کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانفکر کردن به اینکه یک فوتبالیست جوان طی 12 ماه گذشته تا این میزان پیشرفتکرده دشوار است. چمبرلین پس از اینکه در تابستان گذشته به آرسنال پیوستموفق شد جایگاه خود در لیگ برتر، لیگ قهرمانان و حتی جام ملت های اروپا رابه دست آورد.

عملکرد خوب او حتی باعث شد در ترکیب ثابت انگلستان نیز قرار گیرد اما اینمهاجم میداند که نمی توان به راحتی در رقابت شدید برای به دست اوردنجایگاه ها در تیم آرسن ونگر آسوده خاطر بود.

چمبرلین میگوید: " میدانم که باید گام به گام پیش روم و اولین هدف این استکه اطمینان ایجاد کنم برای آغاز فصل کاملا آماده ام و این بهترین شانسبرای به دست آوردن جایگاه در تیم است.

" میدانم که آن آسان نخواهد بود.خریدهای جدید واقعا خوب هستند درحالی کهاینجا دارای استعدادهای خوبی نیز هستیم بنابراین اگر میخواهم موفق بهرسیدن به ترکیب اصلی شوم باید تلاش کنم و در اینجا بمانم.

" به عنوان یک بازیکن هجومی باید بیشتر گل بزنم و بیشتر گل سازی کنم و اینباعث پیروزی در بازی ها میشود و مردم به آن توجه میکنند. من همواره سبکخودم را پیاده میکنم که آن مورد توجه قرار دادن مردم و تلاش برای تبدیلشدن به بازیکنی هیجان انگیز برای تماشاگران است."

چمبرلین سه روز قبل از شروع لیگ برتر 19 ساله میشود اما با این وجود بهچیزهای زیادی دست یافته است و معتقد است اعتماد به نفسش دلیل رسیدن بهبرخی از این موفقیت هاست.

" باید اعتماد به نفس داشته باشید وگرنه به چیزی دست پیدا نخواهید کرد.اگر خود را باور نداشته باشید کس دیگری نیز شما را باور نمیکند، اما درعین حال باید متواضع رفتار کنید. باید بدانید که لیگ بسیار دشوار است ونمی توان در هر زمان پای خود را از روی گاز برداشت.

" در یک لحظه کوتاه، آن میتواند از خوب به بد تبدیل شود. باید اطمینانحاصل کنید که این اتفاق رخ نمی دهد، بنابراین باید هر جلسه تمرین و هربازی را به این روش نزدیک تر کرد. این چیزی است که من انجام خواهم داد.بدون توجه به کار دیگران سرم را پایین می اندازم و به کار خودم می پردازم."

به اوکسلید چمبرلین بیندیشید و حرکات سریع او را به یاد بیاورید، حرکاتیشجاعانه از میان مدافعین حریف از بازیکنی که باعث میشود اتفاقات رخ دهد.این بازیکن 18 ساله از داشتن شهرت تغییر روند بازی خوشحال است اما میداندکه به عنوان یک هافبک مدرن باید روی مهارت های اولیه بیشتر کار کند.

" هموازه خطاها و اشتباهات زیادی وجود دارد که او ( آرسن ونگر ) آن ها رابه من گوشزد میکند. او میخواهد اشتباهات ریز موجود در بازی من را برطرفکند تا به بازیکن بهتری تبدیل شوم.

" فکر میکنم برای اینکه به بازیکن بهتری تبدیل شوم باید روی کارهای دفاعیبهتر شوم. به گرمی و با آغوش باز از آن استقبال میکنم. این موضوع ( دفاعکردن ) ویژگی طبیعی بازی من نیست اما این به همان میزان اهمیت دارد، بهخصوص زمانی که شما به همراه تیمی در لیگی مانند لیگ برتر بازی میکنید.

" بنابراین من باید روی کارهای دفاعی بیشتر تلاش کنم و فکر میکنم باید در آن بهتر شوم. این هدف اصلی من است و ارسال های بیشتر، شوت های بیشتر وگل های بیشتر. شما میدانید که من تقریبا هنوز بازیکن جدیدی در آرسنال هستمو هنوز در حال آموختن روش آرسنال هستم و همچنین روی آن تمرکز خواهم کرد.من واقعا مشتاقانه منتظر آغاز فصل هستم."

تگ ها

ثبت نظر شما
3+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

کنفرانس امری بعد از پیروزی مقابل چلسی
پیروزی مقابل چلسی، توافق با دنیس سوارز، عملکرد لاکازت و وضعیت هکتور بلرین
صحبت‌های گلزنان بازی با چلسی
صحبت های کاپیتان کوشیلنی و الکساندر لاکازت پس از پیروزی مقابل چلسی
بالاگ: امری در تابستان بودجه کافی خواهد داشت!
گلیم بالاگ مفسر فوتبال و ژورنالیست معتبر اسکای اسپرت معتقد است که آرسنال در تابستان می‌تواند یه خانه تکانی اساسی در باشگاه داشته باشد....
میشل و ویلیامسون در جمع باشگاه صدتایی های آرسنال
باشگاه با تاخیر اما میشل را در لیست صدتایی ها قرار داد!

آخرین نظرات

xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲۸ نوشت :
فاجعه و دیگر هیچ

مربوط به نگاهی به انقلاب تابستان 2018 !!!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲٦ نوشت :
منچستر سیتی چرا نمیبازه :|

مربوط به آرسنال 1 چلسی 2 The Fa WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲٦ نوشت :
یوونتوس لااقل یه 20 میلیون بده ما ...رمزی مفت بره خیلی زور داره

مربوط به یوونتوس برای رمزی 20 میلیون میپردازد ؟!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲٦ نوشت :
واقعا موفقیت بزرگیه برای یه بازیکنی به سن 21 سال اونم تو لیگ بانوان


مربوط به لئا ویلیامسون برای صدمین بار با پیراهن آرسنال به میدان رفت
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲٦ نوشت :
خیلی شوکه کننده تصمیم گرفت...اما خوشحالم که تو آرسنال خداحافظی میکنه...کاش بتونیم به آمار 202 کلین شیت پیتر کمک کنیم.

مربوط به پیتر چک در پایان فصل از فوتبال خداحافظی میکند
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی