کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


یک بازی سخت و پایاپای از دو تیم آرسنال و بلکبرن در هفته ی سوم مسابقات لیگ برتر انگلستان، شنبه بعد از ظهر انجام شد و بازی پس از 51 دقیقه با گل آندری آرشاوین روس پیروز خود را شناخت.
بازی ای که منجر شد بلکبرن هم چون بازی هفته ی قبل با ساندرلند، باز هم در بازی ای که خود را شایسته ی کسب امتیاز می دید، دست خالی بماند.
سم آلاردایس، مربی کهنه کار بلکبرن راورز در مصاحبه با رادیو راورز پس از بازی برابر شاگردان ونگر گفت:«فکر می کنم عملکردمان در نیمه ی اول بهتر از آن چه بود که تا به حال در برابر پسرهای بزرگ لیگ دیده بودیم. نه فقط به خاطر شانس هایی که ایجاد کردیم، بلکه به خاطر زمان هایی که به نظر می رسید در فرم حمله حتی بهتر از آرسنال بودیم.
روی نقشه ی بازی مان سخت کار کرده بودیم تا آرسنال را در خط جلو نگه داریم و از کناره ها توپ را پشت سر آن ها ببریم، جایی که می توانستیم از آن به موفقیت برسیم و باید بیشتر روی آن تمرکز می کردیم.
مثل همیشه اگر وقتی جریان بازی را کامل در اختیار می گیرید، نتوانید حریف خود را تنبیه کنید و از موقعیت هایتان گل نسازید، آن وقت حریفی مثل آرسنال می تواند شما را تنبیه کند.
ابتدا روی موقعیتی که پیش آمد و روی ترس ما آن ها با گل اول شان و یک توپ عالی و البته پایانی فوق العاده، ما را مجازات کردند. این(ضربه ی نهایی) در حقیقت همان جایی بود که فرق اصلی ما با آن ها را رقم می زد.
ما خوب موقعیت خلق کردیم و گل اول را نیز دیوف خارق العاده زد، حرکتی از دیوف به خود دیوف. در ادامه می توانستیم حتی جلو هم بیافتیم و فکر می کنم شایسته ی آن نیز بودیم. از آن به بعد بازی پهلو به پهلو پیش رفت و ما دیگر نتوانستیم در نیمه ی دوم مثل نیمه ی اول بازی موقعیت خلق کنیم، البته نمی شد انتظار هم داشت که تمام مدت بازی را برابر آرسنال بتوان موقعیت ایجاد کرد.»
«با توجه به تعادلی که در بازی بود باید یک امتیاز می گرفتیم ولی نگرفتیم. تعداد زیادی بازیکن ندارم که بتوانم با انگشت به آن ها اشاره کنم و بگویم، خیلی خوب بازی نکردید.
ناامید کننده این جا بود که در بازی برابر یکی از بهترین های لیگ نمایشمان خوب بود ولی نتوانستیم از آن نتیجه بگیریم.»

تگ ها

ثبت نظر شما
0+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

مونچی گزینه ی جدید باشگاه برای جایگزینی اسون میسلینتات
اونای امری به دنبال همکاری مجدد با مونچی
دومینوی گلسون مارتینز تکمیل میشود ؟
آیا با انتقال موراتا و هیگواین ، مارتینز به آرسنال میآید ؟!
اعلامیه رسمی باشگاه آرسنال منتشر شد
اسون میسلینتات مدیر استعدادیابی باشگاه تنها پس از ۱۳ ماه باشگاه را ترک خواهد کرد .
مصدومیت بلرین میتواند پارگی رباط صلیبی باشد
ممکن است بلرین با مصدومیت رباط صلیبی، از بازی‌های این فصل خداحافظی کند...

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
جای تقدیر داره ...مخصوصا لئا با تنها 21 سال سن :o...اونم تو لیگ بانوان با توجه به محدودیت ها و بازی های به نسبت کمترش...آفرین...امیدوارم چمپیونز بگیریم سال بعد

مربوط به میشل و ویلیامسون در جمع باشگاه صدتایی های آرسنال
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
آقایون تلافی خانوما رو درآوردن جلو چلسی !!! آخرالزمانه ؟ :))

مربوط به آرسنال 1 چلسی 2 The Fa WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
خیلی خیلی حیف شد رمزی رفت. کل هسته بریتانیایی آرسنال نابود شد (اوکس/تئو/گیبز/ویلشر/رمزی) با چه امیدی هسته هسته میکردیم...یادمه تو هایبوری کافه سرخا چه امیدی داشتیم به این هسته ها !!
چند تا بازیکن ...

مربوط به کیون: از دست دادن رمزی مشمئزکننده است
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۰۱ نوشت :
خیلی دلم سوخت براش :(( تازه اولین بازیش بود بعد مصدومیت قبلیش... خیلی بد بود...حتی بازیکنای چلسی مثل پدرو هم اومدن بهش دلداریش دادن :(
لعنتی یه بازیکن آرسنال که قرضی تو لیگ یک بازی میکنه هم توسط ی...

مربوط به مصدومیت بلرین میتواند پارگی رباط صلیبی باشد
xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲۸ نوشت :
فاجعه و دیگر هیچ

مربوط به نگاهی به انقلاب تابستان 2018 !!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی