کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 آدامز: " در حال حاضر ما بهترین بازیکنان خود را می فروشیم و یک تیم که برای قهرمانی می جنگد هرگز بهترین بازیکنان خود را نمی فروشد. تونی آدامز از این بیم دارد كه پیر امریك اوبامیانگ می تواند آخرین بازیکن بزرگی باشد كه تابستان امسال آرسنال را ترك می كند. اسطوره‌ی توپچی ها می گوید با این سیاست اشتباه آرسنال در مورد نقل و انتقالات، این باشگاه نمی تواند با این شرایط بار دیگر مدعی قهرمانی رقابت های لیگ برتر شود، فروش بازیکنان بزرگ باشگاه ظاهرا به یک امر طبیعی تبدیل شده است. 
او در مصاحبه با Sports  Sky گفت: من اصول مربی‌گری آرسن ونگر را دوست داشتم، هیچ بازیکنی احساس نمیکرد که از باشگاه بزرگتر است و اگر فروش بازیکنی به شرایط مالی باشکاه کمک میکرد او را بفروش میرساند، هر سال سهمیه لیگ قهرمانان کسب می‌شد ولی ما به باشگاهی تبدیل شدیم که فقط ازیکنان خوب و بزرگ خود را میفروشد. من اگر سرمربی باشگاه بودم به هیچ قیمتی اجازه‌ی فروش اوبامیانگ را نمی‌دادم، ما باید بازیکنان آکادمی خود را تقویت کنیم و به تیم اصلی اضافه کنیم و بتوانیم بازیکنان بزرگ خود را در باشگاه نگه داریم.
"آدامز خاطرنشان کرد که هیئت مدیره آرسنال در دوران اوج باشگاه، استراتژی کاملاً متفاوتی داشتند، وی گفت: در سال 1983ما شش بازیکن بین‌المللی در تیم جوانان خود داشتیم- نیال کویین، پل مرسون، مایکل توماس، راکی [دیوید روکاستل]، من و مارتین کیون .
همچنین در سال 1995 دنی فیشمن [عضو هیئت مدیره] باشگاه  پول زیادی را وارد باشگاه کرد و توانستیم بازیکنان با سطح جهانی را به آرسنال بیاوریم. الکس فرگوسن [سرمربی وقت منچستر] برای پیوستن به منچستر با من صحبت کرد، من با رئیس باشگاه در این مورد صحبت کردم و از او پرسیدم آیا ما در آینده باشگاه جاه طلبی خواهیم داشت؟ او گفت: نگران نباشید، ما مقدار زیادی پول به حساب باشگاه تزریق می‌کنیم و بدنبال آن هستیم. من در باشگاه ماندم و ادامه‌‌‌ی تاریخ... 
دنیس برکمپ، نیکولاس آنلکا، پاتریک ویرا، امانوئل پیتی، رابرت پیرس جذب شدند، ما پنج بازیکن برنده جام جهانی در باشگاه داشتیم. 
اکنون فکر میکنم که آرسنال کاملا به یک تیم دیگر تبدیل شده و در چند سال اخیر در جذب بازیکن موفق نبوده است و ما به باشگاهی تبدیل شده‌ایم که بازیکنان بزرگ خود را می‌فروشد. 
گل در مقابل اورتون بسیار معنوی بود و حس متفاوتی برای من داشت.
آدامز گفت گلی که در سال 1998 در مقابل اورتون به ثمر رساند بهترین خاطره‌ی او در 19 سال حضور در لباس آرسنال بود،که در نهایت سومین قهرمانی خود را در لباس آرسنال جشن گرفت. 
او در این مورد گفت: آن گل یکی از لحظاتی در دوران حرفه‌ای من بود که واقعا از لحاظ روحی ارضا شدم، دو سال در دوران ریکاوری بودم و هجده ماه بود که هیچ نوشیدنی مصرف نکرده بودم، من احساس سر زندگی و خوشحالی می‌کردم. "این یک لحظه بسیار ویژه بود، من خاطره های خوبی در آرسنال داشتم اما احتمالاً این بهترین آنها است."

ثبت نظر شما
5+9=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

اعلام رسمی پایان لیگ بانوان انگلیس
شانس صعود به لیگ قهرمانان فصل آینده را از دست خواهیم داد؟
رکورد دست نیافتنی توپچی ها
ناگفته هایی از پشت صحنه قهرمانی بانوان آرسنال در اروپا...
آرسنال در پی مدافع رنس، اکسل دیزازی
شانس مناسب آرسنال برای جذب مدافع رنس، اکسل دیزازی
توماس پارتی در راه آرسنال
مشکل و سدی در برابر توماس پارتی نیست که از اتلیتیکومادرید به آرسنال برود و در بهترین لیگ جهان یعنی لیگ برتر انگلیس بازی کند. وی با باشگاه آرسنال در حال مذاکره است و در حال بررسی شرایط می باشد.
مصاحبه اخیر تیری آنری...
چطور میتوانم به کسی بگویم بمان وقتی خودم تیم را ترک کردم؟

آخرین نظرات

Valor در تاریخ ۱۳٩٩/۰۱/۱۴ نوشت :
لباست را یه بار آتیش زدم. لطفا برنگرد.

مربوط به مصاحبه جدید فابرگاس و داستان جدایی‌اش از آرسنال
حامد در تاریخ ۱۳٩٩/۰۱/۰۴ نوشت :
نمیدونم دقت کردین یا نه
ولی آرتتا خیلی خوش ‌شانسه
خوش شانس در لیگ برتر.
مثلا بازیای مهممون و خارج تز خونه بهتریم زمان ممکن بهم خورد.
از لیگ اروپا خوش موقع حذف شدیم و میدونستیم اونجا نمی...

مربوط به میخیتاریان در تلاش است تا در رم ماندگار شود
محمدامین جورسرا در تاریخ ۱۳٩۸/۱۲/۲۳ نوشت :
تازه داشتیم میرفتیم رو فرم!!!!!

مربوط به آرتتا به کویید 19 مبتلا شد
Arsenal4Ever در تاریخ ۱۳٩۸/۱۲/۰٩ نوشت :
آرسنال اگه به خودش بیاد مطمئنا جز 5 تای اول لیگ میشه

مربوط به کنفرانس خبری آرتتا پس از حذف از لیگ اروپا
Arsenal4Ever در تاریخ ۱۳٩۸/۱۲/۰۷ نوشت :
خوبه،آرسنال این چند بازی رو فرم بوده

مربوط به کنفرانس خبری آرتتا پس از برد مقابل اورتون
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی