کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


به نظر می رسد مهاجم هلندی آرسنال در جلسه ای كه به زودی با آرسن ونگر و ايوان گازيديس مدير اجرایی باشگاه خواهد داشت ، همان موضع قبلی خود يعنی ترك كردن آرسنال پيش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات را خواهد داشت. اما مقامات آرسنال تصميم گرفته اند تا كاپيتان خود را تا پايان قراردادش با باشگاه كه تا اتمام آن 11 ماه باقی مانده است در تيم نگاه دارند. اين بدين معناست كه ون پرسی فصل آينده نيز در آرسنال توپ خواهد زد و باشگاه حاضر شدهتا بر روی اينكه ممكن است وی در پايان فصل آنده به صورت آزاد باشگاه را ترك كند قمار كند.

توپچی های شمال لندنی بر اين باورند كه در صورتی كه ون پرسی را يك سال ديگردر تيم خود نگاه دارند ، وی 30 ساله خواهد شد و بدين ترتيب شانس اينكه تيمديگری در اين سن به او پيشنهاد قرارداد 4 ساله را بدهد كاهش خواهد يافت و در اين صورت آنها می‌توانند كاپيتان خود را متقاعد به تمديد قرار داد كنند.

ون پرسی در تاريخ 4 جولای بيانيه ای را در وبسايت رسمی خود منتشر كرد كه درآن مشخصا اعلام كرد با چشم اندازی كه آرسن ونگر و مديران باشگاه برای آينده آرسنال دارند موافق نيست و قصد دارد اين باشگاه را ترك كند. وی همچنين صراحتا اعلام كرد حاضر نيست قرار داد خود را با باشگاه تا پيش از اتمام آن تمديد كند.

اما مشخص است كه اين تصميم رابين برای تحت فشار گذاشتن باشگاه و هموار كردنراهش برای انتقال به منچستر سيتی ، تغييری را در خواست و اشتياق آرسنال برای حفظ كاپيتانش ايجاد نكرده است ، حتی اگر اين كار به قيمت از دست دادن20-25 مليون پوند باشد.

يك منبع آگاه و عالی رتبه از باشگاه آرسنال در اين رابطه گفت: " ما قصد داريم وی را حفظ كرده و تا پايان قراردادش او را در تيم خود نگاه داريم. زمانی كه او 30 ساله شود تمديد قرار دادش آسان تر می شود و ما اميدواريم درسال آخر قرار دادش ذهنيت وی برای ترك باشگاه تغيير كند."

استراتژی قمار گونه آرسنال برای حفظ كاپيتانش علاوه بر اينكه ممكن است منجربه از دست دادن پول هنگفتی شود ، ممكن است در فصل آينده ون پرسی نتواند بهدليل نارضايتی اش ، عملكرد خوب خود در فصل گذشته را برای آنها تكرار كند. اما باشگاه از اين بابت كه ون پرسی ، كه از امروز نيز در تمرينات تيم شركت كرده است ، در صورتی كه فصل آينده نيز در تيم بماند به باشگاه كاملا متعهدخواهد بود مطمئن است.


انتظار می رود كه ون پرسی در تور آسيا نيز توپچی ها را همراهی كرده و در سهديدار دوستانه ای كه در آنجا دارند و مهم ترين آن جمعه هفته آينده و در مقابل منچستر سيتی است برای آرسنال به ميدان برود.

تگ ها

ثبت نظر شما
12+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

میکل آرتتا از ماندن در سیتی خشنود است
آرتتا تابستان اخیر در آستانه جانشینی آرسن ونگر قرار داشت
درخشش خرید هوشمندانه اونای امری
ایان رایت: از درخشش لوکاس توریرا بسیار خوشحال شدم!
آنان که باید نگران گازدیس باشند، میلانی‌ها هستند
چرا هواداران آرسنال بیشتر از آنکه از رفتن گازیدیس از تیم ناراحت باشند، باید به آینده تیم امیدوار باشند.
ایوان گازیدیس مدیر اجرایی آرسنال به آث میلان پیوست
رائول سانلهی و وینای ونکاتشام بزودی جایگزین او خواهند شد.
اریک بایلی به آرسنال میآید ؟
مدافع باشگاه منچستریونایتد آماده ترک این باشگاه در ژانویه به مقصد آرسنال است!

آخرین نظرات

hoseyn در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲٦ نوشت :
عجب برد باحالی. خیلی چسبید. کاش هایلایت بازی رو هم تو کانال میگذاشتید

مربوط به لوئیس 0 آرسنال 9 (Continental cup )
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲٦ نوشت :
سلام. تور آرسنال برای بازی با قره باغ رو بالای 90 درصد میرم . ایشالا ببینمتون

مربوط به تور آذربایجان برای دیدار آرسنال قره‌باغ
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲٦ نوشت :
میزبان نابود شد :))

مربوط به لوئیس 0 آرسنال 9 (Continental cup )
Bahar در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲۵ نوشت :
چه جالب! نمیدونستم پشت شماره ۶ یه همچین ماجرایی هست. لیا فوق العاده ست و همچنان در حال پیشرفته. کاش همه (مخصوصا فیل نویل) قدر این استعداد ناب و توپچی به تمام معنا رو بدونن

راستی یه چیزی یادم ا...

مربوط به داستان زندگی لئا ویلیامسون از زبان خودش (قسمت اول)
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲۵ نوشت :
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی