کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

سرمربی آرسنال، میکل آرتتا می گوید، تعلیق لیگ برتر به دلیل همه گیر شدن کرونا ویروس به او اجازه داده است تا زمان بیشتری برای شناخت تیم و بازیکنان داشته باشد. آرتتا اواخر ماه دسامبر به عنوان سرمربی آرسنال منصوب شد و توپچی ها در جایگاه دهم قرار دارند و هشت امتیاز با چلسی که در رده چهارم قرار دارد فاصله دارند. آرتتا درهمه رقابت های این فصل 15 مرتبه به عنوان سرمربی روی نیمکت آرسنال نشسته است و علی رغم علائم پیشرفت در سبک بازی و روحیه بازیکنان، هشت امتیاز با چلسی فاصله دارد. در حالی که تعلیق فوتبال به طور واضح تأثیر منفی روی عملکر باشگاه‌ها گذاشته است، آرتتا از شرایط به وجود آمده استفاده کرده و به صورت تک به تک با بازیکان صحبت می‌کند تا جزئیات تیمش را بهتر بشناسد. آرتتا در گفتگو با اسطوره‌ی آرسنال، آیان رایت در کمپین " I’m Going To Call You" او گفت: وقتی من در 20 دسامبر به عنوان سرمربی باشگاه انتخاب شدم، هر سه روز یک بار  بازی می کردیم، در این فواصل کم، من زمان کافی برای تفکر در مورد آنچه انجام داده ام یا بسیاری از کارهایی که می خواستم انجام بدهم نداشتم، همچنین در زمان تعطیلی مسابقات با همه بازیکنان به صورت تک به تک صحبت کردم و این برای من بسیار ارزشمند است که بتوانم با آن‌ها ارتباط عمیقی داشته باشم و میخواهم بدانم که زندگی آن‌ها در چه مرحله‌ای است و هدف و نگرانی آنها در زندگی چیست و از حضور در باشگاه چه حسی دارند. بیشتر آنها هنوز بسیار جوان هستند و من می‌خواهم آن‌ها را بیشتر بشناسم. 
 
میکل آرتتا به اهداف نقل و انتقالات آرسنال و بازیکنانی که قصد دارند از تیم جدا قرارداد شوند هشدار صریح داد
 
میکل آرتتا به اهداف نقل‌وانتقالاتی باشگاه و بازیکنانی که می‌خواهند آرسنال را ترک کنند هشدار داد که برای بازی در این باشگاه نیازی به دلیل قانع کننده‌ای ندارند، چون اسم باشگاه آرسنال به اندازه‌ی کافی بزرگ است. سرمربی توپچی‌ها خود را برای اولین حضور خود در پنجره نقل و انتقالات تابستانی، پس از اخراج اونای امری ، آماده می‌کند. برخی از مهمترین دغدغه‌های آرتتا، تمدید قرارداد بازیکنان است. کاپیتان باشگاه پیرامریک‌اوبامیانگ فصل بعد آخرین سال قرارداد خود را  سپری می‌کند، همچنین بعد از شکست در تمدید قرارداد باکایو ساکا هنوز، با این بازیکن به توافق نرسیده‌اند. در صورت عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل بعد، آرتتا برای جذب بازیکنان جدید با چالش روبرو می‌شود. میکل آرتتا در گفت و گو با ایان رایت، اسطوره باشگاه در مورد جذب بازیکنان جدید و تمدید قرارداد بازیکنان حاضر تیم نظر صریح خود را اعلام کرد. او گفت: لحظه ای که ما از آرسنال، یاد می کنیم، می دانید که در سراسر جهان چه معنی دارد. همه می خواهند به اینجا بیایند و ما تصوری کاملاً واضح از آنچه هستیم داریم. آن‌ها باید بدانند که برای پوشیدن لباس آرسنال نباید به دنبال دلیل خاصی باشند، اگر من سعی کنم بازیکنی را به اجبار در باشگاه نگه دارم، این یک قدم رو به عقب برای باشگاه است. چیزی که من میخواهم از بازیکنان بشنوم این است که آنها بگویند من میخواهم برای باشگاه آرسنال بازی کنم.

ثبت نظر شما
6+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

اعلام رسمی پایان لیگ بانوان انگلیس
شانس صعود به لیگ قهرمانان فصل آینده را از دست خواهیم داد؟
رکورد دست نیافتنی توپچی ها
ناگفته هایی از پشت صحنه قهرمانی بانوان آرسنال در اروپا...
آرسنال در پی مدافع رنس، اکسل دیزازی
شانس مناسب آرسنال برای جذب مدافع رنس، اکسل دیزازی
توماس پارتی در راه آرسنال
مشکل و سدی در برابر توماس پارتی نیست که از اتلیتیکومادرید به آرسنال برود و در بهترین لیگ جهان یعنی لیگ برتر انگلیس بازی کند. وی با باشگاه آرسنال در حال مذاکره است و در حال بررسی شرایط می باشد.
مصاحبه اخیر تیری آنری...
چطور میتوانم به کسی بگویم بمان وقتی خودم تیم را ترک کردم؟

آخرین نظرات

Valor در تاریخ ۱۳٩٩/۰۱/۱۴ نوشت :
لباست را یه بار آتیش زدم. لطفا برنگرد.

مربوط به مصاحبه جدید فابرگاس و داستان جدایی‌اش از آرسنال
حامد در تاریخ ۱۳٩٩/۰۱/۰۴ نوشت :
نمیدونم دقت کردین یا نه
ولی آرتتا خیلی خوش ‌شانسه
خوش شانس در لیگ برتر.
مثلا بازیای مهممون و خارج تز خونه بهتریم زمان ممکن بهم خورد.
از لیگ اروپا خوش موقع حذف شدیم و میدونستیم اونجا نمی...

مربوط به میخیتاریان در تلاش است تا در رم ماندگار شود
محمدامین جورسرا در تاریخ ۱۳٩۸/۱۲/۲۳ نوشت :
تازه داشتیم میرفتیم رو فرم!!!!!

مربوط به آرتتا به کویید 19 مبتلا شد
Arsenal4Ever در تاریخ ۱۳٩۸/۱۲/۰٩ نوشت :
آرسنال اگه به خودش بیاد مطمئنا جز 5 تای اول لیگ میشه

مربوط به کنفرانس خبری آرتتا پس از حذف از لیگ اروپا
Arsenal4Ever در تاریخ ۱۳٩۸/۱۲/۰۷ نوشت :
خوبه،آرسنال این چند بازی رو فرم بوده

مربوط به کنفرانس خبری آرتتا پس از برد مقابل اورتون
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی