کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

سباستین اسکیلاچی مدافع سویا که دراستانه پیوستن به جمع توپچیهای لندن قرارگرفته میگوید رد کردن پیشنهاد ونگر برایش غیرممکن بوده است.
باشگاه سویا اسپانیا تایید کرده که بر سر انتقال اسکیلاچی با ارسنال به توافق رسیده وانتظار میرود که مدافع فرانسوی روز سه شنبه جهت معاینات پزشکی وامضای قرارداد با ارسنال راهی باشگاه شود.
درهمین رابطه اسکیلاچی در مصاحبه با روزنامه گاردین گفت:وقتی که فرانسوی باشی و از ونگرپیشنهادی دریافت کنی رد کردن ان پیشنهاد برایت غیرممکن میشود.
این پیشنهاد برای من بسیار مهم بود وخوشحالم که سویا اجازه داد تا به ارسنال بپیوندم البته شرایط سختی بود ولی تقریبا مطمئن بودم که میخواهم از شانسم استفاده کنم.
اسکیلاچی افزود: میدانستم که اگربرابر براگا به میدان بروم دیگر نمیتوانم در لیگ قهرمانان برای ارسنال بازی کنم بنابراین از بازی کردن دران بازی خود داری کردم.
همواره بازیهای ارسنال را دنبال کرده ام اینجا جایی است که پیرس آنری ویرا وگالاس بازی کرده اند وهم اکنون خوشحالم که من هم جزیی از تاریخ توپچیها خواهم شد.برای من این یک فرصت استثنایی است ومن با خلوص نیت میخواهم جزیی از این رقابت باشم.
درمورد سنم هم بعید میدانم که مشکلی باشد من تجربه زیادی درفوتبال دارم وبازیکنانی که در سن من هستند در اوج دوران بازیگری شان بسرمیبرند.
در صورت امضای قرارداد اسکیلاچی 30 ساله به خط دفاع ارسنال که پس از جدایی گالاس سیلوستره سندروس وکمپبل ضعیف بنظر میرسید اضافه خواهد شد.
باشگاه سویا در بیانیه ای در وبسایتش اعلام کرد:هم اکنون بطوررسمی اعلام میکنیم که دوباشگاه ارسنال و سویا برسر انتقال سباستین اسکیلاچی به توافق رسیده اند واین بازیکن بزودی برای انجام معاینات پزشکی به لندن سفرخواهد کرد توافق نهایی منوط به نتیجه ازمایشات پزشکی خواهد بود.

تگ ها

ثبت نظر شما
0+9=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

خبرهای جدید از نقل و انتقالات آرسنال!
نگاهی به شایعات نقل و انتقالات اطراف باشگاه آرسنال...
ژسنی از درون باشگاه میگوید...
برابر شوت‌های لوکاس، فقط مراقب صورتم بودم
اوسپینا در بازی ناپولی از هوش رفت!!!
دیوید اوسپینا که بصورت قرضی در ناپولی بازی میکند، هنگام بازی با اودینزه بیهوش شد و مجبور به ترک زمین شد. به همراه ویدئو...
مارک اورمارس در راه آرسنال!
با بازگشت مونچی به سویا به نظر میرسد آرسنال بیش از پیش به اورمارس فکر میکند.
HALA! امری
مارس ۲۰۱۲ وقتی آرسنال ها تا دقیقه ۴۳، کوشیلنی، روسیچکی و فن پرسی دروازه آبیاتی به توپ بسته بودند توپچی­ها...

آخرین نظرات

علي ج در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۳ نوشت :
واقعيت اينه كه چک از لنو بهتره. سيو هاي عجيب و غريب چک تو چند بازي اول فصل رو بياد بيارين!!

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
محشره این پسر...مرسی لنو

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
خیلی خیلی بازی خوبی بود...آفرین ... به امید بردن رن و صعود به مراحل بالاتر

مربوط به امری شادترین مرد در امارات، بعد از شکست یونایتد
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
بازی رو ندیدم...حیف شد پنالتی رو گل نکردیم...ولی هنوز هم فرصت سهمیه از طریق لیگ رو داریم...فاصله تیم های سوم تا ششم خیلی کمه و اگه دقت کنیم میتونیم سهیمه بگیریم...بازی های بقیه رقیب هامون به مراتب دش...

مربوط به امری : لیاقت پیروزی را داشتیم
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی