کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


این مدافع جوان فصل گذشته دوره قرضی موفقی را در رنجرز گذراند و با انجام21 بازی به این تیم کمک کرد تا به مقام دومی لیگ برتر اسکاتلند دست یابد.

بارتلی پس از دوره موفقی که در رنجرز داشت برای سفر به تور آسیایی بههمراه تیم آرسن ونگر انتخاب شد و اکنون این مدافع 21 ساله میخواهد به روندصعودی خود در فصل جدید ادامه دهد.

بارتلی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه اظهار داشت: " بازگشتن و عضوی ازتیم اصلی شدن یک افتخار بزرگ است. تنها بودن در داخل و در اطراف رختکن فوقالعاده است و من برای این از رئیس متشکرم. اکنون میخواهم به پیشرفتم دراینجا ادامه دهم.

" تا کنون خوب پیشرفته ام و رفتن با تیم اصلی به تور عالی بود. این خوببود که کمی با آن ها بازی کنم تا برای بازگشت تمرکز و آمادگیم تلاش کنم.

" در هر مسابقه ای که حضور داشتم فقط تلاش کردم تا 100 درصد چیزی که درتوان دارم را ارائه کنم. سعی میکردم استراتژی بازی را اجرا کنم و طوری کهمعمولا کار میکنم، بازی کنم. امیدوارم آن را به خوبی انجام داده باشم."

بحران مالی رنجرز باعث شد که 10 امتیاز از این تیم کسر شود تا با 20امتیاز کم تر نسبت به سلتیک که قهرمان لیگ برتر اسکاتلند شد در رده دومکار را تمام کند و با رای باشگاه ها و فدراسیون این کشور رنجرز فصل بعد رادر دسته سه خواهد گذراند. بارتلی فصل گذشته چندین دوره سخت را در اسکاتلندگذراند اما اصرار دارد که این تجربه او را قوی تر کرده است.

" این برای من یک تجربه ارزشمند بود زیرا موفق شدم به طور غیر منتظره ای20 بازی انجام دهم و آمادگی کنونی را به دست آورم. در آغاز فصل یک عمل فتقداشتم که این موضوع ناامید کننده بود. بدیهی است که فراز و نشیب های زیادیوجود داشت که در دراز مدت میتوانم از آن استفاده کنم.

" فکر نمی کنم حواشی خارج از زمین واقعا مرا تحت تاثیر قرار داده باشد اما برای بعضی از بازیکنان این موضوع وجود داشت. برای بعضی ازبازیکنان این باشگاه زادگاهشان است و فکر میکنم آن ها در مورد آینده خودنگران بودند. برای من کمی آسان تر بود زیرا میدانستم به آرسنال بازمیگردماما در مورد اعضای تیم قطعا آن ها را متاثر کرده است.

" رنجرز هنوز باشگاه بزرگی است و آن ها فصل گذشته به طور میانگین در هربازی 46 هزار تماشاگر داشتند که این برای بازیکنی مانند من میتواند مفیدباشد. من تنها یاد گرفته ام که 100 درصد توان خود را به کار گیرم و تلاشکنم و اجازه ندهم که حواشی بیرون از زمین رویم تاثیر داشته باشد."


تگ ها

ثبت نظر شما
13+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

امری : باید با آرامش همین مسیر را برویم
کنفرانس مطبوعاتی اونای امری پس از پیروزی ۳-۱ آرسنال در مقابل لسترسیتی از هفته نهم لیگ برتر
آرسنال لستر؛ پنج چیزی که باید مورد توجه قرار گیرند.
تیم اونای امری دوشنبه شب به دنبال دستیابی به دهمین پیروزی پیاپی خود است.
 آرسنال 6 ردینگ 0 The Fa WSL
روند شکست ناپذیری دختران ادامه دارد...
لاکازت در راه پاریس بود!
اونای امری می گوید الکساندر لاکازت در شرف پیوستن به پاریس سن ژرمن قرار داشت.
سیمن ناراضی از شرایط مذاکرات آرسنال - رمزی
دیوید سیمن اسطوره آرسنال از وضیعت پیرامون قرارداد رمزی عصبانی است

آخرین نظرات

آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲٩ نوشت :
من یادمه خیلی از دوستان هم میگفتند باید بفروشنش !!
به نظرم عالی لاکازت

مربوط به لاکازت در راه پاریس بود!
F R در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۸ نوشت :
چه داستان شنیدنی . نشون دهنده ی تاریخ غنی آرسناله.

مربوط به زمانی که آرسنال در تکاپو برای جذب مارادونا بود
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۵ نوشت :
یک مربی که فقط در استرالیا شناخته شده بود پاشو گذاشت به آرسنال و به خاطر تعصب خاصی که از کودکیش به توپچی ها داشت موفق شد تیمو بعد از سالهای سال متحول کنه. ازین خبر خیلی خوشحالم

مربوط به مرد بزرگ در آرسنال خواهد ماند
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۵ نوشت :
کلیپ گلها رو میتونید در پیجمون در اینستاگرام و کانال تلگراممون ببینید

@Arsenalwfc_fans

مربوط به به سبک خودمان بردیم...من خوشحالم
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۵ نوشت :
@Michael Jackson

خیلی خودمونی و راحت حرفاشونو میزنن و این دلنشینش میکنه. خوشحالم که دوست داشتی و دنبال کردی

مربوط به داستان زندگی لئا ویلیامسون (قسمت آخر)
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی