کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

دوست صمیمی توماس پارتی مدعی شده است که وی با باشگاه آرسنال در حال مذاکره و درحال بررسی شرایط خود است.
 
"کاسیم نوهو" دوست صمیمی توماس پارتی که ملی پوش تیم ملی غنا نیز هست، گفته است که مشکل و سدی در برابر توماس پارتی نیستکه از اتلیتیکومادرید به آرسنال برود و در بهترین لیگ جهان یعنی لیگ برتر انگلیس بازی کند.
 
با ارتقا چشمگیر رتبه ی اتلیتیکو مادرید در پایتخت اسپانیا، حالا توماس پارتی به عنوان یکی از عناصر قابل اعتماد و از بازیکنان تیم اول دیگو سیمونه سرمربی اتلتیکومادرید می باشد. این هافبک ۲۶ ساله، در ۳۵ دیدار این فصل لالیگا حضور داشته است و برای انتقال به لیگ برتر، به تیم های آرسنال، منچستریونایتد ولیورپول لینک شده است.
 
برمبنای گزارشات موثق، بیشترین علاقه برای جذب توماس پارتی را باشگاه آرسنال داشته است، که برمبنای برخی گزارشات آرسنال به دنبال فروش اوزیل برای پیدا کردن راهی برای خرید پارتی بوده است.برمبنای صحبت های انجام شده در شبکه ی تی‌‍وی‌تیری غنا با "نوهو" که در بوندسلیگا در باشگاه هوفنهایم بازی میکند، اعلام شده است که اگر توماس پارتی به آرسنال برود می تواند در تیم مایکل آرتتا موفق شود.
 
نوهو:  باشگاه اتلتیکو مادرید باشگاه بسیار خوبی است، پس پارتی برای یکی از بزرگترین باشگاه های جهان بازی می کند و آرسنال هم یکی از بزرگترین باشگاه های جهان است.از نظر من، همه چیز به تصمیم او بستگی دارد چون بازی کردن در اتلتیکو مادرید شبیه به بازی کردن در آرسنال است.هر دو تیم در رقابت های لیگ در دسته ی تیم هایی قرار میگیرند که برای رتبه ی سوم یا چهارم رقابت میکنند که بتوانند به لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کنند، اما همانطور که می دانیم لیگ برتر انگلیس بهترین لیگ دنیاست واگر او به آرسنال بپیوندد، من برای او خوشحال میشوم. 
 
 
 
آرسنال به محض باز شدن پنجره ی نقل و انتقالات به بازیکنان زیادی لینک شده است و نقلو انتقالات زیادی به داخل و خارج از باشگاه داشته است.آینده مهاجم طلایی آرسنال پیر امریک اوبامیانگ مبهم است و از قرارداد او با آرسنال فقط یکسال باقی مانده و رئال مادرید از سرانآرسنال خواسته است تا خیلی زود در ماه آینده پاسخ آن ها را راجع به انتقال اوبامیانگ بدهند.همچنین گفته می شود آرتتا به دنی سبایوس در انتهای فصل که قرارداد قرضی وی تمام میشود، اجازه داده تا به رئال مادرید بازگردد.
 
 
 
این درحالیست که پدر ستاره ی باشگاه فلامینگو یعنی پدر جرسون، مدعی شده است که باشگاه آرسنال یکی از باشگاه هایی است که به پسرش علاقه دارد.

 

ثبت نظر شما
17+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

اوزیل پرفکت است، اما راه برگشتی نیست !
یان رایت ناراحت از شرایط قهرمان جام جهانی در آرسنال است...
آرسنال بی‌باک و تازه‌نفس
ونکاتشام، ادو، آرتتا و مرتساکر درکنار هم چگونه تلاش می‌کنند تا آرسنال را به جایگاه درخورش در لیگ قهرمانان اروپا بازگردانند؟
پیرامریک اوبامیانگ قرارداد خود را با آرسنال تمدید کرد
اوبامیانگ: میخواهم در آرسنال بمانم و اسطوره شوم....
وستهام 1 آرسنال 9 The Fa WSL
دو بازی ،دو برد پر گل برای بانوان آرسنال

آخرین نظرات

امیر در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۳۰ نوشت :
اگر بخایم ۳ تا مهاجم بزاریم‌یا ۳تا مدافع کجای باید بریم الان ۴_۴_۲ هستش

مربوط به آموزش شرکت در لیگ فوتبال فانتزی
همیشه توپچی در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۲۷ نوشت :
واقعا بعد از چندین سال به وضعیت تیم امیدوار شدم.همینجور پیش بریم حرفهای زیادی برای گفتن داریم
Gunner's for ever

مربوط به پیرامریک اوبامیانگ قرارداد خود را با آرسنال تمدید کرد
اشکان در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۲۷ نوشت :
اقا یه لطفی کنید تو سایتون این نوار شبکه های اجتماعی رو بردارید تو موبایل میفته رو متن و به شدت آزار دهندست

مربوط به آرسنال بی‌باک و تازه‌نفس
در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۱٩ نوشت :
بزرگترین اشتباه نقل و انتقالاتی آرسنال = از دست دادن رائول سانلهی.
سریع میخرید، گرون میفروخت
فکر کنین، ایووبی رو با چه قیمتی انداخت به اورتون.
حالا ببینین، برای بلرین دارن میگن 25 تا


مربوط به آرسنال 6 ردینگ 1 The Fa WSL
همیشه توپچی در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۱۷ نوشت :
اگه واقعا برای اریکسن 35 میلیون می خواد باید سریع دست بکار شیم و بخریمش.اریکسن می تونه توازن رو به خط هافبک آرسنال برگردونه

مربوط به گابریل: الماسی که به یک غول تبدیل شد!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی