کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

ما مفتخریم که اعلام کنیم لوته ووبن موی بازیکن جوان و ملی پوش انگلیسی پس از دو سال دوری از توپچی ها مجددا به آرسنال پیوسته است
 
لوته سال 2013 به آکادمی آرسنال پیوست و دو سال پس از آن موفق شد به تیم اصلی راه یابد. در اولین بازی مقابل ناتس به عنوان یار تعویضی به میدان امد و آرسنال آن دیدار را 2-1 برد. این مدافع مرکزی توانایی بازی در پست هافبک را هم دارد و13 بار با پیراهن آرسنال به میدان رفت و پس از آن برای پیشرفت به آمریکا رفت و سال 2017  به تیم دانشگاه کارولینای شمالی پیوست و در طی دوران حضورش در این تیم چندین بار موفق به کسب عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی شد. 
 
 
این ماه لوته برای اولین بار به اردوی تمرینات تیم ملی بزرگسالان انگلستان دعوت شد. 
 
لوته پس از انتقال به آرسنال گفت: واقعا خوشحال هستم که حالا به صورت رسمی بازیکن آرسنال شدم. حضور در آرسنال در سطوح بالای فوتبال و دیدن اینکه توپچی ها چطور در کنار پایبندی به سبک اصیل خودشان به موفقیت میرسند همان چیزیست که مرا مجذوب این باشگاه کرده است. مشتاقم که در این اتفاقات سهیم باشم. 
 
این یک رویاست. من مدتی پیش با پدر و مادرم در مورد آرسنال حرف زدم و برای من دوران کودکی و زمانی که خاله ام سرودهای آرسنالی را برایم میخواند یادآوری شد. فرآیند آرسنالی شدنم خیلی زود رقم خورد و خوشحالم که از امروز رسما یک توپچی حرفه ای ام و این خیلی هیجان انگیز است. از 7 صبح که در آمریکا از خواب بیدار میشدم تا در خوابگاه  بازی های آرسنال را در پریمرلیگ ببینم و توییتر را مدام چک میکردم تا از اخبار این تیم آگاه شوم اینها بخشی از زندگی من در آن کشور بود. قطعا کار من تمام نشده است. من دختری از لندنم و آرسنالی خواهم ماند. باور اینکه به لندن بازگشتم سخت است. امیدوارم که بتوانم به خوبی کارم را به پایان برسانم.
 
آرسنال باشگاهی است که با سبک بازی خاص خودش در سطح جهان شناخته شده است و به همین دلیل توانسته تعدادی از بهترین ها را جذب کند. من هم بازیکن جوانی هستم که به دنبال شوق و عطشم برای یادگیری بیشتر جذب آرسنال شدم. من در زمان حضور بازیکنانی چون کیسی استونی، فارا ویلیامز، جردن نابز و حتی بازیکن جوانی چون لیا ویلیاسمون در آرسنال بازی میکردم. همه ی اینها بازیکنان بزرگی بودند و هیچ یک خودشان را از دیگران جدا نمیدانستند بلکه با همه در تعامل بودند و همکلام میشدند. این درسی است که از آنها گرفتم و از این بابت خوشحالم. اینکه من به عنوان یک بازیکن از یک تیم دانشجویی به اینجا آمدم خیلی هیجان انگیز است زیرا میتوانم به فرآیند یادگیری خود ادامه دهم و بازی خود را پیشرفت دهم. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ثبت نظر شما
7+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال بی‌باک و تازه‌نفس
ونکاتشام، ادو، آرتتا و مرتساکر درکنار هم چگونه تلاش می‌کنند تا آرسنال را به جایگاه درخورش در لیگ قهرمانان اروپا بازگردانند؟
پیرامریک اوبامیانگ قرارداد خود را با آرسنال تمدید کرد
اوبامیانگ: میخواهم در آرسنال بمانم و اسطوره شوم....
وستهام 1 آرسنال 9 The Fa WSL
دو بازی ،دو برد پر گل برای بانوان آرسنال
لوته ووبن موی به آرسنال پیسوت
اولین مصاحبه بازیکن آکادمی آرسنال پس از چند سال دوری...

آخرین نظرات

همیشه توپچی در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۲۷ نوشت :
واقعا بعد از چندین سال به وضعیت تیم امیدوار شدم.همینجور پیش بریم حرفهای زیادی برای گفتن داریم
Gunner's for ever

مربوط به پیرامریک اوبامیانگ قرارداد خود را با آرسنال تمدید کرد
اشکان در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۲۷ نوشت :
اقا یه لطفی کنید تو سایتون این نوار شبکه های اجتماعی رو بردارید تو موبایل میفته رو متن و به شدت آزار دهندست

مربوط به آرسنال بی‌باک و تازه‌نفس
در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۱٩ نوشت :
بزرگترین اشتباه نقل و انتقالاتی آرسنال = از دست دادن رائول سانلهی.
سریع میخرید، گرون میفروخت
فکر کنین، ایووبی رو با چه قیمتی انداخت به اورتون.
حالا ببینین، برای بلرین دارن میگن 25 تا


مربوط به آرسنال 6 ردینگ 1 The Fa WSL
همیشه توپچی در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۱۷ نوشت :
اگه واقعا برای اریکسن 35 میلیون می خواد باید سریع دست بکار شیم و بخریمش.اریکسن می تونه توازن رو به خط هافبک آرسنال برگردونه

مربوط به گابریل: الماسی که به یک غول تبدیل شد!
مسعود دباشی از اهواز در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۱۲ نوشت :
خرید خوبی است امیدوارم با کیفیت نشان بده و بتواند به تیم کمک شایانی کند در ضمن اگر ارسنال توماس پارتی و یکی دو بازیکن نامی رو در بازار نقل انتقالات بگیره قطعا سال خوبی رو پیش رو خواهد داشت

مربوط به مدافع برزیلی لیل،گابریل به آرسنال پیوست
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی