کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


آرون رمزی هافبک آرسنال اصرار دارد که وقتی ماه آینده برای بازی های المپیکبه کاردیف می روندهواداران ولزی از تمام بازیکنان حاضر در تیم بریتانیا حمایت کنند.

رمزی یکی از پنج بازیکن ولزی حاضر در تیم استیوارت پیرس است. و به جز او رایان گیگز - هافبک یونایتد و کاپیتان تیم بریتانیا- کرگ بلیمی مهاجم لیورپول و نیل تیلور و جو آلن بازیکنان سوانسی در تیم المپیک بریتانیا حضوردارند.

این حضور مشترک ملی پوشان ولزی در تیم منتخب بریتانیا کمی از سوی فدراسیون فوتبال ولز با نارضایتی و مخالفت رو به رو شده است چرا که آنها نگرانند فیفا و یوفا ولز را مجبور کنند تا در دیگر تورنومنت ها نیز همراه با سه کشور دیگر تحت نام بریتانیا و به عنوان یک کشور به میدان بروند.

اما توپچی جوان آرون رمزی هیچ ترسی در مورد استقبال و پذیرش ملی پوشان ولزیتوسط هوادارانشان در بازی اول آگوست تیم المپیک بریتانیا برابر اروگوئه درورزشگاه ملنیوم ندارد.

این بازیکن 21 ساله امیدوار است تا هواداران اژدهای قرمز از بازیکنان انگلیسی تیم نیز حمایت کنند و این موضوع پشتوانه ای برای تیم استیوارت پیِرس باشد.

رمزی به دیلی استار گفت : " امیدوارم تمام هوادارانمان با هم برای این بازیبیایند. آنها باید از جوانان انگلیسی نیز به خوبی ما پشتیبانی کنند چراکه این یک اتحاد واقعی است.

" بین ما بازیکنان ولزی و هوادارانمان واقعا هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت زیرا آنها درک می کنند که حضور در المپیک برای ما چه امتیاز مهمی است.

" این موقعیت تنها برای یک بار در زندگیمان به ما پیشنهاد شده است. موقعیت خوبی که باید از ان استفاده کرد و همه ما می خواهیم با بازیمان در یادها ماندگار شویم."

این بازیکن جوان که پیش از این جام جهانی 2014 برزیل به همراه تیم ملی ولز را هدف گرفته است گفت : " ما بسیار از فدراسیون فوتبال ولز متشکریم که انتخاب را به عهده خودمان گذاشت. آنها نظراتشان را بیان کردند اما به هر حال این انتخاب ما بود.

" این یک تجربه فوق العاده برای تمام بازیکنان است و حضور به عنوان نماینده ولز -در یک تورنومنت بین المللی- برای اولین بار است اما این آخرینبار نخواهد بود.

" دوست دارم کارهای بیشتری همراه با ولز انجام دهم. از زمانی که گری اسپیدمربیمان بود بسیار پیشرفت کرده ایم و آن زمان فوتبالی فوق العاده را بازی می کردیم.

" رنکینگ فیفا نشان می دهد که ما تا چه حد دور بودیم و چه میزان پیش رفته ایم. اکنون در رتبه 38 هستیم در حالی که پیش از آن در رتبه 120 بودیم!

کریس کولمن مربی جدید سبکی که گری در تیم ایجاد کرد را باور دارد و اکنون می خواهیم مسابقات انتخابی جام جهانی را به خوبی پشت سر بگذاریم و راهی برزیل شویم."

تگ ها

ثبت نظر شما
19+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

شایعات جدید نقل و انتقالاتی آرسنال!
هر روز خبرهای مختلفی از تلاش آرسنال برای به خدمت گرفتن بازیکنان جدید به گوش میرسد.
خبرهای جدید از نقل و انتقالات آرسنال!
نگاهی به شایعات نقل و انتقالات اطراف باشگاه آرسنال...
ژسنی از درون باشگاه میگوید...
برابر شوت‌های لوکاس، فقط مراقب صورتم بودم
اوسپینا در بازی ناپولی از هوش رفت!!!
دیوید اوسپینا که بصورت قرضی در ناپولی بازی میکند، هنگام بازی با اودینزه بیهوش شد و مجبور به ترک زمین شد. به همراه ویدئو...
مارک اورمارس در راه آرسنال!
با بازگشت مونچی به سویا به نظر میرسد آرسنال بیش از پیش به اورمارس فکر میکند.

آخرین نظرات

علي ج در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۳ نوشت :
واقعيت اينه كه چک از لنو بهتره. سيو هاي عجيب و غريب چک تو چند بازي اول فصل رو بياد بيارين!!

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
محشره این پسر...مرسی لنو

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
خیلی خیلی بازی خوبی بود...آفرین ... به امید بردن رن و صعود به مراحل بالاتر

مربوط به امری شادترین مرد در امارات، بعد از شکست یونایتد
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
بازی رو ندیدم...حیف شد پنالتی رو گل نکردیم...ولی هنوز هم فرصت سهمیه از طریق لیگ رو داریم...فاصله تیم های سوم تا ششم خیلی کمه و اگه دقت کنیم میتونیم سهیمه بگیریم...بازی های بقیه رقیب هامون به مراتب دش...

مربوط به امری : لیاقت پیروزی را داشتیم
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی