کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


در مورد شناور بودن بازی آرسنال


معتقدم در مجموع همواره در حمله خوب ظاهر شدیم. ولی بلکپول هم زمانی که 11 نفره بودند به گونه ای ظاهر شدند که توانایی خلق خطر را دارند. آنها سعی کردند بازی مثبتی ارائه دهند. زمانی که توپ را پس می گرفتیم بسیار خطرناک بودیم و معتقدم به پختگی کامل رسیده ایم زیرا زمانی که در پایان نیمه ی اول 0-3 جلو بودیم ، بازی را رها نکردیم. همانگونه که می خواستیم به بازی ادامه دادیم و در مجموع به یک پیروزی راحت رسیدیم.


در مورد پختگی تئو والکات


او از هر زمان دیگری سرحال تر است زیرا از لحاظ بدنی در شرایط خوبی قرار دارد. از اینکه در بازی امروز توپ ها و ضربات نهایی را خوب زد خوشحالم. این همواره نشانه ای از پختگی بازیکن است. فراموش نکنیم که او اینکار ها در سرعت بسیار بالایی انجام می دهد به همین خاطر گرفتن بهترین تصمیم ، همیشه کار ساده ای نیست ولی معتقدم در بازی امروز ، او در یک سوم نهایی اکثر تصمیم ها را درست اتخاذ کرد.


در مورد سودی که از استراحت تابستان برده است


او پس از مدت بسیار بسیار زیادی امسال توانست آماده سازی خوبی برای فصل داشته باشد. بدون مشکل پیدا کردن با مصدومیت یا بازگشت دیر به تیم. شما می توانید این نکته را مشاهده کنید. دو یا سه هفته است که می بینیم که او از لحاظ بدنی آماده و سرحال است و این به خاطر آماده سازی خوب برای فصل جدید است.


در مورد واکنش او به از دست دادن جام جهانی


او پسری مصمم است و زندگی را مثبت می بیند. او همواره نیمه ی پر لیوان را در نظر می گیرد. بنابراین نرفتن به جام جهانی را به عنوان یک رقابت دید و این همان خصلت فوق العاده ی تئو است. او 21 سال سن دارد. او تازه در مرحله ای است که خیلی از بازیکنان تازه شروع می کنند. نمی توانید بگویید که او در اوج دوران بازیگری خود وجود دارد زیرا از او چیزهای بسیار بیشتری خواهید دید. دو نکته ی مهم وجود دارد: اول باید این انگیزه و نگرش را با خود حفظ کند و دوم اینکه باید از مصدومیت فاصله بگیرد زیرا این مسئله نیز بسیار مهم است.


در مورد بازگشت روسیچکی به اوج


او هم یکی از بازیکنانی بود که آماده سازی خوبی برای این فصل داشت. او 18 ماه مصدوم بود به همین خاطر بازگشت به دوران آمادگی زمان زیادی می گیرد و زمانی که به آن برسید ، با مشکلات کمی روبرو خواهید شد. معتقدم زمانی که او به عنوان یار تعویضی در بازی با لیورپول به زمین آمد ، تاثیر زیادی بر بازی گذاشت. او از لحاظ فیزیکی نیز سرحال و آماده به نظر می رسد.


در مورد پنالتی و کارت قرمز


از جایی که من ایستاده بودم ، خطا بیرون از محوطه بود ولی فکر می کنم تصمیم از کمک داور بود. صحنه را دیدم ، ولی از روی نیمکت. شما را هم دعوت می کنم که به آنجا بیایید ، دیدن اینکه خارج محوطه بوده یا داخل واقعا سخت است. متاسفانه داور انتخاب دیگری نداشت زیرا خطای بدی نبود و بازیکن نیت بدی نداشت. ولی گرفتن موقعیت گلزنی از تیم حریف کاملا واضح است. احساس می کنم دادن یک کارت زرد هم کفایت می کرد.


در مورد نحوه ی بازی بلکپول


بر این باورم که آنها دو بازی خارج از خانه برابر ویگان و آرسنال داشتند. اگر به آنها می گفتید با دست پر از اینجا بر می گردند ، مطمئنا از همان ابتدا با آن موافقت می کردند. فکر می کنم تصمیم آنها برای بازی کردن ، درست بود.


در مورد تاثیر مارونه شماک


معتقدم او همچنان در حال عادت کردن به سیستم بازی ماست ولی اگر به تاثیر او بر بازی نگاه کنید... او پنالتی را گرفت ، باعث اخراج بازیکن حریف شد ، گل زد و بر روی گل هفته ی پیش نیز تاثیر داشت. او بازیکن کارامدی است و هنوز در حال عادت کردن به سبک بازی ماست. ولی بسیار مطمئنم وقتی که ضربه ی سر امروز او را ببینید ، گل های او در بازی ها بزرگ بسیار حیاتی خواهند بود.


در مورد چگونگی حضور او با رابین ونپرسی


آنها می توانند با یکدیگر نیز بازی کنند ولی در آن صورت سیستم باید 2-4-4 شود. شرایط را بررسی خواهیم کرد ، کمی بستگی دارد ، یکی از آنها می تواند در گوش ها بازی کند و به عمق بزند. ولی در حال حاضر ، بزنم به تخته برای حمله انتخاب های زیادی داریم.


در مورد خرید بازیکنان جدید


مطمئنم که حداقل یک بازیکن دیگر جذب خواهیم کرد و شاید هم یک به علاوه ی یک!! پیش بینی کردن اینگونه مسائل سخت است زیرا بازار بسیار راکد است ولی می دانم که در پنج روز آخر بسیار شلوغ می شود و اوضاع کاملا عوض می شود.


در مورد شایعات پیرامون مارک شوارزر


بهتر است که ما کارهایی که می کنیم را نگوییم آنها ( فولهام) هم کارهایی که می کنند را اعلام نکنند. معتقدم اینگونه مسائل باید تا حد امکان بی سر و صدا انجام شود. ما همواره به تصمیم باشگاه ها مبنی بر نفروختن بازیکنانشان احترام می گذاریم. نیازی نیست که آنها بدین شکل مسائل را در مطبوعات و رسانه ها پخش کنند. اگر نخواهند بفروشند به ما می گویند و ما به تصمیم آنها احترام می گذاریم. این رفتار با همه همینگونه است.

تگ ها

ثبت نظر شما
16+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

صحبت‌های امری بعد از شکست مقابل ساوتهمپتون
کنفرانس مطبوعاتی اونای امری پس از شکست ۳-۲ مقابل ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
آرسنال بدنبال جذب وینگر آرژانتینی بوکاجونیورز در ژانویه می باشد
آرسنال در حال آماده ساختن پیشنهادی برای جذب کریستین پاون می باشد.
ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
پیش بازی دیدار آرسنال و ساوتهمپتون از هفته هفدهم لیگ برتر
صحبت های امری در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با ساوتهمپتون
اونای امری درباره وضعیت تیم پیش از جدال سخت با ساوتهمپتون، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد
سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
قیاس سانچز امری و سانچز ونگر جالب میشود ....

آخرین نظرات

Ali coyg در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
فک نمیکنم ارسنال فنی باشه ک از پیوستن سانچز(رفته بود یونایتد جام فتح کنه)استقبال کنه هرکی رفت به سلامت سانچز دیگه جایی تو دل هوادارا نداره

مربوط به سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
ریبوار حسن نژاد در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
امیدوارم که انجام باشه چون واقعا تیم به یک بازیکن کلیدی نیاز داره. سانچز جنگنده و پرتلاشه و اگر به آرسنال برگرده قطعا به روزای اوج خودش برمیگرده

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
امین در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
به نظرم هر بازیکنی از بارسلونا بخریم برد کردیم چون بارسا خیلی محتاط عمل می کنه در خرید بازیکن و اکثر بازیکنای کلاس جهانی در این تیم فرصت بازی نمی کنن و یک تجربه خوب هم در خصوص خرید سانچز داشتیم. اگر ...

مربوط به دنیس سوارز در راه پیوستن به آرسنال؟
آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
:D من موافق هستم .... الکسیس خیلی به درد امری میخوره، برعکسه اوزیل

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی