کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


اون کویل، سرمربی بولتون واندررز که تیمش پس از دو تساوی خانگی و یک برد خارج از خانه در سه بازی نخست لیگش قدم به ورزشگاه امارات می گذاشت، پس از کسب یک تساوی در نیمه ی اول، 45 دقیقه ی دوم را به مرد فرانسوی آرسنال واگذار کرد؛ نیمه ای که به عقیده ی او مهم ترین رخداد بازی را در خود دید، اخراج گری کیهیل.
« ما با این عقیده به اینجا آمده بودیم که اگر سخت کار کرده و بهترین نمایش خود را ارائه کنیم، می توانیم نتیجه ای مثبت بدست آوریم، بنابراین احساسی که پس از بازی دست می دهد ترکیبی از ناامیدی و دلشکستگی برای ماست.»
«نیمه ی دوم را خیلی خوب شروع کرده بودیم و وقتی 2-1 عقب افتادیم، بازی خود را به آرسنال تحمیل کردیم. پس از اخراج بود که به وضوح روند بازی تغییر کرد. بازی یازده به یازده مقابل آرسنال هم همیشه سخت بوده است بنابراین از دست دادن گری کیهیل در این شرایط لحظه ای بسیار بزرگ برای بازی ما بود چون پس از آن هم هنوز باید در بازی می ماندیم.
درست پیش از حادثه ی منجر به بیرون شدن بازیکن ما، حرکتی بر روی چانگ-یونگ لی اتفاق افتاد که خطا برای ما گرفته نشد و آرسنال همان موقعیت را تبدیل به صحنه ای کرد که تکل دیرهنگام گری باعث اخراج او شد. می توانم درک کنم که کار روی آفساید مشکل است ولی این خطا آن قدر واضح بود که تمام استادیوم می توانست آن را تشخیص دهد، حتی شاید عده ای از مردم از پشت دیوارهای استادیوم هم می توانستند! یعنی اینقدر آشکار بود.»
«حالا حسم این است که آن خطا را بخاطر حرکت بی موقع گری در رقابت نفر به نفرش دادیم ولی عکس العمل اولیه ام این بود که مجازاتش سخت گیرانه بود. شاید فقط کارت زرد برای این خطا قطعی بود و برای بیشتر از آن باید دوباره آن را ببینیم ولی در نهایت احساسم این است که بد شانس بودیم.
پس از آن راه زیادی در بازی باقی ماند که می توانیم برگردیم و به آن نگاه کنیم چون در آن تیمی بودیم که با شخصیتی بالا بازی کردیم. می توانیم دوباره آن را مرور کنیم چون وقتی با 10 نفر خارج از خانه گل می خوردیم، این گل ها برایمان عادی نبود و از آن ها ناراحت می شدیم.»
«مطمئنا" آدام باگدن جوان شایسته ی قرار گرفتن در پایان بازی ای با نتیجه ی 1-4 نبود. او وظیفه ی خود را عالی انجام داد و با سومین گل جان(الماندر) در سومین بازی اش، توپی زیبا را به تور رساندیم.
بر می گردیم و از همین حالا خود را برای بازی شنبه ی آینده با استون ویلا آماده می کنیم.»

تگ ها

ثبت نظر شما
11+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

شایعات جدید نقل و انتقالاتی آرسنال!
هر روز خبرهای مختلفی از تلاش آرسنال برای به خدمت گرفتن بازیکنان جدید به گوش میرسد.
خبرهای جدید از نقل و انتقالات آرسنال!
نگاهی به شایعات نقل و انتقالات اطراف باشگاه آرسنال...
ژسنی از درون باشگاه میگوید...
برابر شوت‌های لوکاس، فقط مراقب صورتم بودم
اوسپینا در بازی ناپولی از هوش رفت!!!
دیوید اوسپینا که بصورت قرضی در ناپولی بازی میکند، هنگام بازی با اودینزه بیهوش شد و مجبور به ترک زمین شد. به همراه ویدئو...
مارک اورمارس در راه آرسنال!
با بازگشت مونچی به سویا به نظر میرسد آرسنال بیش از پیش به اورمارس فکر میکند.

آخرین نظرات

علي ج در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۳ نوشت :
واقعيت اينه كه چک از لنو بهتره. سيو هاي عجيب و غريب چک تو چند بازي اول فصل رو بياد بيارين!!

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
محشره این پسر...مرسی لنو

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
خیلی خیلی بازی خوبی بود...آفرین ... به امید بردن رن و صعود به مراحل بالاتر

مربوط به امری شادترین مرد در امارات، بعد از شکست یونایتد
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
بازی رو ندیدم...حیف شد پنالتی رو گل نکردیم...ولی هنوز هم فرصت سهمیه از طریق لیگ رو داریم...فاصله تیم های سوم تا ششم خیلی کمه و اگه دقت کنیم میتونیم سهیمه بگیریم...بازی های بقیه رقیب هامون به مراتب دش...

مربوط به امری : لیاقت پیروزی را داشتیم
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی