کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


پس از اینکه ونگر از برگزاری فوتبال در المپیک انتقاد کرد و این مسابقات را "تورنمت غیر واقعی فوتبال" خواند و اعلام کرد از بازیکنانش برای رفتن به المپیک حمایت نخواهد کرد٬ آرون رمزی و آرسن ونگر جلسه ای با هم داشته اند.

رمزی که با قبول دعوت استیوارت پیرس برای پیوستن به تیم المپیک بریتانیا درخواست اتحادیه فوتبال ولز برای نپذیرفتن این درخواست رد کرده است٬ در باره جلسه اش با آرسن ونگر گفت:"ما جلسه ای داشتیم که در آن رئیس نظر خودش را مطرح کرد و من نظر خودم را.
"ولی المپیک شانسی است که تنها یک بار در زندگی برای شما وجود دارد بعلاوه اینکه این شانس را به شما میدهد تا در یک تورنمت بین المللی بازی کنید٬ تجربه ای که من آن را نداشته ام."

رمزی ۲۱ ساله با وجود اینکه در مدرسه اش عضو تیم ۵ گانه بوده (ورزشی متشکل از: شمشیربازی اپه، تیراندازی با تپانچه بادی، شنای آزاد ۲۰۰ متر، پرش با اسب نمایشی و دو صحرانوردی ۳ کیلومتر)٬ با توجه به روی آوردن به فوتبال٬ هرگز تصور نمیکرده روزی شانس حضور در المپیک را بدست آورد.

"در تمام طول عمرم المپیک ها را دنبال کرده ام ولی با وجود اینکه در مدرسه ورزش میکردم٬ هرگز رویایی برای حضور در المپیک نداشتم و هرگز فکر نمیکردم روزی در این مسابقات به میدان بروم زیرا معمولا تیمی تحت عنوان تیم فوتبال بریتانیا وجود نداشت. بنابراین بودن جزئی از این تیم و شاید برنده شدن مدال هیجان انگیز است."

آرسن ونگر پیشتر اعلام کرده بود فوتبال المپیک "مسابقات دو و میدانی است٬ نه فوتبال" و اتحادیه فوتبال ولز نیز مخالف تشکیل تیم بریتانیا بود و برای این مخالفت عضویت ولز و سایر اعضای بریتانیا در فیفا را ذکر میکرد. ولی آرون رمزی٬ کاپیتان تیم ملی فوتبال ولز و هم وطن های او تریجح دادند در این مسابقات حضور پیدا کنند.

"ما جلسه ای را به اتحادیه فوتبال ولز برگزار کردیم و آنها گفتند که این حضور به انتخاب خودتان بستگی دارد. آنها به روشنی اعلام کردند که چه احساسی به این تصمیم دارند ولی گفتند که تصمیم نهایی به ما بستگی دارد. ما به اندازه کافی بالغ هستیم که خودمان تصمیم بگیرم و اکنون نیز انیجا هستیم.
"تعداد بازیکنان ولزی در ترکیب این تیم نشان میدهد که در چند سال گذشته فوتبال ولز پیشرفت کرده است وتجربه حضور در یک ترونمت بین المللی قطعا میتواند برای ما مفید باشد."

آرسن ونگر نگران حضور بازیکنانش در المپیک بود ولی با توجه به حضور ولکات و چمبرلین در یورو٬ مصدومیت جک ویلشر و دعوت نشدن کیرون گیبس٬ تنها آرون رمزی به این تیم راه یافت.

رایان گیگز نیز که دیروز به عنوان کاپیتان تیم المپیک بریتانیا انتخاب شد٬ حرف های آرون رمزی در مورد فواید حضور بازیکنان ولزی در یک تورمنت بین المللی را تایید کرد:"امیدوارم بتوانم تجربه ای که دارم را منتقل کنم٬ برای من نیز این شانسی است برای حضور در یک تورنمت بین المللی٬ چیزی که پیش از این آن را نداشته ام٬ و حالا افتخار بزرگی است که کاپیتان این تیم هستم. من خوش شانس بوده ام که افتخارات زیادی را کسب کرده ام ولی شما هرگز تصور نمیکنید که مدال طلای المپیک را برنده شوید و داشتن این شانس در ۳۸ سالگی فوق العاده است و برای به دست آوردن این فرصت بلافاصله این شانس را پذیرفتم."

تگ ها

ثبت نظر شما
19+4=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

سیستم جدید امری آیا باعث فروش اوزیل خواهد شد؟
سیستم جدید امری چگونه عمل می کند...آیا اوزیل از آرسنال خواهد رفت؟ دو باشگاه پی اس جی و یونایتد در ژانویه برای جذب اوزیل باهم رقابت خواهند کرد.
توریرا میتواند پتی جدید آرسنال باشد
کروکس: توریرا مانند امانوئل پتی بازیکنی فوق‌العاده و درخشان است!
مرتِساکر : نلسون یک الگوی موفق است
گفتگوی جذاب کاپیتان سابق آرسنال پر مرتِساکر با سایت باشگاه آرسنال در مورد بازیکن جوان و موفق آرسنال ریس نلسون
گوندوزی لندن را به پاریس ترجیح داد!
گوندوزی: پیشنهاد پاریس سنت ژرمن را رد کردم تا یک توپچی شوم!
کوشیلنی کاپیتانِ بسیار خوبی برای ماست
برند لنو از صحبت‌های کوش در زمین تمرین میگوید، جایی که بخوبی نقش کاپیتانی خود را حفظ کرده است

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۱۸ نوشت :
وای چقدر سامتر اوبا خوب بود...گل توریرا عالی تر...اصن چقدر خوشحالی کردم :))

مربوط به هفته شانزدهم لیگ برتر، آرسنال 1-0 هادرسفیلد
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۱۸ نوشت :
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۱٦ نوشت :
خیلی مفت گل خوردیم
حالا اولی آفساید بود ولی دفاع گیج میزد میشد نخوریم
دومی که اصلا من در حال خوشحالی بودم برگشتم هال دیدم ما داریم بازی رو شروع میکنیم ... گفتم اونا خوردن! دیدم 2_2 شده :o
مص...

مربوط به امری : من به تصمیمات داور احترام میگذارم
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۱٦ نوشت :
به به ... آفرین 😙

مربوط به آرسنال 5 چارلتون 0 (Continental cup )
کاپیتان سوکراتس در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۱۵ نوشت :
اندومبله پاتریک ویرای جدیده
باید خریداری بشه و جای ژاکا وکنار توریرا بازی کنه

مربوط به آرسنال و لیورپول در رقابت برای جذب اندومبله
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی