاه هم با هم در ارتباط هستند. میدانم که الان گروههای مختلفی دارند و در این گروهها مباحث فان و جذابی مطرح میشود و حتی با هم رقابت هایی هم دارند. این خیلی مهم است زیرا فعلا بچه ها نمیتوانند کنار هم باشند اما قطعا میتوانیم در این فضاهای مجازی با هم در ارتباط باشیم و سرگرم شویم. این ارتباطات بسیار مهم است. 
 
با هم مکالمات ویدیویی داریم و این خیلی بهتر از این است که در این شرایط با هم در فضای بیرون ارتباط داشته باشیم. در شرایط فعلی حقیقت این است که خنداندن مردم و داشتن صداقت خیلی اهمیت دارد. این دوران یک آزمایش است. حق انتخابی نداریم و به ما گفته اند که باید چه کار کنیم. دوران جالبی برای ماست نه تنها برای ورزش بلکه به عنوان یک انسان . زمان خوبی برای ماست که دوباره به حساب کارهایمان برسیم

 

ثبت نظر شما
4+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

اعلام رسمی پایان لیگ بانوان انگلیس
شانس صعود به لیگ قهرمانان فصل آینده را از دست خواهیم داد؟
رکورد دست نیافتنی توپچی ها
ناگفته هایی از پشت صحنه قهرمانی بانوان آرسنال در اروپا...
آرسنال در پی مدافع رنس، اکسل دیزازی
شانس مناسب آرسنال برای جذب مدافع رنس، اکسل دیزازی
توماس پارتی در راه آرسنال
مشکل و سدی در برابر توماس پارتی نیست که از اتلیتیکومادرید به آرسنال برود و در بهترین لیگ جهان یعنی لیگ برتر انگلیس بازی کند. وی با باشگاه آرسنال در حال مذاکره است و در حال بررسی شرایط می باشد.
مصاحبه اخیر تیری آنری...
چطور میتوانم به کسی بگویم بمان وقتی خودم تیم را ترک کردم؟

آخرین نظرات

Valor در تاریخ ۱۳٩٩/۰۱/۱۴ نوشت :
لباست را یه بار آتیش زدم. لطفا برنگرد.

مربوط به مصاحبه جدید فابرگاس و داستان جدایی‌اش از آرسنال
حامد در تاریخ ۱۳٩٩/۰۱/۰۴ نوشت :
نمیدونم دقت کردین یا نه
ولی آرتتا خیلی خوش ‌شانسه
خوش شانس در لیگ برتر.
مثلا بازیای مهممون و خارج تز خونه بهتریم زمان ممکن بهم خورد.
از لیگ اروپا خوش موقع حذف شدیم و میدونستیم اونجا نمی...

مربوط به میخیتاریان در تلاش است تا در رم ماندگار شود
محمدامین جورسرا در تاریخ ۱۳٩۸/۱۲/۲۳ نوشت :
تازه داشتیم میرفتیم رو فرم!!!!!

مربوط به آرتتا به کویید 19 مبتلا شد
Arsenal4Ever در تاریخ ۱۳٩۸/۱۲/۰٩ نوشت :
آرسنال اگه به خودش بیاد مطمئنا جز 5 تای اول لیگ میشه

مربوط به کنفرانس خبری آرتتا پس از حذف از لیگ اروپا
Arsenal4Ever در تاریخ ۱۳٩۸/۱۲/۰۷ نوشت :
خوبه،آرسنال این چند بازی رو فرم بوده

مربوط به کنفرانس خبری آرتتا پس از برد مقابل اورتون
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی