کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانفکر کردن به اینکه یک فوتبالیست جوان طی 12 ماه گذشته تا این میزان پیشرفتکرده دشوار است. چمبرلین پس از اینکه در تابستان گذشته به آرسنال پیوستموفق شد جایگاه خود در لیگ برتر، لیگ قهرمانان و حتی جام ملت های اروپا رابه دست آورد.

عملکرد خوب او حتی باعث شد در ترکیب ثابت انگلستان نیز قرار گیرد اما اینمهاجم میداند که نمی توان به راحتی در رقابت شدید برای به دست اوردنجایگاه ها در تیم آرسن ونگر آسوده خاطر بود.

چمبرلین میگوید: " میدانم که باید گام به گام پیش روم و اولین هدف این استکه اطمینان ایجاد کنم برای آغاز فصل کاملا آماده ام و این بهترین شانسبرای به دست آوردن جایگاه در تیم است.

" میدانم که آن آسان نخواهد بود.خریدهای جدید واقعا خوب هستند درحالی کهاینجا دارای استعدادهای خوبی نیز هستیم بنابراین اگر میخواهم موفق بهرسیدن به ترکیب اصلی شوم باید تلاش کنم و در اینجا بمانم.

" به عنوان یک بازیکن هجومی باید بیشتر گل بزنم و بیشتر گل سازی کنم و اینباعث پیروزی در بازی ها میشود و مردم به آن توجه میکنند. من همواره سبکخودم را پیاده میکنم که آن مورد توجه قرار دادن مردم و تلاش برای تبدیلشدن به بازیکنی هیجان انگیز برای تماشاگران است."

چمبرلین سه روز قبل از شروع لیگ برتر 19 ساله میشود اما با این وجود بهچیزهای زیادی دست یافته است و معتقد است اعتماد به نفسش دلیل رسیدن بهبرخی از این موفقیت هاست.

" باید اعتماد به نفس داشته باشید وگرنه به چیزی دست پیدا نخواهید کرد.اگر خود را باور نداشته باشید کس دیگری نیز شما را باور نمیکند، اما درعین حال باید متواضع رفتار کنید. باید بدانید که لیگ بسیار دشوار است ونمی توان در هر زمان پای خود را از روی گاز برداشت.

" در یک لحظه کوتاه، آن میتواند از خوب به بد تبدیل شود. باید اطمینانحاصل کنید که این اتفاق رخ نمی دهد، بنابراین باید هر جلسه تمرین و هربازی را به این روش نزدیک تر کرد. این چیزی است که من انجام خواهم داد.بدون توجه به کار دیگران سرم را پایین می اندازم و به کار خودم می پردازم."

به اوکسلید چمبرلین بیندیشید و حرکات سریع او را به یاد بیاورید، حرکاتیشجاعانه از میان مدافعین حریف از بازیکنی که باعث میشود اتفاقات رخ دهد.این بازیکن 18 ساله از داشتن شهرت تغییر روند بازی خوشحال است اما میداندکه به عنوان یک هافبک مدرن باید روی مهارت های اولیه بیشتر کار کند.

" هموازه خطاها و اشتباهات زیادی وجود دارد که او ( آرسن ونگر ) آن ها رابه من گوشزد میکند. او میخواهد اشتباهات ریز موجود در بازی من را برطرفکند تا به بازیکن بهتری تبدیل شوم.

" فکر میکنم برای اینکه به بازیکن بهتری تبدیل شوم باید روی کارهای دفاعیبهتر شوم. به گرمی و با آغوش باز از آن استقبال میکنم. این موضوع ( دفاعکردن ) ویژگی طبیعی بازی من نیست اما این به همان میزان اهمیت دارد، بهخصوص زمانی که شما به همراه تیمی در لیگی مانند لیگ برتر بازی میکنید.

" بنابراین من باید روی کارهای دفاعی بیشتر تلاش کنم و فکر میکنم باید در آن بهتر شوم. این هدف اصلی من است و ارسال های بیشتر، شوت های بیشتر وگل های بیشتر. شما میدانید که من تقریبا هنوز بازیکن جدیدی در آرسنال هستمو هنوز در حال آموختن روش آرسنال هستم و همچنین روی آن تمرکز خواهم کرد.من واقعا مشتاقانه منتظر آغاز فصل هستم."

تگ ها

ثبت نظر شما
7+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

نگاه امری به هافبک دفاعی آرژانتینی
آرسنال به گرمیو و والتر کینمن هافبک دفاعی آرژانتینی علاقمند است.
لیورپول 1 آرسنال 5 The Fa WSL
به صدر جدول بازگشتیم
رفتن رمزی‌ اشتباه است!
الیادیر هم از دست دادن رمزی را فاجعه میداند. مدیران باشگاه چه کردند!!!
آرسنال توریرا را از ناپولی قاپیده است
پدر توریرا: کار انتقال لوکاس به ناپولی تقریبا تمام شده بود!
مونرئال: وقتی اوزیل در ترکیب ماست رقبا نگران هستند!
ناچو مونرئال از تاثیرات حضور اوزیل در ترکیب آرسنال می گوید...

آخرین نظرات

علي ج در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۳ نوشت :
واقعيت اينه كه چک از لنو بهتره. سيو هاي عجيب و غريب چک تو چند بازي اول فصل رو بياد بيارين!!

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
محشره این پسر...مرسی لنو

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
خیلی خیلی بازی خوبی بود...آفرین ... به امید بردن رن و صعود به مراحل بالاتر

مربوط به امری شادترین مرد در امارات، بعد از شکست یونایتد
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
بازی رو ندیدم...حیف شد پنالتی رو گل نکردیم...ولی هنوز هم فرصت سهمیه از طریق لیگ رو داریم...فاصله تیم های سوم تا ششم خیلی کمه و اگه دقت کنیم میتونیم سهیمه بگیریم...بازی های بقیه رقیب هامون به مراتب دش...

مربوط به امری : لیاقت پیروزی را داشتیم
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی