کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

در مورد تقدیم کردن بازی به جک چستر

اول از هرچیز مایلم که این بازی را به جک چستر هدیه کنم ، پسر جوانی که سال گذشته ، نماینده ی انجمن خیریه ی سرطانی ها بود. او با ما کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد. او چهارشنبه ی گذشته درگذشت به همین خاطر دوست دارم که به یاد او باشیم زیرا او در ابتدا بسیار با قدرت شروع کرد. همراه ما با تمام تیم عکس گرفت ولی متاسفانه سرطان او شدت گرفت.


در مورد عملکرد تیم


بازی لذتبخشی بود. در نیمه ی اول خوب بازی کردیم ولی فقط یک گل جلو بودیم و پس از آن تاتنهام به بازی برگشت. برای دقایقی ، کمی در خطر بودیم ولی به آرامی دوباره کنترل بازی را در دست گرفتیم و در 20 دقیقه ی پایانی به نظر می رسید که می توانیم گل بزنیم ، ولی نزدیم. بعد از آن دو پنالتی گرفتیم که از نظر من هر دوی آنها پنالتی بود و این لحظه ی سرنوشت ساز بازی بود. در مجموع بسیار خوب بازی کردیم.


در مورد قدرت تیم


عده ای ما را سرزنش می کردند که این رقابت ها را جدی نمی گیریم. آنها می گفتند که این بازی دربی است و شروع رقابت هاست. ما روند خوبی در پیش گرفته ایم و گاهی اوقات بسیار مهم است که این روند را از بین نبرید. بعضی از بازیکنان مانند گبیس ، دنیلسون و ولا نیاز به رقابت داشتند. در مجموع دلیل انتخاب این تیم ، این بود.


در مورد اینکه نحوه ی انتحاب بازیکنان فقط برای این بازی بوده


هنوز نمی دانم. به وضعیت مصدومان بستگی دارد. ما امروز مصدومان زیادی داشتیم. وقتی که به بازیکنانی که در خانه هستند نگاه می کنید ، وقتی که همه سالم باشند ، می توانم برای قهرمانی در این جام نیز بجنگم. بستگی دارد.


در مورد مصدومیت گیبس


باید بررسی کنیم. این تنها نکته ی منفی بازی امشب بود زیرا او بسیار خوب بازی کرد. امیدواریم که فردا صبح ، خبرهای بدی در مورد او نشنویم. دوباره استخوان پای اوست ولی کنار استخوانی که قبلا شکسته بود. این اتفاق می تواند برای ما ضربه ی بزرگی باشد.


در مورد قبول کردن محرومیت اتحادیه


محرومیت را قبول کردم زیرا به خاطر کاری که کردم محروم شدم و نمی توانستم آن را انکار کنم. به همین خاطر قبولش کردم. می توانستم اعتراض کنم ولی فکر کردم بهتر است که هرچه زودتر تمامش کنم. دیدن بازی از سکوها هم خیلی لذتبخش بود.


در مورد ارتباط برقرار کردن با نیمکت


گاهی اوقات مشکل بود ولی در مجموع خوب پیش رفت.


در مورد نظر او در مورد جام اتحادیه


پیش از این نیز گفتم که دو رقابتی که واقعا به حساب می آیند، لیگ قهرمانان و لیگ برتر است و پای حرفم هستم. ولی این به این معنی نیست که وقتی بازی ها را می بریم ، خوشحالی نمی کنم. من می خواهم تک تک بازی هایی که با تیمم می کنم را پیروز شوم.


در مورد جک ویلشر


او فوق العاده بود.در مورد او کمی محتاطم زیرا نمی خواهم خیلی زودتر از موعد او را ستایش کنند. فکر می کنم در نیمه ی اول ، او هر چیزی که شما از یک فوتبالیست می خواهید را به نمایش گذاشت. بر رویش خطاهای زیادی شد ولی واکنشی نشان نداد. او بازی کرد ، تکل زد ، توپ را تصاحب کرد و جایگری او در زمین همواره خوب بود. او در نیمه ی اول فوق العاده بود. او از هیچ چیز نمی ترسد.


در مورد گل تاتنهام


باید دوباره آن را نگاه کنم. او ( فابیانسکی ) به توپ رسید و به نظر می آمد که آن را گرفته باشد. به غیر از صحنه ی گل ، بازی خوبی داشت. تصمیم گیری هایش خوب بود. شوت های زیادی به سمتش زده نشد ولی در مجموع برای او بسیار خوب شد که بازی را بردیم.


در مورد هنری لنزبوری


او برای مدت زیادی بازی نکرده بود و شباهت هایی به ری پارلر دارد. همه کاره ، استارت های فوق العاده و روحیه ی خوب. او حس می کند که چه زمانی باید در محوطه باشید. او بازیکنی است که همیشه وقتی توپ از جناح مخالف سانتر می شود در محوطه حضور دارد. او همواره گلزن است."

تگ ها

ثبت نظر شما
0+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آنان که باید نگران گازدیس باشند، میلانی‌ها هستند
چرا هواداران آرسنال بیشتر از آنکه از رفتن گازیدیس از تیم ناراحت باشند، باید به آینده تیم امیدوار باشند.
ایوان گازیدیس مدیر اجرایی آرسنال به آث میلان پیوست
رائول سانلهی و وینای ونکاتشام بزودی جایگزین او خواهند شد.
اریک بایلی به آرسنال میآید ؟
مدافع باشگاه منچستریونایتد آماده ترک این باشگاه در ژانویه به مقصد آرسنال است!
لوئیس 0 آرسنال 9 (Continental cup )
میزبان گلباران شد!!!
من مسوت اوزیل هستم، هنوز تمام نشده‌ام
اوزیل درباره مقایسه شدنش با برکمپ، توسط هواداران توضیح می دهد.

آخرین نظرات

hoseyn در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲٦ نوشت :
عجب برد باحالی. خیلی چسبید. کاش هایلایت بازی رو هم تو کانال میگذاشتید

مربوط به لوئیس 0 آرسنال 9 (Continental cup )
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲٦ نوشت :
سلام. تور آرسنال برای بازی با قره باغ رو بالای 90 درصد میرم . ایشالا ببینمتون

مربوط به تور آذربایجان برای دیدار آرسنال قره‌باغ
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲٦ نوشت :
میزبان نابود شد :))

مربوط به لوئیس 0 آرسنال 9 (Continental cup )
Bahar در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲۵ نوشت :
چه جالب! نمیدونستم پشت شماره ۶ یه همچین ماجرایی هست. لیا فوق العاده ست و همچنان در حال پیشرفته. کاش همه (مخصوصا فیل نویل) قدر این استعداد ناب و توپچی به تمام معنا رو بدونن

راستی یه چیزی یادم ا...

مربوط به داستان زندگی لئا ویلیامسون از زبان خودش (قسمت اول)
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲۵ نوشت :
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی