کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


در مورد سخت بودن بازی


پارتیزان همانگونه بازی کرد که ما انتظار داشتیم. آنها بسیار متعهد بودند و بر سر تک تک توپ ها می جنگیدند. ما تصاحب توپ زیادی داشتیم و موقعیت های زیادی خلق کردیم ولی با این حال نتوانستیم کار را یکسره کنیم و همواره احساس خطر می کردیم. آنها با پنالتی به بازی بازگشتند. پس از آن ما باید سرعت بازی را بالا نگه می داشتیم. پس از اینکه گل دوم را زدیم ، احساس کردم که کار راحت شد.


در مورد عملکرد لوکاژ فابیانسکی


فابیانسکی بازی خوبی داشت. ما امشب همان بازیکنی را دیدیم که در تمرینات می بینیم. او هیچ کار اشتباهی در بازی نکرد. می دانم که این توانایی در او هست. او در بازی امشب این توانایی را بروز داد و امیدوارم که این عملکرد ، اعتقاد و اعتماد به نفس لازم را به او بدهد. من مطمئنم که او به دروازه بان فوق العاده ای تبدیل خواهد شد و همواره این را گفته ام. ما باید به او اعتماد کنیم و او نیز باید در چنین بازی هایی تجربه کسب کند. در حال حاضر آلمونیا مصدوم است. باید ببینیم که وضعیت او چگونه خواهد شد ولی در حال حاضر برای اظهار نظر زود است.


در مورد جو درون بلگراد


اینجا جو ویژه ای دارد ولی در مجموع مشوق بود نه مخرب. این همان چیزی است که ما در فوتبال می خواهیم. من به اینگونه تشویق ها احترام می گذارم ، این برای تیم صاحب خانه فوق العاده است.


در مورد تصمیم او برای تعویض کردن جک ویلشر


او کمی ضربه خورد و من تصمیم گرفتم که در مورد او محتاط باشم.مخصوصا در نیمه ی اول ، جک ، آرشاوین و شماک همواره برای حریف خطرساز می شدند. از کاری که او روی گل اول انجام داد خوشم آمد زیرا یک عکس العمل سریع و آنی است.


در مورد بازگشت به شرایط ایده آل پس از باخت شنبه


برایمان بسیار مهم بود که بلافاصله پس از یک نتیجه ناامید کننده ، بتوانیم پیروز شویم. این پیروزی ما را از لحاظ اعتماد به نفس ،در وضعیت خوبی قرار می دهد. بازی شنبه ، برای ما بازی بسیار بسیار بزرگی است. ایمان دارم که ما با این هدف به آنجا می رویم که بسیار عالی بازی کنیم.


در مورد قطع شدن برق پیش از بازی


فکر می کنم بسیار بد می شد اگر بدون اینکه بازی کنیم به خانه باز می گشتیم. وقتی که مسئولین یوفا از من سوال کردند که آیا مایلم با 3 نور افکن بازی کنم ، گفتم بله.

تگ ها

ثبت نظر شما
1+9=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
توپچی‌ها با نتیجه ۱-۰ موفق شدند ناپولی را در ایتالیا شکست دهند و راهی نیمه نهایی لیگ اروپا شوند.
مصاحبه امری پیش از بازی برگشت برابر ناپولی
اونای امری معتقد است که توازن قدرت مشخصی بین توپچی‌ها و ناپولی برقرار است، و شانس صعود دو تیم به نیمه نهایی لیگ اروپا را پنجاه پنجاه می‌داند.
آینده‌ی سوارز در آرسنال چه می شود؟
یک ماه تلاش برای خرید سوارز و ٩۵ دقیقه بازی !!!
لوکاس را تعویض کردم چون جو برضد او بود
اونای امری پس از کسب پیروزی ٠-١ مقابل واتفورد مقابل خبرنگاران حاضر شد و نظراتش را در مورد این بازی اظهار کرد.
آرسنال در فکر خرید از تاتنهام است ؟
یک یهودای دیگر در تاتنهام ظهور خواهد کرد ؟!

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۸ نوشت :
بدبخت سوارز مصدومه

مربوط به آینده‌ی سوارز در آرسنال چه می شود؟
amir در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۷ نوشت :
خیلی جالبه اسم من توی لیست هست،چون 2014 ثبت نام کرده بودم، اما خیلی وقته وارد سایت باشگاه نشده بودم و فهمیدم که ایمیل منو شناسایی نمی کنه،اونوقت اسم من رو یادشون بوده

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۷ نوشت :
سلام،من به تازگی اسممو ثبت کردم!کی میاد تو لیست؟؟؟؟

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۵ نوشت :
امیدوارم فردا جلو واتفورد خوب بازی کنیم. ما دو روز کمتر از ناپولی استراحت میکنیم ! یه سری از بازیکنا باید استراحت کنن برای بازی برگشت با ناپولی :( از اونطرف بازی با واتفورد هم از نظر چهارم شدن مهمه. چ...

مربوط به رمزی: ما برای این برد خیلی سختی کشیدیم!
Vishka در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۵ نوشت :
@Michael Jackson

باریکلا خوشم اومد درست گفتی

مربوط به مید بهترین بازیکن ماه مارس سوپرلیگ شد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی