کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


به نظر می رسد مهاجم هلندی آرسنال در جلسه ای كه به زودی با آرسن ونگر و ايوان گازيديس مدير اجرایی باشگاه خواهد داشت ، همان موضع قبلی خود يعنی ترك كردن آرسنال پيش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات را خواهد داشت. اما مقامات آرسنال تصميم گرفته اند تا كاپيتان خود را تا پايان قراردادش با باشگاه كه تا اتمام آن 11 ماه باقی مانده است در تيم نگاه دارند. اين بدين معناست كه ون پرسی فصل آينده نيز در آرسنال توپ خواهد زد و باشگاه حاضر شدهتا بر روی اينكه ممكن است وی در پايان فصل آنده به صورت آزاد باشگاه را ترك كند قمار كند.

توپچی های شمال لندنی بر اين باورند كه در صورتی كه ون پرسی را يك سال ديگردر تيم خود نگاه دارند ، وی 30 ساله خواهد شد و بدين ترتيب شانس اينكه تيمديگری در اين سن به او پيشنهاد قرارداد 4 ساله را بدهد كاهش خواهد يافت و در اين صورت آنها می‌توانند كاپيتان خود را متقاعد به تمديد قرار داد كنند.

ون پرسی در تاريخ 4 جولای بيانيه ای را در وبسايت رسمی خود منتشر كرد كه درآن مشخصا اعلام كرد با چشم اندازی كه آرسن ونگر و مديران باشگاه برای آينده آرسنال دارند موافق نيست و قصد دارد اين باشگاه را ترك كند. وی همچنين صراحتا اعلام كرد حاضر نيست قرار داد خود را با باشگاه تا پيش از اتمام آن تمديد كند.

اما مشخص است كه اين تصميم رابين برای تحت فشار گذاشتن باشگاه و هموار كردنراهش برای انتقال به منچستر سيتی ، تغييری را در خواست و اشتياق آرسنال برای حفظ كاپيتانش ايجاد نكرده است ، حتی اگر اين كار به قيمت از دست دادن20-25 مليون پوند باشد.

يك منبع آگاه و عالی رتبه از باشگاه آرسنال در اين رابطه گفت: " ما قصد داريم وی را حفظ كرده و تا پايان قراردادش او را در تيم خود نگاه داريم. زمانی كه او 30 ساله شود تمديد قرار دادش آسان تر می شود و ما اميدواريم درسال آخر قرار دادش ذهنيت وی برای ترك باشگاه تغيير كند."

استراتژی قمار گونه آرسنال برای حفظ كاپيتانش علاوه بر اينكه ممكن است منجربه از دست دادن پول هنگفتی شود ، ممكن است در فصل آينده ون پرسی نتواند بهدليل نارضايتی اش ، عملكرد خوب خود در فصل گذشته را برای آنها تكرار كند. اما باشگاه از اين بابت كه ون پرسی ، كه از امروز نيز در تمرينات تيم شركت كرده است ، در صورتی كه فصل آينده نيز در تيم بماند به باشگاه كاملا متعهدخواهد بود مطمئن است.


انتظار می رود كه ون پرسی در تور آسيا نيز توپچی ها را همراهی كرده و در سهديدار دوستانه ای كه در آنجا دارند و مهم ترين آن جمعه هفته آينده و در مقابل منچستر سيتی است برای آرسنال به ميدان برود.

تگ ها

ثبت نظر شما
3+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

داستان سوپر لیگ اروپا ادامه دارد
آرسنال می خواهد تا هم در لیگ برتر حضور داشته باشد و هم قسمتی از سوپر لیگ اروپا باشد.
لاکازت هرروز بهتر و پخته‌تر میشود
رابسون: لاکازت با آمدن به آرسنال به بازیکن کامل‌تری مبدل شده است
اوزیل از هوادران آرسنال راضی است
مسوت اوزیل از هواداران آرسنال بابت حمایت‌هایشان تقدیر کرد
گرانیت ژاکا درباره شرایط کنونی اش صحبت می‌کند
ژاکا: این بهترین فصل دوران فوتبالی من است، بهترین حس را از زمانی که به آرسنال آمده‌ام دارم، نقس مربی جدید در این اتفاق انکار ناپذیر است!

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۲۷ نوشت :
کسی میدونه چرا آرسنال قرارداد رمزی رو پس گرفت ؟ معنی نمیده این کار !

مربوط به آرون رمزی در آستانه پیوستن به بایرن مونیخ
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۲۷ نوشت :
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۲۴ نوشت :
چلسی 5_0 بردیم خیلی عالیه😮👏

مربوط به سه توپچی جزو بهترین های ماه اکتبر زنان
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۲۰ نوشت :
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۱۸ نوشت :
Michael Jackson

راستی کسی تونست بره باکو با یک با قره باغ رو ببینه ؟

----
رفتند . پایین سایتو چک کن. تو بخش گالری عکس ها عکساشون هست

مربوط به اوزیل: دوست دارم در آرسنال بازنشسته شوم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی