کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


آرون رمزی هافبک آرسنال اصرار دارد که وقتی ماه آینده برای بازی های المپیکبه کاردیف می روندهواداران ولزی از تمام بازیکنان حاضر در تیم بریتانیا حمایت کنند.

رمزی یکی از پنج بازیکن ولزی حاضر در تیم استیوارت پیرس است. و به جز او رایان گیگز - هافبک یونایتد و کاپیتان تیم بریتانیا- کرگ بلیمی مهاجم لیورپول و نیل تیلور و جو آلن بازیکنان سوانسی در تیم المپیک بریتانیا حضوردارند.

این حضور مشترک ملی پوشان ولزی در تیم منتخب بریتانیا کمی از سوی فدراسیون فوتبال ولز با نارضایتی و مخالفت رو به رو شده است چرا که آنها نگرانند فیفا و یوفا ولز را مجبور کنند تا در دیگر تورنومنت ها نیز همراه با سه کشور دیگر تحت نام بریتانیا و به عنوان یک کشور به میدان بروند.

اما توپچی جوان آرون رمزی هیچ ترسی در مورد استقبال و پذیرش ملی پوشان ولزیتوسط هوادارانشان در بازی اول آگوست تیم المپیک بریتانیا برابر اروگوئه درورزشگاه ملنیوم ندارد.

این بازیکن 21 ساله امیدوار است تا هواداران اژدهای قرمز از بازیکنان انگلیسی تیم نیز حمایت کنند و این موضوع پشتوانه ای برای تیم استیوارت پیِرس باشد.

رمزی به دیلی استار گفت : " امیدوارم تمام هوادارانمان با هم برای این بازیبیایند. آنها باید از جوانان انگلیسی نیز به خوبی ما پشتیبانی کنند چراکه این یک اتحاد واقعی است.

" بین ما بازیکنان ولزی و هوادارانمان واقعا هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت زیرا آنها درک می کنند که حضور در المپیک برای ما چه امتیاز مهمی است.

" این موقعیت تنها برای یک بار در زندگیمان به ما پیشنهاد شده است. موقعیت خوبی که باید از ان استفاده کرد و همه ما می خواهیم با بازیمان در یادها ماندگار شویم."

این بازیکن جوان که پیش از این جام جهانی 2014 برزیل به همراه تیم ملی ولز را هدف گرفته است گفت : " ما بسیار از فدراسیون فوتبال ولز متشکریم که انتخاب را به عهده خودمان گذاشت. آنها نظراتشان را بیان کردند اما به هر حال این انتخاب ما بود.

" این یک تجربه فوق العاده برای تمام بازیکنان است و حضور به عنوان نماینده ولز -در یک تورنومنت بین المللی- برای اولین بار است اما این آخرینبار نخواهد بود.

" دوست دارم کارهای بیشتری همراه با ولز انجام دهم. از زمانی که گری اسپیدمربیمان بود بسیار پیشرفت کرده ایم و آن زمان فوتبالی فوق العاده را بازی می کردیم.

" رنکینگ فیفا نشان می دهد که ما تا چه حد دور بودیم و چه میزان پیش رفته ایم. اکنون در رتبه 38 هستیم در حالی که پیش از آن در رتبه 120 بودیم!

کریس کولمن مربی جدید سبکی که گری در تیم ایجاد کرد را باور دارد و اکنون می خواهیم مسابقات انتخابی جام جهانی را به خوبی پشت سر بگذاریم و راهی برزیل شویم."

تگ ها

ثبت نظر شما
1+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

میشل و ویلیامسون در جمع باشگاه صدتایی های آرسنال
باشگاه با تاخیر اما میشل را در لیست صدتایی ها قرار داد!
کنفرانس خبری امری پیش از بازی با چلسی
صحبت‌های امری درمورد پنجره نقل و انتقالات زمستانی، دنیس سوارز و میسلینتات
نگاهی به انقلاب تابستان 2018 !!!
امری در کنفرانس قبلی خود گفت "ما نمیتوانیم بازیکنی در ژانویه بخریم و فقط به قرارداد قرضی فکر میکنیم".
اوزیل دیگر انگیزه‌ای برای بازی کردن ندارد!
امانوئل پتی اسطوره‌ی آرسنال معتقد است مسوت اوزیل دیگر انگیزه‌ای برای فوتبال بازی کردن ندارد و فقط می‌خواهد هر چه زودتر بازنشسته شود...

آخرین نظرات

xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲۸ نوشت :
فاجعه و دیگر هیچ

مربوط به نگاهی به انقلاب تابستان 2018 !!!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲٦ نوشت :
منچستر سیتی چرا نمیبازه :|

مربوط به آرسنال 1 چلسی 2 The Fa WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲٦ نوشت :
یوونتوس لااقل یه 20 میلیون بده ما ...رمزی مفت بره خیلی زور داره

مربوط به یوونتوس برای رمزی 20 میلیون میپردازد ؟!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲٦ نوشت :
واقعا موفقیت بزرگیه برای یه بازیکنی به سن 21 سال اونم تو لیگ بانوان


مربوط به لئا ویلیامسون برای صدمین بار با پیراهن آرسنال به میدان رفت
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲٦ نوشت :
خیلی شوکه کننده تصمیم گرفت...اما خوشحالم که تو آرسنال خداحافظی میکنه...کاش بتونیم به آمار 202 کلین شیت پیتر کمک کنیم.

مربوط به پیتر چک در پایان فصل از فوتبال خداحافظی میکند
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی