کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


پس از اینکه ونگر از برگزاری فوتبال در المپیک انتقاد کرد و این مسابقات را "تورنمت غیر واقعی فوتبال" خواند و اعلام کرد از بازیکنانش برای رفتن به المپیک حمایت نخواهد کرد٬ آرون رمزی و آرسن ونگر جلسه ای با هم داشته اند.

رمزی که با قبول دعوت استیوارت پیرس برای پیوستن به تیم المپیک بریتانیا درخواست اتحادیه فوتبال ولز برای نپذیرفتن این درخواست رد کرده است٬ در باره جلسه اش با آرسن ونگر گفت:"ما جلسه ای داشتیم که در آن رئیس نظر خودش را مطرح کرد و من نظر خودم را.
"ولی المپیک شانسی است که تنها یک بار در زندگی برای شما وجود دارد بعلاوه اینکه این شانس را به شما میدهد تا در یک تورنمت بین المللی بازی کنید٬ تجربه ای که من آن را نداشته ام."

رمزی ۲۱ ساله با وجود اینکه در مدرسه اش عضو تیم ۵ گانه بوده (ورزشی متشکل از: شمشیربازی اپه، تیراندازی با تپانچه بادی، شنای آزاد ۲۰۰ متر، پرش با اسب نمایشی و دو صحرانوردی ۳ کیلومتر)٬ با توجه به روی آوردن به فوتبال٬ هرگز تصور نمیکرده روزی شانس حضور در المپیک را بدست آورد.

"در تمام طول عمرم المپیک ها را دنبال کرده ام ولی با وجود اینکه در مدرسه ورزش میکردم٬ هرگز رویایی برای حضور در المپیک نداشتم و هرگز فکر نمیکردم روزی در این مسابقات به میدان بروم زیرا معمولا تیمی تحت عنوان تیم فوتبال بریتانیا وجود نداشت. بنابراین بودن جزئی از این تیم و شاید برنده شدن مدال هیجان انگیز است."

آرسن ونگر پیشتر اعلام کرده بود فوتبال المپیک "مسابقات دو و میدانی است٬ نه فوتبال" و اتحادیه فوتبال ولز نیز مخالف تشکیل تیم بریتانیا بود و برای این مخالفت عضویت ولز و سایر اعضای بریتانیا در فیفا را ذکر میکرد. ولی آرون رمزی٬ کاپیتان تیم ملی فوتبال ولز و هم وطن های او تریجح دادند در این مسابقات حضور پیدا کنند.

"ما جلسه ای را به اتحادیه فوتبال ولز برگزار کردیم و آنها گفتند که این حضور به انتخاب خودتان بستگی دارد. آنها به روشنی اعلام کردند که چه احساسی به این تصمیم دارند ولی گفتند که تصمیم نهایی به ما بستگی دارد. ما به اندازه کافی بالغ هستیم که خودمان تصمیم بگیرم و اکنون نیز انیجا هستیم.
"تعداد بازیکنان ولزی در ترکیب این تیم نشان میدهد که در چند سال گذشته فوتبال ولز پیشرفت کرده است وتجربه حضور در یک ترونمت بین المللی قطعا میتواند برای ما مفید باشد."

آرسن ونگر نگران حضور بازیکنانش در المپیک بود ولی با توجه به حضور ولکات و چمبرلین در یورو٬ مصدومیت جک ویلشر و دعوت نشدن کیرون گیبس٬ تنها آرون رمزی به این تیم راه یافت.

رایان گیگز نیز که دیروز به عنوان کاپیتان تیم المپیک بریتانیا انتخاب شد٬ حرف های آرون رمزی در مورد فواید حضور بازیکنان ولزی در یک تورمنت بین المللی را تایید کرد:"امیدوارم بتوانم تجربه ای که دارم را منتقل کنم٬ برای من نیز این شانسی است برای حضور در یک تورنمت بین المللی٬ چیزی که پیش از این آن را نداشته ام٬ و حالا افتخار بزرگی است که کاپیتان این تیم هستم. من خوش شانس بوده ام که افتخارات زیادی را کسب کرده ام ولی شما هرگز تصور نمیکنید که مدال طلای المپیک را برنده شوید و داشتن این شانس در ۳۸ سالگی فوق العاده است و برای به دست آوردن این فرصت بلافاصله این شانس را پذیرفتم."

تگ ها

ثبت نظر شما
19+4=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

رمزی راه ون‌پرسی را میرود ؟!
رمزی مشکلی با رفتن به منچستر یونایتد یا چلسی ندارد!
لاکازت : هواداران فرانسوی هیجان بیشتری دارند
لاکازت درباره تفاوتهای فضای استادیوم ها در لیگ فرانسه و لیگ برتر انگلیس می گوید
لنو : برای آمدن به آرسنال با اوزیل صحبت کردم
برند لنو از تصمیمی که برای پیوستن به آرسنال گرفت می‌گوید
تقریبا همه تیم‌های بزرگ به دنبال رمزی هستند
منچستریونایتد هم به دنبال به خدمت گیری آرون رمزی
نگرانی که کارشناسان در دل هواداران انداختند، شکست‌ها آغاز میشود ؟
متئو لو تیسیه: لطفاً خیلی از نتایج اخیر آرسنال هیجان‌زده نشوید!

آخرین نظرات

Farhad SH در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۳ نوشت :
#ONCE_A_GUNNER
#ALWAYS_A_GUNNER
I WANT TO BE PART OF TEAM AND FANS AND PLAY FOR GUNNERS

مربوط به همین امروز به یک هوادار رسمی تبدیل شوید
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۱۷ نوشت :
دوست دارم هانری مربی موفقی بشه و یه روزی با هانری قهرمان پریمیر و چمپیونز بشیم

مربوط به تیری هانری در آستانه پذیرفتن هدایت استون ویلا
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۱۷ نوشت :
درسته که در آخرین بازی ونگر در اولدترافورد سر الکس از ونگر قدردانی کرد...درسته که تماشاچیای منچستر اول و آخر بازی و حتی در حین بازی ونگر رو تشویق کردن ولی ونگر هیچ وقت نمیره منچستر...منچستر تیم بزرگ و...

مربوط به آیا ونگر گزینه هدایت منچستر یونایتد است؟
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۱۷ نوشت :
خوشحالم که رفتیم سمت آدیداس :)

مربوط به بررسی جایگاه قرارداد 300 میلیون پوندی آرسنال و آدیداس
در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۱۵ نوشت :
چه بازی ای کردن امروز
تیم هم خیلی جنگنده،هم باهوش،هم سرحال،هم قشنگ بازی کرد،گلها قشنگ بود و نتیجه عالی

مربوط به میگل آلمیرون در راه آرسنال ؟!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی