کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

دیدار دیشب تیم بانوان آرسنال و تاتنهام در دور گروهی کانتیننتال کاپ دیداری شد با ترکیبی از دو نوع احساس، خوشحالی از پیروزی دوباره مقابل رقیب شمال لندنی و ناراحتی حاصل از حذف از جام!
 
لیا ویلیامسون و لیا ولتی هم به ترتیب برای 150 اُمین و 50 اُمین بار با لباس توپچی ها به میدان رفتند و لیدیا ویلیامز هم برای اولین بار در دروازه ی آرسنال قرار گرفت. 
 
آرسنال که در  همین فصل دو بار تاتنهام را شکست داده بود و تا به آن روز هم هیچ امتیازی را مقابل این تیم از دست نداده بود با اعتماد به نفس بیشتری بازی را شروع کرد و چند بار باا نفوذ وینگرهای خود کیتی مک کیب و لئونی مایر موقعیت هایی را برای آرسنال بوجود آوردند و در نهایت توپچی ها با یک کار تیمی زیبا و پاس فوق العاده ی کیم لیتل به ویویان میدیما دقیقه 11 به گل رسیدند.  
 
در ادامه نیز روی بازی خوب مک کیب و فورد میتوانستیم با ضربه ی سر ون د دنک به گل دوم دست یابیم اما این موقعیت خوب از دست توپچی ها رفت. 
 
در این نیمه یاران تاتنهام هم موقعیت هایی داشتند اما چندان خطرناک نبود و توسط لیدیا ویلیامز مهار شد. آرسنال در نیمه ی اول به پیروزی رسید اما تاتنهام برگ برنده ی خود الکس مورگان را در نیمه ی دوم رو کرد. 
 
در 45 دقیقه ی دوم بازی حضور الکس مورگان باعث شد یاران تاتنهام نمایش بهتری داشته باشند و موقعیت خطرناک زیادی روی دروازه ی آرسنال ایجاد کردند. پرسیوال دقیقه 59 گل تساوی تاتنهامی ها را به ثمر رساند. 
 
بیست دقیقه مانده به پایان بازی کیتلین فورد با پاس خوب ویلیامسون گل دوم آرسنال را به ثمر رساند. اما با همین نتیجه هم توپچی ها در گروهشان دوم میشدند و چون نسبت به دو تیم برتر دوم دیگر لیگ ها امتیاز کمتری داشتند شانس صعود به دور حذفی کانتی کاپ را بدست نمی آوردند به هر حال دو دقیقه مانده به پایان بازی زادروسکی اجازه نداد توپچی ها این پیروزی را جشن بگیرند و با گلی که به ثمر رساند بازی را به تساوی و پنالتی کشاند. 
 
در ضربات پنالتی تمامی بازیکنان موفق شدند دروازه ی تاتنهام را باز کنند. مک کیب، ووبن موی، بیتی، فورد و ولتی پنالتی زنان آرسنال بودند اما الکس مورگان پنالتی آخر تیم میهمان را از دست داد تا این بازی با پیروزی 5-4 آرسنال به پایان برسد. هیچ کدام از این دو تیم به مرحله ی بعد صعود نکردند اما چلسی به عنوان تیم نخست موفق به این کار شد. آرسنال تنها یک امتیاز کمتر از چلسی داشت. 
 
پس از این بازی 20 روزی بازی های ملی برقرار خواهد بود و دیدار بعدی آرسنال 6 دسامبر مقابل بیرمنگام در سوپرلیگ خواهد بود. 

ثبت نظر شما
0+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

 آرسنال 2 تاتنهام 2 (5-4در پنالتی)  Conti Cup
یک پیروزی تلخ در دربی شمال لندن!
اینترمیلان به دنبال معاوضه ژاکا و اریکسن
اریکسن که ژانویه به یک سالگی حضورش در اینترمیلان میرسد، مورد علاقه کونته نیست . اینتر خواهان معاوضه او با ژاکا شده است....
مشکل آرسنال واضح است، همچنین راه‌حل آن
کاری که آرسنال باید انجام دهد واضح است؛ خلق موقعیت و گل‌زنی بیشتر. اما پرسش اصلی اینجاست که چطور می‌توان این‌کار را انجام داد؟
 آرسنال 1 چلسی 1 The Fa WSL
دقیقه٩۰ هم برد از دستمان رفت هم صدرنشینی !
منچستریونایتد  1 آرسنال  0 The Fa WSL
یکشنبه ی تلخ برای باشگاه آرسنال...هم بانوان باختند هم مردان !

آخرین نظرات

سعید در تاریخ ۱۳٩٩/۰۸/۲۰ نوشت :
به جای این که انقدر خبر از بانوان بزارید چهارتا خبر داغ از باشگاه بزارید

مربوط به منچستریونایتد 1 آرسنال 0 The Fa WSL
در تاریخ ۱۳٩٩/۰۸/۰۲ نوشت :
منچستریا همه جا هستن و کاری به خودشون ندارن فقط در مورد بقیه تیما نظر میدن...

مربوط به قرعه آسان آرسنال در لیگ اروپا
هوادار قدیمی در تاریخ ۱۳٩٩/۰۸/۰۲ نوشت :
اتفاقا کاملا مشخصه که به مسایل سیاسی مربوطهاین تصمیم.
حیف این بازیکن واقعا ...

مربوط به اوزیل عملا از باشگاه آرسنال کنار گذاشته شد
خداداد در تاریخ ۱۳٩٩/۰۷/۱۵ نوشت :
خیلی خوشحالم پارتی اومد
آعور هم همون بهتر که نیومد چون چندساله داریم از لیگ فرانسه بازیکن میگیریم و بنجولن
پارتی واقعا بازیکن عالی ایه


مربوط به توماس پارتی رسما به آرسنال پیوست
Kami در تاریخ ۱۳٩٩/۰۷/۱۵ نوشت :
به همه آرسنالی های عزیز تبریک می گم بالاخره تونستیم هدف اصلی نقل و انتقالاتمون رو جذب کنیم اما خیلی حیف شد که نتونستیم عوار رو جذب کنیم حالا دوتا گزینه واسه این پست داریم یکی اعتماد آرتتا به اوزیل هست...

مربوط به توماس پارتی رسما به آرسنال پیوست
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی