کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

مانوئلا زینسبرگر اتریشی قرار جدید بلند مدتی را با آرسنال به امضا رساند. 
 
این دروازه بان 25 ساله  سال 2019 از بایرن مونیخ به جمع توپچی ها اضافه شد و از آن زمان تاکنون 32 بار با پیراهن تیم به میدان رفته ، 12 کلین شیت داشته و 3 بار هم موفق به مهار پنالتی شده است. 
 
زینسبرگر پس از بستن این قرارداد با سایت رسمی مصاحبه ای داشت و گفت: " باور نکردنیست. خوشحالم. بازیکنان در ترکیب تیممان داریم و فکر میکنم کارکنان و مربیان اینجا هم شرایط تیم را باورنکردنی کردند. از اینکه این قرارداد را بستیم خیلی خوشحالم. فکر میکنم که مهم است به عنوان یک تیم پیشرفت کنیم و بازیکنان جوان تیممان را پرورش دهیم. همچنین فکر میکنم توازن خوبی در تیم هست که هم بازیکنان باتجربه را داریم هم بازیکنان جوان. این توازن بین بازیکنان باتجربه و جوان به من اعتماد به نفس میدهد بنابراین من مشتاقم ادامه این راه هستم." 
 
"دیدن پتانسیلی که در تیممان داریم و اینکه تا چه حد میتوانیم پیش برویم باعث شده من منتظر باشم و بخواهم همه چیزهایی که در آینده پیش رویمان است ببینم. اینکه  به تمرینات بروم و کیفیتی که در تیممان هست ببینم باورکردنش سخت است."
 
جو مونتمورو هم در مورد این قرارداد گفت:  "ما او را به عنوان یک دروزه بان جوان اما با تجربه ملی زیاد به اینجا آوردیم و چیزی که مشخص است او در یکی از بهترین تیم های جهن یعنی بایرن مونیخ حضور داشته .اینکه بتوانیم باز هم با او کار  کنیم و در پیشرفتش به او کمک کنیم بسیار هیجان انگیز است. او بازیکن ویژه ای برای گروه نیز هست."
 
" مانو دروازه بانی به روز است که سبک خاص خودش را دارد. او با پا هم واقعا به خوبی از پس کنترل توپ بر می آید. علاوه بر کیفیت بازی باید از اخلاق و رفتار او هم تعریف کرد. همه اینها برای تیم ارزشمند هستند و همگی از اینکه او را در باشگاه داریم خوشحال هستیم."
 
" یکی از دلایلی که قرارداد را بلند مدت بستیم این است که دوست داریم دروازه بانانمان را برای مدتی طولانی در اختیار داشته باشیم. این بخش مهمی ایجاد یک ترکیب با ثبات و پایداراست. این برای ما بسیار بسیار مهم است و خیلی خوشحالیم که برای چند سال دیگر او را در ترکیب داریم."

ثبت نظر شما
6+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

چلسی 3 آرسنال 0  The Fa WSL
روزهای سخت برای دختران آرسنال...
تا 2023 با زینسبرگر
مصاحبه بانوی اتریشی آرسنال و سرمربی مونتمورو با سایت رسمی آرسنال
 آرسنال 1 منچسترسیتی 2 The Fa WSL
آرسنال برای صعود به لیگ قهرمانان به معجزه نیاز دارد...
ایوان اندیکا مورد توجه آرسنال قرار گرفته است
دفاع وسط فرانسوی توجه توپچی ها را به خود جلب کرده است
کیلینی : رد پیشنهاد آرسنال در 16 سالگی حماقت بود
مدافع برجسته ایتالیایی از فرصت حضور در آرسنال می گوید

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩٩/۱۱/۲۵ نوشت :
سلام . خسته نباشید

ببینید بحث آنالیز رو بذاریم کنار، بانوان آرسنال پارسال با کرونا بدشانسی آوردن ، چون لیگ تعطیل شد و سهمیه هم نتونستیم بگیریم(لابی سیتی چلسی بی تاثیر نبود! اشتباه باشگاه که نب...

مربوط به چلسی 3 آرسنال 0 The Fa WSL
محمد فانتوم در تاریخ ۱۳٩٩/۱۱/۲۲ نوشت :
سلام و ارادت
من دوبار ثبت نام کردم با یک اسم.. و احتمالا قراره دوتا کارت به اسم من بیاد..که هر دوشم میخام

مربوط به همین امروز به یک هوادار رسمی تبدیل شوید
آرمان در تاریخ ۱۳٩٩/۱۱/۱۷ نوشت :
سلام
اقا ما دیگه داریم میریم تو سال 1400 چی شد پس؟
چقد دیگه انتظار!

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
بدرود در تاریخ ۱۳٩٩/۱۱/۰۳ نوشت :
بهترین خرید عالی من دنبالش کردم بی نظیر

مربوط به آرسنال ایوان تونی را زیر نظر دارد
علی آرسنالی در تاریخ ۱۳٩٩/۱۰/۲۱ نوشت :
ای کاش که برای این انتقال پول هزینه میکردیم و با توریرا معاوضه نمیشد چون بنظرم توریرا یه خصوصیتی در بازی کردنش تو میانه زمین بود که اونو از بازیکنای دیگر متفاوت میکرد ....

مربوط به پارتی تایم! هافبک جنگنده و قلدر اتلتیکو به آرسنال پیوست.
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی