کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

ارسن ونگر در ماه ژانویه بازیکنی را به ترکیب تیمش اضاافه نکرد چرا که نتوانسته کسی را بیابد که به قوی تر شدن تیمش کمک کند.
مربی ارسنال ماه گذشته تایید که که بدلیل مصدومیت بلند مدت ون پرسی وهمچنین مصدومیت مهاجم دانمارکی اش برای خرید یک فوروارد دربازار نقل وانتقالات حاضر خواهد شد.
به هرحال نیکلاس بنتنر دراستانه بازگششت است وحتی درغیاب وی خدشه ای به خط اتش توپچی ها وارد نشد وانها درمقایسه باسایر تیمهای لیگ برتری از عملکرد بهتری در گلزنی برخوردارند.
اگرچه ارسن انجام یک نقل وانتقال دیرهنگام را رد نکرده اما برای خرید بازیکن جدید معیارهایی دارد که باید بازیکن مورد نظر قبل از رجوع وی به دسته چکش انها را داشته باشد.
فرانسوی افزود:اگربهتر از انچیزی که دراختیار داریم پیدا نکنیم قطعا خریدی درکارنخواهد بود وتاکنون نیز شخص خاصی را نیافتیم.
ونگر ادامه داد:شما میتوانید بازیکن جدید بخرید انها دربازار هستند ولی نکته مهم این است که بتوانید بازیکن خوبی بخدمت بگیرید یا بهتر بگویم کسی که تیم شما را قوی تر کند.
مربی توپچی ها افزود:البته ما در برحه ای از فصل نمیدانستیم که بنتنر بازخواهد گشت ؟وهمچنین نمیدانستیم زمانن ان چه موقع خواهد بود.
البته یک دیدگاه عمومی وجود داشت که ما به مهاجم جدیدی درتیم نیاز داریم ولی درحال حاضرما بهترین رکوردگلزنی را دراختیار داریم.
نکته جالب اینجاست که شما خبرنگاران در کنفرانسهای مطبوعاتی به من گوشزد میکنید که ارسنال گلهای زیادی را بثمر رسانده است ودرحالی که ما بهترین خط حمله را دراختیار داریم مردم ازمن میپرسند چرامهاجم جدید نمیخرم؟

تگ ها

ثبت نظر شما
12+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

بررسی BBCsport از بازی دربی لندن
دربی پر کش و قوس لندن، محدودیت های دو تیم را هویدا ساخت.
آرسنال 3 وستهم یونایتد 1 (Continental cup )
دختران طوفانی شروع کردند ...
شکست توپچی‌ها در استنفوربریچ
امری ناراضی از شکست برابر چلسی ، آرسنال در رده ۱۷ لیگ برتر
مونتمورو: مطمئنیم که فصل خیلی خوبی پیش رو داریم
صحبت های سرمربی در مورد تیم کنونی
اندی کول از آنچه که موجب پایان اختلاف فرگوسن و ونگر شد صحبت می‌کند
آرسنال دیگر برای سر الکس تهدیدی به حساب نمی‌آمد.

آخرین نظرات

در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲٩ نوشت :
چقدر دردناک بود خوندن این جملات واقعا اشک تو چشمام جمع شد یعنی اونقدر ضعیف شدیم که دیگه حریف به این نتیجه رسید که اونا دیگه واسه ما عددی نیستن که بخواهیم باهاشون کل کل کنیم و این بزرگترین درد هست وا...

مربوط به اندی کول از آنچه که موجب پایان اختلاف فرگوسن و ونگر شد صحبت می‌کند
در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲٩ نوشت :
مبارکه به سلامتی رکورد های بیشتر از این خلق خواهیم کرد امیدوارم یه روزی به این نتیجه نرسیم که ونگر تیم رو چهارم میکرد شاهکار بود اما میدونم که به زودی میفهمییم اینو

مربوط به شکست توپچی‌ها در استنفوربریچ
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲٩ نوشت :
Michael [email protected]

سلام در مورد سوالاتت باید بگم که زمین بازی خانوما بورهام وود یا ( میدوپارک) هست. بدر مورد بودجه و حقوق بازیکنان متاسفانه اطلاعات خاصی ندارم چون در مورد جزئیات مبلغ قراردا بازی...

مربوط به مونتمورو: مطمئنیم که فصل خیلی خوبی پیش رو داریم
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲۸ نوشت :
ونگر برگرد :))

مربوط به شکست توپچی‌ها در استنفوربریچ
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲۸ نوشت :
میتینگ چطور بود ؟

مربوط به میتینگ بازی چلسی برابر آرسنال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی