کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


لورن کاشیلنی، مدافع مرکزی جدید آرسنال که در اولین فصل حضورش در لیگ انگلستان، روزهای سختی را پیش رو خواهد داشت، نگران ضعف بدنی یا تجربه نیست و می خواهد با خواص برجسته ی دیگر خود،  کیفیتش را به همه نشان دهد.
لورن پیرامون بازی امروز توپچی ها به "ایوینینگ استاندارد" گفت:« نبردهای تک به تک را دوست دارم، چون رقابت در آن صورت حالتی فیزیکی، تکنیکی و روحی دارد. یک نبرد بزرگ است، قسمتی بلوف و قسمتی حقیقت ولی نمی خواهم بگذارم مهاجمین روی پای بهترشان آزاد باشند و باید خیلی باهوش بود تا این نوع مبارزات را برنده شد.
به سختی کار می کنم و تسلیم نخواهم شد. مثل یک مرد حتی اجازه ی نفس کشیدن را هم به مهاجم ها نمی دهم. از نظر تکنیکی همیشه سخت کار کرده ام، چون مخصوصا در آرسنال، کسی هستم که باید حملات را شروع کنم، پس باید تکنیک لازم را در بازی ام داشته باشم. در این مدت خیلی پیشرفت کرده ام و بازی خوانی ام بهتر شده است و حالا می توانم بفهمم که حریفم می خواهد چه کار کند و توپ را به کجا ببرد.»
«من تکنیک کرسیتیانو رونالدو یا قدرت بدنی ویدیچ را ندارم ولی با کیفیت خودم به سختی خواهم جنگید. سخت کار کرده ام تا به بالاترین درجات برسم و قصد هم ندارم که دست از این تلاش بردارم.
تجربه ی زیادی ندارم و البته می دانم که برای رسیدن به سطح بالا نیازمند آن هستم ولی این چیزی نیست که بتوان روی آن کار کرد و بازی به بازی آن را بدست خواهید آورد.
می دانم که باید از نظر فیزیکی هم پیشرفت کنم؛ بهترین مهاجم جهان نیستم و باید هنوز چیزهایی را بدست آورم ولی با این حال اعتقاد ندارم که برای تبدیل شدن به بهترین مدافع باید فیزیک درشتی داشت، شما می توانید از جنبه های دیگر آن را جبران کنید.»

تگ ها

ثبت نظر شما
15+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
توپچی‌ها با نتیجه ۱-۰ موفق شدند ناپولی را در ایتالیا شکست دهند و راهی نیمه نهایی لیگ اروپا شوند.
مصاحبه امری پیش از بازی برگشت برابر ناپولی
اونای امری معتقد است که توازن قدرت مشخصی بین توپچی‌ها و ناپولی برقرار است، و شانس صعود دو تیم به نیمه نهایی لیگ اروپا را پنجاه پنجاه می‌داند.
آینده‌ی سوارز در آرسنال چه می شود؟
یک ماه تلاش برای خرید سوارز و ٩۵ دقیقه بازی !!!
لوکاس را تعویض کردم چون جو برضد او بود
اونای امری پس از کسب پیروزی ٠-١ مقابل واتفورد مقابل خبرنگاران حاضر شد و نظراتش را در مورد این بازی اظهار کرد.
آرسنال در فکر خرید از تاتنهام است ؟
یک یهودای دیگر در تاتنهام ظهور خواهد کرد ؟!

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۸ نوشت :
بدبخت سوارز مصدومه

مربوط به آینده‌ی سوارز در آرسنال چه می شود؟
amir در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۷ نوشت :
خیلی جالبه اسم من توی لیست هست،چون 2014 ثبت نام کرده بودم، اما خیلی وقته وارد سایت باشگاه نشده بودم و فهمیدم که ایمیل منو شناسایی نمی کنه،اونوقت اسم من رو یادشون بوده

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۷ نوشت :
سلام،من به تازگی اسممو ثبت کردم!کی میاد تو لیست؟؟؟؟

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۵ نوشت :
امیدوارم فردا جلو واتفورد خوب بازی کنیم. ما دو روز کمتر از ناپولی استراحت میکنیم ! یه سری از بازیکنا باید استراحت کنن برای بازی برگشت با ناپولی :( از اونطرف بازی با واتفورد هم از نظر چهارم شدن مهمه. چ...

مربوط به رمزی: ما برای این برد خیلی سختی کشیدیم!
Vishka در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۵ نوشت :
@Michael Jackson

باریکلا خوشم اومد درست گفتی

مربوط به مید بهترین بازیکن ماه مارس سوپرلیگ شد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی