کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانویلشر 18 ساله ، تا به اینجای فصل 4 بازی را از ابتدا در ترکیب بوده و نمایش بسیار خوبی از خوب نشان داده است. او عقیده دارد برای پیشرفت ، الگوی بسیار مناسبی در اختیار دارد و آن شخص کسی نیست جز فابرگاس.

"نگاه کردن سسک زمانی که جوانتر بود و اینکه چگونه وارد در ترکیب اصلی برای خود جا باز کرد ، این بهترین فرصتی است که می تواند از او درس گرفت.


او در تمرین به من نکاتی را گوشزد می کند و در زمین بازی نیز می گوید که چه کاری بکنم. او به من می گوید که قرار نیست من هر هفته بازی کنم. باید همانطور که او اینکار را کرد ، به آرامی وارد تیم شوم و سپس جایگاه خود را حفظ کنم.


از نظر من ، او در پستی که بازی می کند ، بهترین بازیکن دنیاست. مردم در مورد سسک حرف می زنند و من هم می خواهم به اینجا برسم. او بهترین بازیکنی است که می توان از او درس گرفت زیرا به خوبی وارد فضاهای خالی می شود ، پیدا کردن او در زمین ساده است و در تمام بازی طول بازی با شما حرف می زند و کمکتان می کند. او به همان اندازه ی که بازیکن خوبی ، رهبر خوبی هم هست.


فکر می کنم که او به وضعیت من نگاه می کند و با خود می گوید که او هم مانند من بود. امیدوارم که بتوانم مسیری که او در پیش گرفت را طی کنم. خیلی عالی است اگر به خوبی او بشوم.


از من انتظاراتی وجود دارد ولی فکر می کنم مهم این است که فقط بازی خودت را بکنی و اگر هم مردم در مورد تو حرف می زنند ، بزنند!


در حال حاضر فقط بر روی آرسنال تمرکز کرده ام ، می خواهم هر هفته بازی کنم. پدر و مادرم به ورزشگاه می آیند و بازی من را تماشا می کنند و فکر می کنند که من بازیکن خوبی هستم ولی به من می گویند که واقع بین باشم."

تگ ها

ثبت نظر شما
17+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

صحبت‌های امری بعد از شکست مقابل ساوتهمپتون
کنفرانس مطبوعاتی اونای امری پس از شکست ۳-۲ مقابل ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
آرسنال بدنبال جذب وینگر آرژانتینی بوکاجونیورز در ژانویه می باشد
آرسنال در حال آماده ساختن پیشنهادی برای جذب کریستین پاون می باشد.
ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
پیش بازی دیدار آرسنال و ساوتهمپتون از هفته هفدهم لیگ برتر
صحبت های امری در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با ساوتهمپتون
اونای امری درباره وضعیت تیم پیش از جدال سخت با ساوتهمپتون، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد
سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
قیاس سانچز امری و سانچز ونگر جالب میشود ....

آخرین نظرات

Ali coyg در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
فک نمیکنم ارسنال فنی باشه ک از پیوستن سانچز(رفته بود یونایتد جام فتح کنه)استقبال کنه هرکی رفت به سلامت سانچز دیگه جایی تو دل هوادارا نداره

مربوط به سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
ریبوار حسن نژاد در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
امیدوارم که انجام باشه چون واقعا تیم به یک بازیکن کلیدی نیاز داره. سانچز جنگنده و پرتلاشه و اگر به آرسنال برگرده قطعا به روزای اوج خودش برمیگرده

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
امین در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
به نظرم هر بازیکنی از بارسلونا بخریم برد کردیم چون بارسا خیلی محتاط عمل می کنه در خرید بازیکن و اکثر بازیکنای کلاس جهانی در این تیم فرصت بازی نمی کنن و یک تجربه خوب هم در خصوص خرید سانچز داشتیم. اگر ...

مربوط به دنیس سوارز در راه پیوستن به آرسنال؟
آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
:D من موافق هستم .... الکسیس خیلی به درد امری میخوره، برعکسه اوزیل

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی