کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 
▪︎ایوان گازیدیس میکل آرتتا را برای سرمربی‌گری آرسنال می‌خواهد و رائول سانلهی اونای امری را پیشنهاد می‌دهد، کرونکه‌ها پیشنهاد گازیدیس را نادیده می‌گیرند و او متعاقبا به علت آنچه که بی‌احترامی از جانب کرونکه‌ها میپندارد آرسنال را ترک می‌کند.
 
▪︎رائول سانلهی تنها شخصی در باشگاه است که نام اونای امری را به عنوان گزینه سرمربی‌گری آرسنال پیش می‌کشد، تنها باشگاههای که در آن زمان به اونای امری علاقه دارند وستهم‌یونایتد و رئال‌سوسیه‌داد هستند. خود امری به علت مشکلات مربوط به زبان که از زمان حضورش در پی‌اس‌جی با آن دست در گریبان بوده متمایل به بازگشت به اسپانیاست
 
▪︎اسون میسلینتات پیش از آمدن امری "رالف رانگنیک" مربی آلمانی را به عنوان سرمربی جدید آرسنال می‌خواسته است.
 
امری
 
▪︎پیشتر در سال دوهزار‌و هجده میکل آرتتا جلسه مهمی را با نمایندگان آرسنال برگزار کرده و پس از اینکه از علاقه آرسنال به خود مطلع می‌شود به پپ گواردیولا اعلام می‌کند که در آپریل دوهزار‌و هجده قصد ترک منچستر سیتی را دارد. قرارداد برای امضا روی میز است ولی آرتتا نگران میزان و مبلغ بودجه آرسنال می‌باشد.
 
▪︎بعد از کناره‌گیری میسلینتات اکنون سانلهی خوشحال است که با رفتن گازیدیس و اسون او اکنون تقریبا کنترل تمامی مسائل مربوط به باشگاه را در دست دارد.
 
▪︎رائول سانلهی و اونای امری تلاش می‌کنند تا "مسوت اوزیل" و "آرون رمزی" را (غیر مستقیم) وادار به ترک باشگاه کنند، اوزیل را در بازی کارابائو کاپ مقابل لیورپول در کنار تیم دوم و جمعی بازیکنان جوان و نوجوان تیم به بازی می‌گیرند تا موجب شرمساری و سرافکندگی او شوند، برخلاف انتظار اوزیل موفق میشود نمایشی خیره کنند از خود به جای بگذارد.
امری با وجود مصدومیت رمزی مدام از او در ترکیب استفاده می‌کند تا جایی که مصدومیت وخیم تر شده و رمزی دیگر قادر به انجام بازی برای آرسنال نیست
 
▪︎پس از شکست در فینال لیگ اروپا مقابل چلسی، رائول سانلهی قصد تمدید قرارداد اونای امری را دارد، جاش کرونکه با براوردن خواسته‌ی سانلهی مخالفت می‌کند چرا که از نظر او امری دو شانس مسلم حضور در لیگ قهرمانان را از دست داده (چه از طریق سهمیه لیگ و چه از طریق قهرمانی لیگ اروپا). 
آنها همچنین آمار مربوط به فصل نخست حضور امری در آرسنال را "بد" می‌دانند.
 
▪︎فردی لیونبرگ به عنوان کمک مربی به درون تیم اصلی ارتقا پیدا میکند چرا که باشگاه اعتقاد دارد اونای امری فرصت کافی به جوانان آکادمی برای حضور در ترکیب اصلی نمی‌دهد.
 
▪︎میتلند نایلز مرتبا از امری می‌خواهد که او را در پست مدافع بکار نگیرد، امری اعتنایی نمی‌کند و کار میتلند به علت استرس و فشار روحی زیادی که تحمل می‌کرده به روانپزشک کشیده می‌شود.
 
▪︎لوکاس توریرا در تیم راحت نیست و همسرش مدام از او می‌خواهد که به ایتالیا برگردند.
▪︎چند هفته قبل از پایان کار امری رختکن آرسنال دچار چند دستگی شده است، برخی بازیکنان امری را در تمرینات دست می‌اندازند، برخی به دسته‌ی حمایت از اوزیل میپیوندند و برخی دیگر نیز از ترس از دست دادن جایگاهشان در ترکیب ثابت موضعی خنثی اتخاذ می‌کنند.
 
 
به قلم کیارش

ثبت نظر شما
15+4=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

چلسی 3 آرسنال 0  The Fa WSL
روزهای سخت برای دختران آرسنال...
تا 2023 با زینسبرگر
مصاحبه بانوی اتریشی آرسنال و سرمربی مونتمورو با سایت رسمی آرسنال
 آرسنال 1 منچسترسیتی 2 The Fa WSL
آرسنال برای صعود به لیگ قهرمانان به معجزه نیاز دارد...
ایوان اندیکا مورد توجه آرسنال قرار گرفته است
دفاع وسط فرانسوی توجه توپچی ها را به خود جلب کرده است
کیلینی : رد پیشنهاد آرسنال در 16 سالگی حماقت بود
مدافع برجسته ایتالیایی از فرصت حضور در آرسنال می گوید

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩٩/۱۱/۲۵ نوشت :
سلام . خسته نباشید

ببینید بحث آنالیز رو بذاریم کنار، بانوان آرسنال پارسال با کرونا بدشانسی آوردن ، چون لیگ تعطیل شد و سهمیه هم نتونستیم بگیریم(لابی سیتی چلسی بی تاثیر نبود! اشتباه باشگاه که نب...

مربوط به چلسی 3 آرسنال 0 The Fa WSL
محمد فانتوم در تاریخ ۱۳٩٩/۱۱/۲۲ نوشت :
سلام و ارادت
من دوبار ثبت نام کردم با یک اسم.. و احتمالا قراره دوتا کارت به اسم من بیاد..که هر دوشم میخام

مربوط به همین امروز به یک هوادار رسمی تبدیل شوید
آرمان در تاریخ ۱۳٩٩/۱۱/۱۷ نوشت :
سلام
اقا ما دیگه داریم میریم تو سال 1400 چی شد پس؟
چقد دیگه انتظار!

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
بدرود در تاریخ ۱۳٩٩/۱۱/۰۳ نوشت :
بهترین خرید عالی من دنبالش کردم بی نظیر

مربوط به آرسنال ایوان تونی را زیر نظر دارد
علی آرسنالی در تاریخ ۱۳٩٩/۱۰/۲۱ نوشت :
ای کاش که برای این انتقال پول هزینه میکردیم و با توریرا معاوضه نمیشد چون بنظرم توریرا یه خصوصیتی در بازی کردنش تو میانه زمین بود که اونو از بازیکنای دیگر متفاوت میکرد ....

مربوط به پارتی تایم! هافبک جنگنده و قلدر اتلتیکو به آرسنال پیوست.
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی