کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

در مورد تقدیم کردن بازی به جک چستر

اول از هرچیز مایلم که این بازی را به جک چستر هدیه کنم ، پسر جوانی که سال گذشته ، نماینده ی انجمن خیریه ی سرطانی ها بود. او با ما کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد. او چهارشنبه ی گذشته درگذشت به همین خاطر دوست دارم که به یاد او باشیم زیرا او در ابتدا بسیار با قدرت شروع کرد. همراه ما با تمام تیم عکس گرفت ولی متاسفانه سرطان او شدت گرفت.


در مورد عملکرد تیم


بازی لذتبخشی بود. در نیمه ی اول خوب بازی کردیم ولی فقط یک گل جلو بودیم و پس از آن تاتنهام به بازی برگشت. برای دقایقی ، کمی در خطر بودیم ولی به آرامی دوباره کنترل بازی را در دست گرفتیم و در 20 دقیقه ی پایانی به نظر می رسید که می توانیم گل بزنیم ، ولی نزدیم. بعد از آن دو پنالتی گرفتیم که از نظر من هر دوی آنها پنالتی بود و این لحظه ی سرنوشت ساز بازی بود. در مجموع بسیار خوب بازی کردیم.


در مورد قدرت تیم


عده ای ما را سرزنش می کردند که این رقابت ها را جدی نمی گیریم. آنها می گفتند که این بازی دربی است و شروع رقابت هاست. ما روند خوبی در پیش گرفته ایم و گاهی اوقات بسیار مهم است که این روند را از بین نبرید. بعضی از بازیکنان مانند گبیس ، دنیلسون و ولا نیاز به رقابت داشتند. در مجموع دلیل انتخاب این تیم ، این بود.


در مورد اینکه نحوه ی انتحاب بازیکنان فقط برای این بازی بوده


هنوز نمی دانم. به وضعیت مصدومان بستگی دارد. ما امروز مصدومان زیادی داشتیم. وقتی که به بازیکنانی که در خانه هستند نگاه می کنید ، وقتی که همه سالم باشند ، می توانم برای قهرمانی در این جام نیز بجنگم. بستگی دارد.


در مورد مصدومیت گیبس


باید بررسی کنیم. این تنها نکته ی منفی بازی امشب بود زیرا او بسیار خوب بازی کرد. امیدواریم که فردا صبح ، خبرهای بدی در مورد او نشنویم. دوباره استخوان پای اوست ولی کنار استخوانی که قبلا شکسته بود. این اتفاق می تواند برای ما ضربه ی بزرگی باشد.


در مورد قبول کردن محرومیت اتحادیه


محرومیت را قبول کردم زیرا به خاطر کاری که کردم محروم شدم و نمی توانستم آن را انکار کنم. به همین خاطر قبولش کردم. می توانستم اعتراض کنم ولی فکر کردم بهتر است که هرچه زودتر تمامش کنم. دیدن بازی از سکوها هم خیلی لذتبخش بود.


در مورد ارتباط برقرار کردن با نیمکت


گاهی اوقات مشکل بود ولی در مجموع خوب پیش رفت.


در مورد نظر او در مورد جام اتحادیه


پیش از این نیز گفتم که دو رقابتی که واقعا به حساب می آیند، لیگ قهرمانان و لیگ برتر است و پای حرفم هستم. ولی این به این معنی نیست که وقتی بازی ها را می بریم ، خوشحالی نمی کنم. من می خواهم تک تک بازی هایی که با تیمم می کنم را پیروز شوم.


در مورد جک ویلشر


او فوق العاده بود.در مورد او کمی محتاطم زیرا نمی خواهم خیلی زودتر از موعد او را ستایش کنند. فکر می کنم در نیمه ی اول ، او هر چیزی که شما از یک فوتبالیست می خواهید را به نمایش گذاشت. بر رویش خطاهای زیادی شد ولی واکنشی نشان نداد. او بازی کرد ، تکل زد ، توپ را تصاحب کرد و جایگری او در زمین همواره خوب بود. او در نیمه ی اول فوق العاده بود. او از هیچ چیز نمی ترسد.


در مورد گل تاتنهام


باید دوباره آن را نگاه کنم. او ( فابیانسکی ) به توپ رسید و به نظر می آمد که آن را گرفته باشد. به غیر از صحنه ی گل ، بازی خوبی داشت. تصمیم گیری هایش خوب بود. شوت های زیادی به سمتش زده نشد ولی در مجموع برای او بسیار خوب شد که بازی را بردیم.


در مورد هنری لنزبوری


او برای مدت زیادی بازی نکرده بود و شباهت هایی به ری پارلر دارد. همه کاره ، استارت های فوق العاده و روحیه ی خوب. او حس می کند که چه زمانی باید در محوطه باشید. او بازیکنی است که همیشه وقتی توپ از جناح مخالف سانتر می شود در محوطه حضور دارد. او همواره گلزن است."

تگ ها

ثبت نظر شما
6+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

توریرا در اوج جوانی، محبوب دل آرسنالی‌ها
لوکاس توریرا درباره شرایط حضورش در آرسنال، صحبت می کند.
نیمار معتقد است امری میتواند آرسنال را متحول کند
نیمار: امری چیزهای خوبی را برای آرسنال به ارمغان خواهد آورد.
مدافع چپ رئال بتیس به جای مونرئال ؟!
آرسنال در تلاش است تا مدافع چپ رئال بتیس را به خدمت بگیرد
میگوئل آلمیرون زیرنظر لندنی‌ها
مدیر برنامه‌های آلمیرون می‌گوید که دو تیم لیگ برتری آرسنال و تاتنهام به دنبال جذب او می‌باشند!
اوبامیانگ هم به لیست مصدومان آرسنال اضافه شده است؟
آب سردی بر خط آتش آرسنال! ولبک، لاکازت و حالا اوبا ؟!

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۲۴ نوشت :
چلسی 5_0 بردیم خیلی عالیه😮👏

مربوط به سه توپچی جزو بهترین های ماه اکتبر زنان
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۲۰ نوشت :
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۱۸ نوشت :
Michael Jackson

راستی کسی تونست بره باکو با یک با قره باغ رو ببینه ؟

----
رفتند . پایین سایتو چک کن. تو بخش گالری عکس ها عکساشون هست

مربوط به اوزیل: دوست دارم در آرسنال بازنشسته شوم
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۱۸ نوشت :
@Michael Jackson
خوشحالم که بخش اولو دوست داشتی. واقعا نمیدونم در وصف این مرد چی میتونم بگم. معجزه کرد. باورم نمیشد همچین مربی ای باشه چون تجربه مربیگری تیم خیلی بزرگی رو نداشت . البته همون تیمی ک...

مربوط به داستان زندگی جو مونتمورو از زبان خودش (قسمت اول)
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۱۸ نوشت :
امیدوارم بتونم ازت یه امضا بگیرم...
راستی کسی تونست بره باکو با یک با قره باغ رو ببینه ؟🤔

مربوط به اوزیل: دوست دارم در آرسنال بازنشسته شوم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی