کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانايوان گازيديس در آستانه شروع فصل 2012/13 به عضويت هيئت مديره فوتبال حرفهای (PGB) اتحاديه فوتبال انگلستان و همچنين شورای اين اتحاديه در آمد. ايندو پست كليدی و مهم بدين معناست كه گازيديس در فرآيند تصميم گيری در مورد بازی ها و همچنين اثر گذاری برای پيشرفت اين ورزش از سطوح پايه تا سطوح بالاتر ايفای نقش خواهد كرد.


گازيديس كه يكی از 4 عضو منصوب شده ليگ برتر برای‌ PGB است نقش كليدی را درحمايت و مشورت دادن به هيئت مديره اتحاديه در رابطه با مسائل مربوط به فوتبال حرفه ای خواهد داشت. اين كميته وظايف گسترده ای را از جمله مديريت وبرگزاری جام حذفی ، انتصابات تيم ملی فوتبال انگليس و همچنين برقراری رابطه اتحاديه فوتبال انگليس با فيفا و يوفا را به عهده دارد.

گازيديس همچنين يكی از هشت نماينده تيم های ليگ برتری در شورای اتحاديه برای فصل 2012/13 شد. اين بخش به تازگی رای خود را در مورد حمايت از بازنگری در توسعه فوتبال جوانان داد كه طی آن رقابت های كوچكی از فوتبال ايجاد خواهد شد كه بازيكنان زير دوازده سال ملزم به حضور در آن هستند و اينكار از فصل 2014/15 اجرایی خواهد شد.

گازيديس در كنار مسئوليت های جديدش ، به كار خود در بخش های مديريتی مهمی كه در حال حاضر در آنها نيز عضويت دارد ادامه خواهد داد. اين بخش ها عبارتند از بخش حل اختلافات فيفا ، انجمن باشگاه های اروپا كه در آنجا رئيسهيئت حقوقی است و همچنين عضويت در گروه اجرایی ليگ برتر كه وظيفه شناسایی بازيكنان نخبه را به عهده دارد.

گازيديس در رابطه با مسئوليت های جديدش گفت:

" بسيار خوشحالم كه به عضويت چنين بخش های‌ مهمی از فوتبال در آمده ام. اينانتصابات بدين معناست كه آرسنال در بسياری از بحث های‌ كليدی فوتبال چه درانگلستان و چه در اروپا نماينده ای خواهد داشت."

تگ ها

ثبت نظر شما
15+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

شایعات جدید نقل و انتقالاتی آرسنال!
هر روز خبرهای مختلفی از تلاش آرسنال برای به خدمت گرفتن بازیکنان جدید به گوش میرسد.
خبرهای جدید از نقل و انتقالات آرسنال!
نگاهی به شایعات نقل و انتقالات اطراف باشگاه آرسنال...
ژسنی از درون باشگاه میگوید...
برابر شوت‌های لوکاس، فقط مراقب صورتم بودم
اوسپینا در بازی ناپولی از هوش رفت!!!
دیوید اوسپینا که بصورت قرضی در ناپولی بازی میکند، هنگام بازی با اودینزه بیهوش شد و مجبور به ترک زمین شد. به همراه ویدئو...
مارک اورمارس در راه آرسنال!
با بازگشت مونچی به سویا به نظر میرسد آرسنال بیش از پیش به اورمارس فکر میکند.

آخرین نظرات

علي ج در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۳ نوشت :
واقعيت اينه كه چک از لنو بهتره. سيو هاي عجيب و غريب چک تو چند بازي اول فصل رو بياد بيارين!!

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
محشره این پسر...مرسی لنو

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
خیلی خیلی بازی خوبی بود...آفرین ... به امید بردن رن و صعود به مراحل بالاتر

مربوط به امری شادترین مرد در امارات، بعد از شکست یونایتد
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
بازی رو ندیدم...حیف شد پنالتی رو گل نکردیم...ولی هنوز هم فرصت سهمیه از طریق لیگ رو داریم...فاصله تیم های سوم تا ششم خیلی کمه و اگه دقت کنیم میتونیم سهیمه بگیریم...بازی های بقیه رقیب هامون به مراتب دش...

مربوط به امری : لیاقت پیروزی را داشتیم
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی