کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 
سانچز که با آرسنال برای تمدید قرارداد به توافق نرسید، با میخیتاریان معاوضه شد و در نهایت، بعد از ناکامی در منچستریونایتد از این تیم هم جدا شد و به اینترمیلان پیوست. سانچز در 45 بازی برای منچستریونایتد فقط 5 بار گلزنی کرد و با توجه به درآمدش، آماری فاجعه داشت... او هرگز در دوسال حضورش در اولدترافورد نتوانست، فرم درست خودش را پیدا کند... او که در آستانه پیوستن به منچسترسیتی بود به دلیل دستمزد بالا و قوانین فرپلی مالی نتوانست به سیتی ملحق شود و یونایتد او را بخدمت گرفت.
 
 
سانچز بعد از اولین جلسه تمرینی در منچستریونایتد از مدیربرنامه‌هایش خواسته تا در صورت امکان قرارداد را لغو کنند و به آرسنال بازگردد. او نمیدانست به کجا میرود و خود را در چه باشگاهی خواهد یافت و فقط رفت ( مسائل مالی طبیعتا محرک اصلی او بوده است) سانچز در این مورد گفت: من از بچگی‌ام منچستریونایتد را دوست داشتم و فکر میکردم این انتقال برای من مفید باشد اما من ظاهر منچستر را دیده بودم و خبر نداشتم داخل باشگاه چه میگذرد. چیزهایی که تا آنجا نباشید درکی از آن نخواهید داشت. در همان جلسه اول تمرین خیلی چیزها را متوجه شدم! به خانه که بازگشتم به خانواده و مدیربرنامه هایم گفتم " نمیشود قرارداد را پاره کنیم و من به آرسنال بازگردم ؟"
آنها به من خندیدند و من به آنها توضیح دادم که یه چیزهایی در اینجا درست نیست (سر جایش نیست) و اوضاع بنظر خوب نمیرسد. 
سانچز ادامه داد: اما من قرارداد را امضا کرده بودم و راه بازگشتی نبود. بعد از ماه‌ها همچنان این حس در من بود و ما اصلا به عنوان یک تیم با هم متحد نبودیم. ما یک خانواده واقعی نبودیم. من حقایق را به شما میگویم، ژورنالیست‌ها نمیدانند داخل باشگاه‌‍‌ها چه میگذر. آنها میگویند من مقصر هستم اما گاهی بازیکن به محیط وابسته است، خانواده در اطرفش ایجاد میشود (و میتواند پیشرفت کند) در منچستریونایتد ما یک خانواده نبودیم و این چیزی بود که به زمین بازی هم منتقل میشد وقتی لازم بود کسی سرزنش شود، من سرزنش میشدم.
 
سانچز که خیلی از این انتقال ناامید بود در ادامه مطلب گفت: بازی وست هام را بخاطر دارم که در ترکیب اصلی قرار نگرفتم و این چیزی بود که در تمام دوران بازی خود تجربه نکرده بودم. آن بازی خیلی چیزها را برایم تغییر داد، به خودم گفتم چطور میشود که در عرض تنها 5 ماه از یکی از بهترین های لیگ برتر به یک نیمکت نشین تبدیل شوم ؟!

ثبت نظر شما




6+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال بی‌باک و تازه‌نفس
ونکاتشام، ادو، آرتتا و مرتساکر درکنار هم چگونه تلاش می‌کنند تا آرسنال را به جایگاه درخورش در لیگ قهرمانان اروپا بازگردانند؟
پیرامریک اوبامیانگ قرارداد خود را با آرسنال تمدید کرد
اوبامیانگ: میخواهم در آرسنال بمانم و اسطوره شوم....
وستهام 1 آرسنال 9 The Fa WSL
دو بازی ،دو برد پر گل برای بانوان آرسنال
لوته ووبن موی به آرسنال پیسوت
اولین مصاحبه بازیکن آکادمی آرسنال پس از چند سال دوری...

آخرین نظرات

همیشه توپچی در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۲۷ نوشت :
واقعا بعد از چندین سال به وضعیت تیم امیدوار شدم.همینجور پیش بریم حرفهای زیادی برای گفتن داریم
Gunner's for ever

مربوط به پیرامریک اوبامیانگ قرارداد خود را با آرسنال تمدید کرد
اشکان در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۲۷ نوشت :
اقا یه لطفی کنید تو سایتون این نوار شبکه های اجتماعی رو بردارید تو موبایل میفته رو متن و به شدت آزار دهندست

مربوط به آرسنال بی‌باک و تازه‌نفس
در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۱٩ نوشت :
بزرگترین اشتباه نقل و انتقالاتی آرسنال = از دست دادن رائول سانلهی.
سریع میخرید، گرون میفروخت
فکر کنین، ایووبی رو با چه قیمتی انداخت به اورتون.
حالا ببینین، برای بلرین دارن میگن 25 تا


مربوط به آرسنال 6 ردینگ 1 The Fa WSL
همیشه توپچی در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۱۷ نوشت :
اگه واقعا برای اریکسن 35 میلیون می خواد باید سریع دست بکار شیم و بخریمش.اریکسن می تونه توازن رو به خط هافبک آرسنال برگردونه

مربوط به گابریل: الماسی که به یک غول تبدیل شد!
مسعود دباشی از اهواز در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۱۲ نوشت :
خرید خوبی است امیدوارم با کیفیت نشان بده و بتواند به تیم کمک شایانی کند در ضمن اگر ارسنال توماس پارتی و یکی دو بازیکن نامی رو در بازار نقل انتقالات بگیره قطعا سال خوبی رو پیش رو خواهد داشت

مربوط به مدافع برزیلی لیل،گابریل به آرسنال پیوست
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی