کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

علی‌رغم گلزنی بث مید در دیدار یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، توپچی‌ها نتوانستند از سد نماینده فرانسه عبور کنند. پاری سن ژرمن به لطف دو گل کتوتو و بران راهی نیمه‌نهایی و حریف لیون در این مرحله شد.

عملکرد آرسنالی‌ها در این دور و عوامل زمینه‌ساز چنین نمایشی موجی از انتقادات و سوالات کارشناسان و خبرنگاران را به دنبال داشت که جو مونتمورو پس از دیدار دیشب به آنها پاسخ داد.


درباره اینکه اولین بازی رسمی تیم پس از ۶ ماه تعطیلی، این دیدار در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان بود...

چالش‌های بازی‌های بزرگ، آمادگی جسمانی لازم برای آنها و پلن‌ها و سناریوهایی که در آنها رقم می‌خورد همگی در بازی‌های مهم قابل شبیه‌سازی هستند. هرچه بیشتر بازی کنی، آماده‌تر خواهی شد ولی ما چنین بازی‌هایی نداشتیم. تنها شرایط برگزاری همین دیدارهای تدارکاتی برایمان فراهم بود و ما به بهترین شکل از این فرصت استفاده کردیم. من همچنان به بازیکنانم، تمرینات آماده‌سازی، به تمام تلاش‌هایی که در این شرایط خاص صورت گرفت و کادر فنی تیم افتخار می‌کنم. شرایط ویژه‌ای داشتیم و هرچه از دستمان برمی‌آمد انجام دادیم و هیچ عذر و بهانه‌ای هم در کار نیست.


درباره تفاوت‌های فیزیکی دو تیم و آمادگی جسمانی بازیکنان حریف، با توجه به اینکه آنها دو بازی رسمی پیش از دیدار دیشب داشتند...

آنها بازیکنان قدرتمندی در اختیار دارند و دو سه بازی مهم کمک کرد کمی بهتر ظاهر شوند. دنبال دلیل و بهانه آوردن نیستم چون ما هم در مقاطعی از بازی خوب عمل کردیم و در صورت حفظ و تداوم این روند می‌توانستیم آنها را بیشتر تحت فشار بگذاریم.


درباره گل خوردن روی ضربات شروع مجدد...

به عنوان یک تیم باید منسجم‌تر عمل می‌کردیم. در نیمه اول دو اشتباه داشتیم و تاوانش را پس دادیم. در این نیمه کیم لیتل هم موقعیت خوبی خلق کرد. پاریسی‌ها نفوذهای خطرناکی داشتند. از تاکتیک‌های آنان آگاه بودیم، اما باید در حفظ مالکیت توپ هوشمندانه‌تر عمل می‌کردیم. کاری که در نیمه دوم به درستی انجامش ندادیم.


درباره نیمکت نشینی جردن نابز...

این بخشی از تاکتیک ما بود. با توجه به سیستمی که از تیم حریف انتظار داشتیم تصمیم گرفتیم با تمرکز روی وینگرهایمان کار را آغاز کنیم و جردن که در واقع یک شماره ۱۰ است برای نفوذ به دفاع آنها مناسب نبود. ما کاملاً آگاهانه چنین تاکتیکی در پیش گرفتیم.


درباره عملکرد نوئل ماریتز...

او بازیکنی است که سال‌ها در بالاترین سطح بازی کرده است و خوشحالیم که او را از باشگاه بزرگی چون ولفسبورگ به خدمت گرفته‌ایم. ما مقابل پاریس غیر از لیدیا ویلیامز تمام بازیکنان تیم را در اختیار داشتیم. فکر می‌کنم این اولین بار است که در زمان حضور من چنین اتفاقی می‌افتد! حتی روی نیمکت هم گزینه‌های مناسبی داشتیم. علی‌رغم همه اینها، نتیجه آن چیزی نشد که می‌خواستیم‌.

 

ثبت نظر شما
10+4=

نظرات کاربران

Amirhossein در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۱۲ گفت »
1
آرتتا مربی خیلی خوبیه و آینده داره دو تا جام در مدت کم البته مربیش پپ کیری بوده و دست پرورده پپ هست

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال بی‌باک و تازه‌نفس
ونکاتشام، ادو، آرتتا و مرتساکر درکنار هم چگونه تلاش می‌کنند تا آرسنال را به جایگاه درخورش در لیگ قهرمانان اروپا بازگردانند؟
پیرامریک اوبامیانگ قرارداد خود را با آرسنال تمدید کرد
اوبامیانگ: میخواهم در آرسنال بمانم و اسطوره شوم....
وستهام 1 آرسنال 9 The Fa WSL
دو بازی ،دو برد پر گل برای بانوان آرسنال
لوته ووبن موی به آرسنال پیسوت
اولین مصاحبه بازیکن آکادمی آرسنال پس از چند سال دوری...

آخرین نظرات

همیشه توپچی در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۲۷ نوشت :
واقعا بعد از چندین سال به وضعیت تیم امیدوار شدم.همینجور پیش بریم حرفهای زیادی برای گفتن داریم
Gunner's for ever

مربوط به پیرامریک اوبامیانگ قرارداد خود را با آرسنال تمدید کرد
اشکان در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۲۷ نوشت :
اقا یه لطفی کنید تو سایتون این نوار شبکه های اجتماعی رو بردارید تو موبایل میفته رو متن و به شدت آزار دهندست

مربوط به آرسنال بی‌باک و تازه‌نفس
در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۱٩ نوشت :
بزرگترین اشتباه نقل و انتقالاتی آرسنال = از دست دادن رائول سانلهی.
سریع میخرید، گرون میفروخت
فکر کنین، ایووبی رو با چه قیمتی انداخت به اورتون.
حالا ببینین، برای بلرین دارن میگن 25 تا


مربوط به آرسنال 6 ردینگ 1 The Fa WSL
همیشه توپچی در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۱۷ نوشت :
اگه واقعا برای اریکسن 35 میلیون می خواد باید سریع دست بکار شیم و بخریمش.اریکسن می تونه توازن رو به خط هافبک آرسنال برگردونه

مربوط به گابریل: الماسی که به یک غول تبدیل شد!
مسعود دباشی از اهواز در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۱۲ نوشت :
خرید خوبی است امیدوارم با کیفیت نشان بده و بتواند به تیم کمک شایانی کند در ضمن اگر ارسنال توماس پارتی و یکی دو بازیکن نامی رو در بازار نقل انتقالات بگیره قطعا سال خوبی رو پیش رو خواهد داشت

مربوط به مدافع برزیلی لیل،گابریل به آرسنال پیوست
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی