کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

✅ویلوک:
عملکرد قوی ای دارد و از هر فرصت به خوبی استفاده میکند.بالغ نشان می دهد و همچنین بعد از دیدن کنفرانس خبری او، از شیوه ی برقراری ارتباطش شگفت زده شدم.او را بسیار دوست دارم و در مسیر درست پیشرفت می کند.شایستگی همه دقایقی که بازی می کند را دارد و از عملکرد و گل ها و نگرشش مشخص است.ویژگی های خاصی دارد.
 
✅نبود وار در لیگ اروپا
واقعا نمی فهمم چه دلیلی دارد.ما تکنولوژی را داریم و می دانیم که تصمیم درست استفاده از آن است پس چه دلیلی دارد که استفاده نکنیم.دلیل اعتراض ما این است که انکتیا کامل خارج از محوطه آفساید بود و این گل می توانست سرنوشت بازی را عوض کند.به نظرم باید بررسی و در صورت امکان اصلاح شود.
 
✅بازی کردن ویلوک در لیگ...
مسئله این است که ترکیب بزرگی داریم اما به جو گفته ام که به او کاملا اعتماد دارم.ما این مسابقات را کاملا جدی میگیریم و فقط فرصتی برای بازی جوانان نیست.ما می خواهیم بازیکنانی که بهترین شیوه عملکرد را ارائه می دهند  بازی کنند و جو یکی از آنهاست.
 
✅بازی کردن مجدد لنو...
او انتخاب اول ما در رقابت ها خواهد بود و بازی های زیادی انجام داده است و تجربه ملی هم دارد.الکس هم می توانست بازی کند اما تازه به ما ملحق شده است و نیاز به زمان دارد.اگر لازم باشد تغییر در ترکیب و مدیریت آن انجام می شود.
 
✅پپه به چه کاری برای بازی در لیگ نیاز دارد؟
ثبات.نه تنها او بلکه همه بازیکنان.برای تبدیل شدن به تیم عالی و زدن گل های زیاد باید ثبات داشته باشیم.در تمام ۹۰ دقیقه.او باید تفاوت ها را در یک سوم تیم حریف رقم بزند.او امروز یه گل عالی زد و پاس گل داد و در مسیر درست قرار دارد.
 
✅کدام یک از پپه و ویلیان انتخاب اول هستند؟
صحبت من کلی بود و همه باید به این شیوه عمل کنند و فرقی بین آنها نیست.اگر نیکو ۳ گل زده است باید به زدن ۱۰ گل فکر کند.ویلیان اگر ۳ پاس گل داده است باید به دادن ۱۰ تا فکر کند.اگر این نگرش نباشد تیم خوبی نخواهیم شد.ما جای پیشرفت داریم و باید خیلی از توپ ها را بهتر تمام کنیم.
 
✅بازی رسیدن به جوان ها
از زمانی که آمده ام زمان بیشتری به آنها رسیده است مانند ادی و ساکا و نلسون که امشب مصدوم بود.خوشحالیم که این نسل را داریم و باید آنها را پیشرفت دهیم و به آنها بازی دهیم اگر که شایستگی‌ آنرا داشته باشند.آنها باید استاندار های باشگاه را یاد بگیرند.شانس رسیدن بازی به آنها بستگی به عملکرد در زمین و تمرین دارد و در حال حاضر ترکیب بزرگ و بازیکنان آماده ای داریم.هرچه در گروه بهتر باشیم شانس صعود بالاتر است و فرصت برای آنهایی که شایستگی حضور دارند مهیا می شود.
 

ثبت نظر شما
14+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

 آرسنال 2 تاتنهام 2 (5-4در پنالتی)  Conti Cup
یک پیروزی تلخ در دربی شمال لندن!
اینترمیلان به دنبال معاوضه ژاکا و اریکسن
اریکسن که ژانویه به یک سالگی حضورش در اینترمیلان میرسد، مورد علاقه کونته نیست . اینتر خواهان معاوضه او با ژاکا شده است....
مشکل آرسنال واضح است، همچنین راه‌حل آن
کاری که آرسنال باید انجام دهد واضح است؛ خلق موقعیت و گل‌زنی بیشتر. اما پرسش اصلی اینجاست که چطور می‌توان این‌کار را انجام داد؟
 آرسنال 1 چلسی 1 The Fa WSL
دقیقه٩۰ هم برد از دستمان رفت هم صدرنشینی !
منچستریونایتد  1 آرسنال  0 The Fa WSL
یکشنبه ی تلخ برای باشگاه آرسنال...هم بانوان باختند هم مردان !

آخرین نظرات

سعید در تاریخ ۱۳٩٩/۰۸/۲۰ نوشت :
به جای این که انقدر خبر از بانوان بزارید چهارتا خبر داغ از باشگاه بزارید

مربوط به منچستریونایتد 1 آرسنال 0 The Fa WSL
در تاریخ ۱۳٩٩/۰۸/۰۲ نوشت :
منچستریا همه جا هستن و کاری به خودشون ندارن فقط در مورد بقیه تیما نظر میدن...

مربوط به قرعه آسان آرسنال در لیگ اروپا
هوادار قدیمی در تاریخ ۱۳٩٩/۰۸/۰۲ نوشت :
اتفاقا کاملا مشخصه که به مسایل سیاسی مربوطهاین تصمیم.
حیف این بازیکن واقعا ...

مربوط به اوزیل عملا از باشگاه آرسنال کنار گذاشته شد
خداداد در تاریخ ۱۳٩٩/۰۷/۱۵ نوشت :
خیلی خوشحالم پارتی اومد
آعور هم همون بهتر که نیومد چون چندساله داریم از لیگ فرانسه بازیکن میگیریم و بنجولن
پارتی واقعا بازیکن عالی ایه


مربوط به توماس پارتی رسما به آرسنال پیوست
Kami در تاریخ ۱۳٩٩/۰۷/۱۵ نوشت :
به همه آرسنالی های عزیز تبریک می گم بالاخره تونستیم هدف اصلی نقل و انتقالاتمون رو جذب کنیم اما خیلی حیف شد که نتونستیم عوار رو جذب کنیم حالا دوتا گزینه واسه این پست داریم یکی اعتماد آرتتا به اوزیل هست...

مربوط به توماس پارتی رسما به آرسنال پیوست
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی