کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

آیا نتیجه تساوی یک بر یک عادلانه بود...
بله این طور بود .  در بازی مالکیت توپ زیادی داشتیم . در نیمه اول ما بازی را کنترل کردیم و گلر ما کار زیادی برای انجام نداشت . آن ها به خوبی دفاع می کردند و ما توپ را به خوبی در زمین آن ها داشتیم اما هیچ فضایی پیدا نمی کردیم . به نظر من در نیمه دوم این کار را بهتر انجام دادیم اما آن ها شروع قدرتمندانه ای داشتند و این بسیار سخت است وقتی مقابل 10 نفر یک بر صفر عقب بیفتید آن هم برابر تیمی که بسیار در عمق بازی می کند .
آن ها با هوشیاری سعی در پایان دادن به بازی داشتند . ما فقط به حرکت رو به جلوی خود ادامه می دادیم و با تعداد بیشتری حمله می کردیم و در نهایت توانستیم بازگشت خوبی داشته باشیم . نمی توانستم خود را بازنده این بازی ببینم چرا که مالکیت توپ بسیاری داشتیم اما موافقم که در قسمت جلوی زمین نتوانستیم به خوبی کار کنیم و البته آن ها نیز عملکرد خوبی در آن نقطه داشتند .

آیا تکل جو کول بر روی کاسیلنی را دیده اید ...
نه . آن کاملا نزدیک کرنر بود و شما از روی نیمکت نمی توانستید آن را ببینید .
جو معمولا بازیکن جوانمردی است . او بازیکنی است که دوست ندارم به عنوان کسی که می خواهد به بازیکنان صدمه بزند بشناسمش . این استیل او نیست . شاید روی تکلی که زد کمی بر پروا بود اما او به وی ضربه زد . هر چند تصادفی اما ضربه محکمی به وی وارد کرد . ساق بند کاسیلنی از وی به خوبی مراقبت کرد . از اینکه شکستگی به وجود آمده باشد ترسیده بودیم . وقتی او را به بیرون از زمین بردند فیزیوتراپ به من گفت ممکن است شکستگی باشد .

در زمین بازی بازیکنانتان چه چیزی نمایش دادند ...
تیمی یک پارچه و متحد بودیم . پاس های ما زیبا بود و نیاز داریم تا با نفوذ بیشتری در یک سوم تهاجمی تیم کار کنیم تا از پاس کاری هایمان نتیجه بگیریم . کمی طبیعی است چرا که بازیکنان زیادی از جام جهانی بازگشته اند و برخی نیز مصدومند . نکته مثبتی است که روح تیمی و وضعیت خوبی داریم .

آیا به دنبال دروابانی در نقل و انتقالات هستید...
در حال حاضر برای من بهتر است در مورد آن صحبت نکنم چرا که این به دروازبانانی که برای ما بازی می کنند کمک نخواهد کرد . بنابراین بهتر است روی گلر هایی که داریم تمرکز کنیم . باور دارم آلمونیا بازی خوبی امروز داشت .

در باره لیورپول...
باور دارم لیورپول در انتها در بالای جدول خواهد بود . این چیز یبود که امروز دیدیم . آن ها به خوبی دفاع می کردند و تیم باهوشی داشتند . این بسیار برای آن ها خوب است .


چرا با آرسنال تمدید کردید...
چرا که عاشق باشگاه هستم و نمی توانم تصور کنم جای دیگری می روم . باور دارم این تنها راهی است که می توانم علاقه و حضورم را این جا نشان دهم . پیشنهادی که ارائه شده بود را پذیرفتم و این تنها راهی است که می توانم نشان دهم که چقدر می خواهم برای باشگاه خوب کار کنم . روزی که به اندازه کافی خوب نباشد خواهم رفت و شما نگران نباشید می روم .

آیا این آخرین قرارداد شما بود...
نمی دانم . اگر بتوانم به خوبی این چند سال را سپری کنم بسیار خوشحال خواهم بود . در سنی هستم که بیشتر از این نمی توانم تصمیم گیری کنم . باید ماه به ماه تصمیم بگیرم .

در مورد اینکه آیا تیمتان می تواند چیزی برنده شود...
سال گذشته در رده سوم به پایان رساندیم و جاه طلبی ما بیشتر شده است . برای پیشرفت . احساس می کنم دو بازیکنی که ما خریدیم به خوبی کار کده اند . باور دارم شاماک و کاسیلنی عملکرد خوبی امروز داشتند . کمی در دفاع مشکل داشتیم .

حضور شاماک در لیگ برتر....
این همان چیزی است که لیگ نیازمندش است و آن چیزی که این جا دوستش داریم . او با گلزنیش نشان داد که از قراردادن سر و بدنش در مسیر توپ هراسی ندارد .

اینکه چرا فابرگاس در ترکیب نبود...
او مریض بود و به هیچ وجه آماده این بازی نمی شد .

دیدگاه شما از عملکرد آرشاوین ...
او به سختی کار کرده است اما کمی امروز از بازی های ملی خسته بود . او برای بازی به روسیه سفر کرده بود و پنج شنبه دوباره به ما ملحق شد . او سعی کرد خود را برای بازی آماده کند . گلن جانسون به خوبی برابر وی بازی کرد و البته او بازیکنی است که همیشه می تواند بازیسازی خاصی انجام دهد اما این بازی سختی برای وی بود .

در مورد تصمیم شما درباره اینکه چه کسی درون دروازهب بایستد...
فرایند تصمیم گیری چه برای فابیانسکی و چه آلمونیا داشتن پیش فصل خوب بود و در نهایت بر آن شدیم تا از تجربه بیشتر استفاده کنیم چرا که فشار خاصی در بازی اول وجود دارد . تصمیم گرفتم آلمونیا درون دروازه باشد چرا که اون در مورد آن جو خبر دارد . "

تگ ها

ثبت نظر شما
14+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

کنفرانس خبری امری پیش از بازی با چلسی
صحبت‌های امری درمورد پنجره نقل و انتقالات زمستانی، دنیس سوارز و میسلینتات
نگاهی به انقلاب تابستان 2018 !!!
امری در کنفرانس قبلی خود گفت "ما نمیتوانیم بازیکنی در ژانویه بخریم و فقط به قرارداد قرضی فکر میکنیم".
اوزیل دیگر انگیزه‌ای برای بازی کردن ندارد!
امانوئل پتی اسطوره‌ی آرسنال معتقد است مسوت اوزیل دیگر انگیزه‌ای برای فوتبال بازی کردن ندارد و فقط می‌خواهد هر چه زودتر بازنشسته شود...
سیمن : رفتار اوزیل کار را خراب میکند
دیوید سیمن: رفتار مسوت اوزیل ممکن است موجب بروز نارضایتی در آرسنال شود
رسما به اوزیل گفتند: به سلامت !!!
به اوزیل گفته‌اند بهتر است تیم جدیدی برای خود پیدا کنی!

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲۲ نوشت :
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲۲ نوشت :

Michael [email protected]

خیلی هیجان انگیز بود. موقع گزارش بعد گل وی وی سر درد گرفتم :))))

به مدیریت میگم حتما اون مشکلو بررسی کنه

مربوط به آرسنال 2 بیرمنگام 1 (Continental cup )
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲۲ نوشت :
@Michael Jackson
=
البته بازیکن اکادمی ما نیست. از ساندرلند اومده :دی

خوشحالم که مصاحبه ها و زندگی نامه ها رو دوست داشتی و دنبال میکنی. ممنون از نظراتت

مربوط به زندگی در اوج: بث مید (قسمت دوم)
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲۱ نوشت :
خوبه حالا حداقل دلیل اینکه باشگاه باهاش تمدید نکرده رو فهمیدیم...پس از ترس فیرپلی مالی بوده ! واقعا زور داره لیورپول و سیتی و چلسی چقدر راحت خرج میکنن اونوقت آرسنال باید نگران فیرپلی مالی باشه :(
...

مربوط به رمزی در حال آخرین ارزیابی‌ها
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲۱ نوشت :
چقدر بازیکن فعال و پرانرژی ای هست :) خوشم میاد از این آکادمی موفق باشگاهمون :)
چقدر خوبه که شروعت با آرسنال با برد 7-0 جلو مرغا مصادف شده :))

مرسی بابت این مصاحبه زیبا


مربوط به زندگی در اوج: بث مید (قسمت دوم)
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی