کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانفکر کردن به اینکه یک فوتبالیست جوان طی 12 ماه گذشته تا این میزان پیشرفتکرده دشوار است. چمبرلین پس از اینکه در تابستان گذشته به آرسنال پیوستموفق شد جایگاه خود در لیگ برتر، لیگ قهرمانان و حتی جام ملت های اروپا رابه دست آورد.

عملکرد خوب او حتی باعث شد در ترکیب ثابت انگلستان نیز قرار گیرد اما اینمهاجم میداند که نمی توان به راحتی در رقابت شدید برای به دست اوردنجایگاه ها در تیم آرسن ونگر آسوده خاطر بود.

چمبرلین میگوید: " میدانم که باید گام به گام پیش روم و اولین هدف این استکه اطمینان ایجاد کنم برای آغاز فصل کاملا آماده ام و این بهترین شانسبرای به دست آوردن جایگاه در تیم است.

" میدانم که آن آسان نخواهد بود.خریدهای جدید واقعا خوب هستند درحالی کهاینجا دارای استعدادهای خوبی نیز هستیم بنابراین اگر میخواهم موفق بهرسیدن به ترکیب اصلی شوم باید تلاش کنم و در اینجا بمانم.

" به عنوان یک بازیکن هجومی باید بیشتر گل بزنم و بیشتر گل سازی کنم و اینباعث پیروزی در بازی ها میشود و مردم به آن توجه میکنند. من همواره سبکخودم را پیاده میکنم که آن مورد توجه قرار دادن مردم و تلاش برای تبدیلشدن به بازیکنی هیجان انگیز برای تماشاگران است."

چمبرلین سه روز قبل از شروع لیگ برتر 19 ساله میشود اما با این وجود بهچیزهای زیادی دست یافته است و معتقد است اعتماد به نفسش دلیل رسیدن بهبرخی از این موفقیت هاست.

" باید اعتماد به نفس داشته باشید وگرنه به چیزی دست پیدا نخواهید کرد.اگر خود را باور نداشته باشید کس دیگری نیز شما را باور نمیکند، اما درعین حال باید متواضع رفتار کنید. باید بدانید که لیگ بسیار دشوار است ونمی توان در هر زمان پای خود را از روی گاز برداشت.

" در یک لحظه کوتاه، آن میتواند از خوب به بد تبدیل شود. باید اطمینانحاصل کنید که این اتفاق رخ نمی دهد، بنابراین باید هر جلسه تمرین و هربازی را به این روش نزدیک تر کرد. این چیزی است که من انجام خواهم داد.بدون توجه به کار دیگران سرم را پایین می اندازم و به کار خودم می پردازم."

به اوکسلید چمبرلین بیندیشید و حرکات سریع او را به یاد بیاورید، حرکاتیشجاعانه از میان مدافعین حریف از بازیکنی که باعث میشود اتفاقات رخ دهد.این بازیکن 18 ساله از داشتن شهرت تغییر روند بازی خوشحال است اما میداندکه به عنوان یک هافبک مدرن باید روی مهارت های اولیه بیشتر کار کند.

" هموازه خطاها و اشتباهات زیادی وجود دارد که او ( آرسن ونگر ) آن ها رابه من گوشزد میکند. او میخواهد اشتباهات ریز موجود در بازی من را برطرفکند تا به بازیکن بهتری تبدیل شوم.

" فکر میکنم برای اینکه به بازیکن بهتری تبدیل شوم باید روی کارهای دفاعیبهتر شوم. به گرمی و با آغوش باز از آن استقبال میکنم. این موضوع ( دفاعکردن ) ویژگی طبیعی بازی من نیست اما این به همان میزان اهمیت دارد، بهخصوص زمانی که شما به همراه تیمی در لیگی مانند لیگ برتر بازی میکنید.

" بنابراین من باید روی کارهای دفاعی بیشتر تلاش کنم و فکر میکنم باید در آن بهتر شوم. این هدف اصلی من است و ارسال های بیشتر، شوت های بیشتر وگل های بیشتر. شما میدانید که من تقریبا هنوز بازیکن جدیدی در آرسنال هستمو هنوز در حال آموختن روش آرسنال هستم و همچنین روی آن تمرکز خواهم کرد.من واقعا مشتاقانه منتظر آغاز فصل هستم."

تگ ها

ثبت نظر شما
11+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

لاکازت و اوبامیانگ میتوانند آرسنال را بالا بکشند
پل مرسون: زوج خطرناک اوبامیانگ و لاکازت می‌تواند آرسنال را به جمع چهار تیم برتر لیگ برساند
آرسنال همچنان به دنبال مالکوم است
آرسنال مذاکرات خود را با بارسلونا جهت انتقال مالکوم جلوتر از تاتنهام شروع کرده است.
امری : در مورد فرد صحبت نمیکنم، موضوع لسترسیتی است
کنفرانس مطبوعاتی اونای امری پیش از دیدار در مقابل لستر سیتی در هفته نهم لیگ برتر
آلردایس: کوشیلنی خیلی نازک نارنجی است!
سم آلردایس: خودت را جمع و جور کن مرد!
اوزیل و ولبک در دسترس هستند، چک باید چک شود
آخرین وضعیت بازیکنان آرسنال پیش از دیدار برابر لسترسیتی

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۵ نوشت :
یک مربی که فقط در استرالیا شناخته شده بود پاشو گذاشت به آرسنال و به خاطر تعصب خاصی که از کودکیش به توپچی ها داشت موفق شد تیمو بعد از سالهای سال متحول کنه. ازین خبر خیلی خوشحالم

مربوط به مرد بزرگ در آرسنال خواهد ماند
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۵ نوشت :
کلیپ گلها رو میتونید در پیجمون در اینستاگرام و کانال تلگراممون ببینید

@Arsenalwfc_fans

مربوط به به سبک خودمان بردیم...من خوشحالم
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۵ نوشت :
@Michael Jackson

خیلی خودمونی و راحت حرفاشونو میزنن و این دلنشینش میکنه. خوشحالم که دوست داشتی و دنبال کردی

مربوط به داستان زندگی لئا ویلیامسون (قسمت آخر)
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۵ نوشت :
توی کتاب فرگوسن نوشته بود که فرگی قبل از ونگر رمزی رو مدنظر داشته ولی ونگر بهتر تونسته راضیش کنه.
انگار سرنوشت قراره دوباره آرونو به یونایتد برسونه

مربوط به رمزی راه ون‌پرسی را میرود ؟!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۴ نوشت :
جلوی فروشش رو بگیرین ای مسوولان آرسنال :|

مربوط به تقریبا همه تیم‌های بزرگ به دنبال رمزی هستند
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی