کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


آرون رمزی هافبک آرسنال اصرار دارد که وقتی ماه آینده برای بازی های المپیکبه کاردیف می روندهواداران ولزی از تمام بازیکنان حاضر در تیم بریتانیا حمایت کنند.

رمزی یکی از پنج بازیکن ولزی حاضر در تیم استیوارت پیرس است. و به جز او رایان گیگز - هافبک یونایتد و کاپیتان تیم بریتانیا- کرگ بلیمی مهاجم لیورپول و نیل تیلور و جو آلن بازیکنان سوانسی در تیم المپیک بریتانیا حضوردارند.

این حضور مشترک ملی پوشان ولزی در تیم منتخب بریتانیا کمی از سوی فدراسیون فوتبال ولز با نارضایتی و مخالفت رو به رو شده است چرا که آنها نگرانند فیفا و یوفا ولز را مجبور کنند تا در دیگر تورنومنت ها نیز همراه با سه کشور دیگر تحت نام بریتانیا و به عنوان یک کشور به میدان بروند.

اما توپچی جوان آرون رمزی هیچ ترسی در مورد استقبال و پذیرش ملی پوشان ولزیتوسط هوادارانشان در بازی اول آگوست تیم المپیک بریتانیا برابر اروگوئه درورزشگاه ملنیوم ندارد.

این بازیکن 21 ساله امیدوار است تا هواداران اژدهای قرمز از بازیکنان انگلیسی تیم نیز حمایت کنند و این موضوع پشتوانه ای برای تیم استیوارت پیِرس باشد.

رمزی به دیلی استار گفت : " امیدوارم تمام هوادارانمان با هم برای این بازیبیایند. آنها باید از جوانان انگلیسی نیز به خوبی ما پشتیبانی کنند چراکه این یک اتحاد واقعی است.

" بین ما بازیکنان ولزی و هوادارانمان واقعا هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت زیرا آنها درک می کنند که حضور در المپیک برای ما چه امتیاز مهمی است.

" این موقعیت تنها برای یک بار در زندگیمان به ما پیشنهاد شده است. موقعیت خوبی که باید از ان استفاده کرد و همه ما می خواهیم با بازیمان در یادها ماندگار شویم."

این بازیکن جوان که پیش از این جام جهانی 2014 برزیل به همراه تیم ملی ولز را هدف گرفته است گفت : " ما بسیار از فدراسیون فوتبال ولز متشکریم که انتخاب را به عهده خودمان گذاشت. آنها نظراتشان را بیان کردند اما به هر حال این انتخاب ما بود.

" این یک تجربه فوق العاده برای تمام بازیکنان است و حضور به عنوان نماینده ولز -در یک تورنومنت بین المللی- برای اولین بار است اما این آخرینبار نخواهد بود.

" دوست دارم کارهای بیشتری همراه با ولز انجام دهم. از زمانی که گری اسپیدمربیمان بود بسیار پیشرفت کرده ایم و آن زمان فوتبالی فوق العاده را بازی می کردیم.

" رنکینگ فیفا نشان می دهد که ما تا چه حد دور بودیم و چه میزان پیش رفته ایم. اکنون در رتبه 38 هستیم در حالی که پیش از آن در رتبه 120 بودیم!

کریس کولمن مربی جدید سبکی که گری در تیم ایجاد کرد را باور دارد و اکنون می خواهیم مسابقات انتخابی جام جهانی را به خوبی پشت سر بگذاریم و راهی برزیل شویم."

تگ ها

ثبت نظر شما
16+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

داستان زندگی جو مونتمورو از زبان خودش (قسمت دوم)
وقتی جو از مربیگری تیمهای مردان به زنان کشیده شد...
آرون رمزی در آستانه پیوستن به بایرن مونیخ
باشگاه بایرن مونیخ معتقد است در رقابت برای جذب آرون رمزی پیروز شده است
چه چیزهایی از تساوی یکشنبه شب مقابل ولورهمپتون دستگیرمان می‌شود؟
اونای امری سرمربی آرسنال می‌گوید که شروع کُند تیمش در بازی‌ها چیزی است که باید تغییر کند
 سانچو و نلسون ، دوستان دوران کودکی
جیدن سانچو ستاره ی بورسیا دورتموند و ریس نلسون دوستان نزدیک هستند .
اوزیل میتوانست به آسیا برود؛ اما آرسنال را ترجیح داد
مسوت اوزیل، پیشنهاد حقوق هفتگی ۱ میلیون پوندی یک باشگاه آسیایی را رد کرده بود تا در آرسنال بماند!

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۲۴ نوشت :
چلسی 5_0 بردیم خیلی عالیه😮👏

مربوط به سه توپچی جزو بهترین های ماه اکتبر زنان
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۲۰ نوشت :
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۱۸ نوشت :
Michael Jackson

راستی کسی تونست بره باکو با یک با قره باغ رو ببینه ؟

----
رفتند . پایین سایتو چک کن. تو بخش گالری عکس ها عکساشون هست

مربوط به اوزیل: دوست دارم در آرسنال بازنشسته شوم
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۱۸ نوشت :
@Michael Jackson
خوشحالم که بخش اولو دوست داشتی. واقعا نمیدونم در وصف این مرد چی میتونم بگم. معجزه کرد. باورم نمیشد همچین مربی ای باشه چون تجربه مربیگری تیم خیلی بزرگی رو نداشت . البته همون تیمی ک...

مربوط به داستان زندگی جو مونتمورو از زبان خودش (قسمت اول)
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۱۸ نوشت :
امیدوارم بتونم ازت یه امضا بگیرم...
راستی کسی تونست بره باکو با یک با قره باغ رو ببینه ؟🤔

مربوط به اوزیل: دوست دارم در آرسنال بازنشسته شوم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی