کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


این مدافع جوان فصل گذشته دوره قرضی موفقی را در رنجرز گذراند و با انجام21 بازی به این تیم کمک کرد تا به مقام دومی لیگ برتر اسکاتلند دست یابد.

بارتلی پس از دوره موفقی که در رنجرز داشت برای سفر به تور آسیایی بههمراه تیم آرسن ونگر انتخاب شد و اکنون این مدافع 21 ساله میخواهد به روندصعودی خود در فصل جدید ادامه دهد.

بارتلی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه اظهار داشت: " بازگشتن و عضوی ازتیم اصلی شدن یک افتخار بزرگ است. تنها بودن در داخل و در اطراف رختکن فوقالعاده است و من برای این از رئیس متشکرم. اکنون میخواهم به پیشرفتم دراینجا ادامه دهم.

" تا کنون خوب پیشرفته ام و رفتن با تیم اصلی به تور عالی بود. این خوببود که کمی با آن ها بازی کنم تا برای بازگشت تمرکز و آمادگیم تلاش کنم.

" در هر مسابقه ای که حضور داشتم فقط تلاش کردم تا 100 درصد چیزی که درتوان دارم را ارائه کنم. سعی میکردم استراتژی بازی را اجرا کنم و طوری کهمعمولا کار میکنم، بازی کنم. امیدوارم آن را به خوبی انجام داده باشم."

بحران مالی رنجرز باعث شد که 10 امتیاز از این تیم کسر شود تا با 20امتیاز کم تر نسبت به سلتیک که قهرمان لیگ برتر اسکاتلند شد در رده دومکار را تمام کند و با رای باشگاه ها و فدراسیون این کشور رنجرز فصل بعد رادر دسته سه خواهد گذراند. بارتلی فصل گذشته چندین دوره سخت را در اسکاتلندگذراند اما اصرار دارد که این تجربه او را قوی تر کرده است.

" این برای من یک تجربه ارزشمند بود زیرا موفق شدم به طور غیر منتظره ای20 بازی انجام دهم و آمادگی کنونی را به دست آورم. در آغاز فصل یک عمل فتقداشتم که این موضوع ناامید کننده بود. بدیهی است که فراز و نشیب های زیادیوجود داشت که در دراز مدت میتوانم از آن استفاده کنم.

" فکر نمی کنم حواشی خارج از زمین واقعا مرا تحت تاثیر قرار داده باشد اما برای بعضی از بازیکنان این موضوع وجود داشت. برای بعضی ازبازیکنان این باشگاه زادگاهشان است و فکر میکنم آن ها در مورد آینده خودنگران بودند. برای من کمی آسان تر بود زیرا میدانستم به آرسنال بازمیگردماما در مورد اعضای تیم قطعا آن ها را متاثر کرده است.

" رنجرز هنوز باشگاه بزرگی است و آن ها فصل گذشته به طور میانگین در هربازی 46 هزار تماشاگر داشتند که این برای بازیکنی مانند من میتواند مفیدباشد. من تنها یاد گرفته ام که 100 درصد توان خود را به کار گیرم و تلاشکنم و اجازه ندهم که حواشی بیرون از زمین رویم تاثیر داشته باشد."


تگ ها

ثبت نظر شما
19+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال به دنبال جذب مدافع یونانی رم
مدافع میانی آاس رم کوستاس مانولاس‌ همچنان مورد توجه توپچی‌ها مخصوصاً سرمربی آنها اونای امری قرار دارد.
لنو: به آرسنال آمدم تا از فوتبال لذت ببرم!
دروازبان آلمانی آرسنال برد لنو که در اوایل فصل گزینه‌ی دوم دروازه‌ی آرسنال بود و نیمکت‌نشین پیتر چک بود، اما ...
مانوئلا زینسبرگر به آرسنال پیوست
آرسنال دست بردارِ بایرن نیست...
راب هولدینگ میتواند ...
اسطوره آرسنال از بازیکنی نام می برد که می‌تواند دفاع آرسنال را بدون هزینه خاصی بیمه کند!
پرونده‌ مالی گریبان سیتی را میگیرد ؟!
احتمال جایگزینی آرسنال با منچسترسیتی برای لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده!

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۲/۲۷ نوشت :
حتی اگه همین الان سهمیه چهارم رو بدن به ما بازم باید اروپا رو ببریم...اون جام رو خیلی نیاز داریم. به خاطر دل هوادارای صبور آرسنال

مربوط به پرونده‌ مالی گریبان سیتی را میگیرد ؟!
کاوه در تاریخ ۱۳٩۸/۰۲/۲٦ نوشت :
آقای امیراحمدی لطفاً اگه میتینگ برای فینال برگزار میشه تو یه مکان مناسب با قیمت مناسب انجام بشه


مربوط به آرسنال میتواند از چلسی رد شود
Vishka در تاریخ ۱۳٩۸/۰۲/۲۵ نوشت :
@Michael Jackson

همیشه حمایت کردی، خیلی ممنون از این همه انرژی :) به امید قهرمانی مردان :دی

مربوط به آرسنال 1 منچسترسیتی 0 The FA WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۲/۲۵ نوشت :
به به ! از باواریا هم بازیکن خریدیم :)

مربوط به جیل رورد به آرسنال پیوست
مهرزاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۲/۲۳ نوشت :
come on you GOONERS


مربوط به آرسنال 1 منچسترسیتی 0 The FA WSL
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی