کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


این مدافع جوان فصل گذشته دوره قرضی موفقی را در رنجرز گذراند و با انجام21 بازی به این تیم کمک کرد تا به مقام دومی لیگ برتر اسکاتلند دست یابد.

بارتلی پس از دوره موفقی که در رنجرز داشت برای سفر به تور آسیایی بههمراه تیم آرسن ونگر انتخاب شد و اکنون این مدافع 21 ساله میخواهد به روندصعودی خود در فصل جدید ادامه دهد.

بارتلی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه اظهار داشت: " بازگشتن و عضوی ازتیم اصلی شدن یک افتخار بزرگ است. تنها بودن در داخل و در اطراف رختکن فوقالعاده است و من برای این از رئیس متشکرم. اکنون میخواهم به پیشرفتم دراینجا ادامه دهم.

" تا کنون خوب پیشرفته ام و رفتن با تیم اصلی به تور عالی بود. این خوببود که کمی با آن ها بازی کنم تا برای بازگشت تمرکز و آمادگیم تلاش کنم.

" در هر مسابقه ای که حضور داشتم فقط تلاش کردم تا 100 درصد چیزی که درتوان دارم را ارائه کنم. سعی میکردم استراتژی بازی را اجرا کنم و طوری کهمعمولا کار میکنم، بازی کنم. امیدوارم آن را به خوبی انجام داده باشم."

بحران مالی رنجرز باعث شد که 10 امتیاز از این تیم کسر شود تا با 20امتیاز کم تر نسبت به سلتیک که قهرمان لیگ برتر اسکاتلند شد در رده دومکار را تمام کند و با رای باشگاه ها و فدراسیون این کشور رنجرز فصل بعد رادر دسته سه خواهد گذراند. بارتلی فصل گذشته چندین دوره سخت را در اسکاتلندگذراند اما اصرار دارد که این تجربه او را قوی تر کرده است.

" این برای من یک تجربه ارزشمند بود زیرا موفق شدم به طور غیر منتظره ای20 بازی انجام دهم و آمادگی کنونی را به دست آورم. در آغاز فصل یک عمل فتقداشتم که این موضوع ناامید کننده بود. بدیهی است که فراز و نشیب های زیادیوجود داشت که در دراز مدت میتوانم از آن استفاده کنم.

" فکر نمی کنم حواشی خارج از زمین واقعا مرا تحت تاثیر قرار داده باشد اما برای بعضی از بازیکنان این موضوع وجود داشت. برای بعضی ازبازیکنان این باشگاه زادگاهشان است و فکر میکنم آن ها در مورد آینده خودنگران بودند. برای من کمی آسان تر بود زیرا میدانستم به آرسنال بازمیگردماما در مورد اعضای تیم قطعا آن ها را متاثر کرده است.

" رنجرز هنوز باشگاه بزرگی است و آن ها فصل گذشته به طور میانگین در هربازی 46 هزار تماشاگر داشتند که این برای بازیکنی مانند من میتواند مفیدباشد. من تنها یاد گرفته ام که 100 درصد توان خود را به کار گیرم و تلاشکنم و اجازه ندهم که حواشی بیرون از زمین رویم تاثیر داشته باشد."


تگ ها

ثبت نظر شما
7+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

کنفرانس خبری امری بعد از شکست باته
بازی کردن یا نکردن اوزیل دست اوست. باشد، بازی میکند. نباشد؛ نه !
مصاحبه مفصل امری پیش از بازی با باته
تعادل میان حمله و دفاع، وضعیت اوزیل، اخبار تیم و بیشتر.
 آرسنال 3  یوویل تاون  0 The Fa WSL
دو بازی کمتر داریم...همه چیز در دست ماست
گندوزی : هیچکس اسمم را نشنیده بود...
حیرت گندوزی از تاثیر آرسنال بر روند پیشرفت و شناخته شدن او در جهان فوتبال ...
حاشیه امنیت اوزیل در قراردادش با آرسنال
ونگر: ممکن است بندهای قرارداد اوزیل، وی را در حاشیه امنیت قراردهد.

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۳ نوشت :
@Michael Jackson

با اینهمه مصدوم خیلی سخته ولی امیدواریم

مربوط به آرسنال 3 یوویل تاون 0 The Fa WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۲ نوشت :
امیدوارم تو فینال بزنیم من سیتی رومربوط به آرسنال 3 یوویل تاون 0 The Fa WSL
امیرمزروعی در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۲ نوشت :
همتون چهره شدن و بزرگ شدن رو مدیون ارسنال هستید...تنها باشگاه بزرگی که به بازیکن خیلی کوچیک هم بها میده و ارزش قائله واسشون....ولی حیف اکثرتون نمک نشناسید و بعد چهره شدنتون یادتون میره از کجا امدید کج...

مربوط به گندوزی : هیچکس اسمم را نشنیده بود...
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۳۰ نوشت :
اشکال نداره... ایشالا قهرمان لیگ میشیم و بریم لیگ قهرمانان سال بعد...تیم نیاز به زمان داره.
اون تیم آقایونه که یکی پس از دیگری داره گند میزنه :))...تیم بانوان کارش درسته :)


مربوط به کنفرانس مطبوعاتی مونتمورو پس از حذف از جام حذفی
Arsenal mohammad در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲٩ نوشت :
در نقد این رفتار باید گفت که اصلا حرفه ای نیست یک بازیکن راجب باشگاه سابقش این جوری حرف بزنه، درسته که آرسنال شاید مثل اوایل دهه 2000 نیست اما این دلیل بر کم ارزش کردن تیم بزرگی مثل آرسنال نیست، برای...

مربوط به پیام تحریک‌کننده ژسنی برای آرون رمزی!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی