کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

تیم بانوان آرسنال دیشب در ورزشگاه خانگی وستهم موفق شد این تیم را گلباران کند. این بازی که پس از مدتها انتظار با حضور تماشاگران برگزار شد 10 گل به همراه داشت. 
 
دقایق ابتدایی بازی رقابت بسیار سخت بود و بازی از طرف وستهمی ها بسیار درگیرانه و خشن دنبال میشد و حتی منجر به مصدومیت کتلی و تعویض اجباری او با کیتی مک کیب شد اما در ادامه توپچی ها توانستند کنترل بازی را بدست گیرند و در دقیقه 23  با یک ارسال عالی توپ از مک کیب برای جیل رورد در محوطه ی جریمه آرسنال به گل اولش رسید. 
 
چند دقیقه بعد دالی از اشتباه ولتی نهایت را استفاده کرد و با شوتی زیبا و دقیق گل تساوی را به ثمر رساند اما خوشحالی وستهمی ها ده دقیقه بیشتر طول نکشید که مید نزدیک دروازه پاس خوبی را برای میدیما فرستاد و او هم دومین گل آرسنال را به ثمر رساند. 
 
زمانی که جیلی فلهرتی کارت زرد دوم را از داور گرفت شرایط برای وستهمی ها بدتر شد. کیم لیتل هم موفق شد شوت دقیقی را روانه ی دروازه ی میزبان کند و آرسنال را 3-1 پیش بیندازد. 
 
در ادامه  بث مید این بار پاس گل نداد و خودش از پشت محوطه ی جریمه با شوتی زیبا کنج دروازه ی وستهم را هدف گرفت تا آرسنال در دقیقه 42 به چهارمین گل خود 
 
در نیمه ی دوم از این گل آرسنال دست از حملاتش برنداشت. از دقیقه ی 52 تا 56 آرسنال سه بار دروازه ی وستهم را گشود. جیل رورد به موفقیت دروازه ی میزبان را هدف گرفت. دو دقیقه ی بعد میدیما با جا گذاشتن مدافعان وستهم دومین گلش در این بازی را به ثمر رساند و باز هم دو دقیقه ی بعد رورد با گشودن دروازه ی حریف موفق شد همانند بازی گذشته هت تریک کند و آرسنال را به گل هفتم برساند.
 
پس از این گلها این بار نوبت به مدافع محبوب تیم یعنی لیا ویلیامسون رسید تا گوشه ی چپ دروازه وستهم را باز کند و در نهایت برای به ثمر نشستن گل نهم لیسا اونز از خودگذشتگی کرد و در محوطه ی جریمه در حالی که دروازه بان وستهم تک تک شده بود به کیتلین فورد پاس داد و او نیز دروازه ی میزبان را باز کرد.
 
با این حساب توپچی ها تنها در 2 بازی ابتدایی لیگ تا بدین جا 15 گل زده اند و تنها دو گل خورده دارند و با قاطعیت صدرنشین سوپرلیگ هستند.
 
بازی بعدی آرسنال 26 سپتامبر با تاتنهام در جام حذفی خواهد بود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ثبت نظر شما
18+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال بی‌باک و تازه‌نفس
ونکاتشام، ادو، آرتتا و مرتساکر درکنار هم چگونه تلاش می‌کنند تا آرسنال را به جایگاه درخورش در لیگ قهرمانان اروپا بازگردانند؟
پیرامریک اوبامیانگ قرارداد خود را با آرسنال تمدید کرد
اوبامیانگ: میخواهم در آرسنال بمانم و اسطوره شوم....
وستهام 1 آرسنال 9 The Fa WSL
دو بازی ،دو برد پر گل برای بانوان آرسنال
لوته ووبن موی به آرسنال پیسوت
اولین مصاحبه بازیکن آکادمی آرسنال پس از چند سال دوری...

آخرین نظرات

همیشه توپچی در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۲۷ نوشت :
واقعا بعد از چندین سال به وضعیت تیم امیدوار شدم.همینجور پیش بریم حرفهای زیادی برای گفتن داریم
Gunner's for ever

مربوط به پیرامریک اوبامیانگ قرارداد خود را با آرسنال تمدید کرد
اشکان در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۲۷ نوشت :
اقا یه لطفی کنید تو سایتون این نوار شبکه های اجتماعی رو بردارید تو موبایل میفته رو متن و به شدت آزار دهندست

مربوط به آرسنال بی‌باک و تازه‌نفس
در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۱٩ نوشت :
بزرگترین اشتباه نقل و انتقالاتی آرسنال = از دست دادن رائول سانلهی.
سریع میخرید، گرون میفروخت
فکر کنین، ایووبی رو با چه قیمتی انداخت به اورتون.
حالا ببینین، برای بلرین دارن میگن 25 تا


مربوط به آرسنال 6 ردینگ 1 The Fa WSL
همیشه توپچی در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۱۷ نوشت :
اگه واقعا برای اریکسن 35 میلیون می خواد باید سریع دست بکار شیم و بخریمش.اریکسن می تونه توازن رو به خط هافبک آرسنال برگردونه

مربوط به گابریل: الماسی که به یک غول تبدیل شد!
مسعود دباشی از اهواز در تاریخ ۱۳٩٩/۰٦/۱۲ نوشت :
خرید خوبی است امیدوارم با کیفیت نشان بده و بتواند به تیم کمک شایانی کند در ضمن اگر ارسنال توماس پارتی و یکی دو بازیکن نامی رو در بازار نقل انتقالات بگیره قطعا سال خوبی رو پیش رو خواهد داشت

مربوط به مدافع برزیلی لیل،گابریل به آرسنال پیوست
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی