کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


آرون رمزی هافبک آرسنال اصرار دارد که وقتی ماه آینده برای بازی های المپیکبه کاردیف می روندهواداران ولزی از تمام بازیکنان حاضر در تیم بریتانیا حمایت کنند.

رمزی یکی از پنج بازیکن ولزی حاضر در تیم استیوارت پیرس است. و به جز او رایان گیگز - هافبک یونایتد و کاپیتان تیم بریتانیا- کرگ بلیمی مهاجم لیورپول و نیل تیلور و جو آلن بازیکنان سوانسی در تیم المپیک بریتانیا حضوردارند.

این حضور مشترک ملی پوشان ولزی در تیم منتخب بریتانیا کمی از سوی فدراسیون فوتبال ولز با نارضایتی و مخالفت رو به رو شده است چرا که آنها نگرانند فیفا و یوفا ولز را مجبور کنند تا در دیگر تورنومنت ها نیز همراه با سه کشور دیگر تحت نام بریتانیا و به عنوان یک کشور به میدان بروند.

اما توپچی جوان آرون رمزی هیچ ترسی در مورد استقبال و پذیرش ملی پوشان ولزیتوسط هوادارانشان در بازی اول آگوست تیم المپیک بریتانیا برابر اروگوئه درورزشگاه ملنیوم ندارد.

این بازیکن 21 ساله امیدوار است تا هواداران اژدهای قرمز از بازیکنان انگلیسی تیم نیز حمایت کنند و این موضوع پشتوانه ای برای تیم استیوارت پیِرس باشد.

رمزی به دیلی استار گفت : " امیدوارم تمام هوادارانمان با هم برای این بازیبیایند. آنها باید از جوانان انگلیسی نیز به خوبی ما پشتیبانی کنند چراکه این یک اتحاد واقعی است.

" بین ما بازیکنان ولزی و هوادارانمان واقعا هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت زیرا آنها درک می کنند که حضور در المپیک برای ما چه امتیاز مهمی است.

" این موقعیت تنها برای یک بار در زندگیمان به ما پیشنهاد شده است. موقعیت خوبی که باید از ان استفاده کرد و همه ما می خواهیم با بازیمان در یادها ماندگار شویم."

این بازیکن جوان که پیش از این جام جهانی 2014 برزیل به همراه تیم ملی ولز را هدف گرفته است گفت : " ما بسیار از فدراسیون فوتبال ولز متشکریم که انتخاب را به عهده خودمان گذاشت. آنها نظراتشان را بیان کردند اما به هر حال این انتخاب ما بود.

" این یک تجربه فوق العاده برای تمام بازیکنان است و حضور به عنوان نماینده ولز -در یک تورنومنت بین المللی- برای اولین بار است اما این آخرینبار نخواهد بود.

" دوست دارم کارهای بیشتری همراه با ولز انجام دهم. از زمانی که گری اسپیدمربیمان بود بسیار پیشرفت کرده ایم و آن زمان فوتبالی فوق العاده را بازی می کردیم.

" رنکینگ فیفا نشان می دهد که ما تا چه حد دور بودیم و چه میزان پیش رفته ایم. اکنون در رتبه 38 هستیم در حالی که پیش از آن در رتبه 120 بودیم!

کریس کولمن مربی جدید سبکی که گری در تیم ایجاد کرد را باور دارد و اکنون می خواهیم مسابقات انتخابی جام جهانی را به خوبی پشت سر بگذاریم و راهی برزیل شویم."

تگ ها

ثبت نظر شما
16+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

کنفرانس مطبوعاتی امری پس از بازی با ورسکلا
کلین شیت، اولین بازی لنو، مصدومیتها، اوبامیانگ و موضوعات دیگر
صحبت‌های اوبامیانگ بعد از شکست ورسکلا
اوبامیانگ انتظار پیشرفت بیشتری دارد؛ صحبت‌های مهاجمی که در بازی اول لیگ اروپا دبل کرد
پیروزی در اولین قدم لیگ اروپا
آرسنال در خانه ورسکلا را شکست داد، نتیجه بازی ۴-۲ به سود آرسنال
 آرسنال بدنبال جذب آرنه مایر، استعداد آلمانی میباشد
بعد از آرسن ونگر میتوان اخبار نقل و انتقالات آرسنال را جدی تر دنبال کرد...
یوویل تاون 0 آرسنال 7 The Fa WSL
بث مید با پیراهن آرسنال ۲۰ گله شد

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲٩ نوشت :
به به :) مبارکه

مربوط به یوویل تاون 0 آرسنال 7 The Fa WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲٩ نوشت :
دلیل آرسنالی شدن من دیویدسیمن بود

مربوط به به بهانه 55 ساله شدن دیوید سیمن
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲۸ نوشت :
[email protected]

سلام امروز هایلایتو گذاشتیم. حتما کانالو چک کنین

مربوط به لوئیس 0 آرسنال 9 (Continental cup )
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲۸ نوشت :
من که شدیدا استقبال میکنم ... امسال ونگر عثمانوف گازدیس و تعدادی بناجیل از باشگاه رفتن و این نشون میده آرسنال وارد عصر جدیدی شده :)

مربوط به آنان که باید نگران گازدیس باشند، میلانی‌ها هستند
hoseyn در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲٦ نوشت :
عجب برد باحالی. خیلی چسبید. کاش هایلایت بازی رو هم تو کانال میگذاشتید

مربوط به لوئیس 0 آرسنال 9 (Continental cup )
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی