کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانهم اکنون آرسنال به همراه چلسی با یک و دو بازی کمتر نسبت منچستر یونایتد در مکان های دوم و سوم لیگ جزیره قرار دارند.این در حالی است که اختلاف امتیاز تیم های مدعی یعنی آرسنال،منچستر و چلسی با دیگر تیم های تعقیب کننده بطور میانگین به 10 امتیاز می رسد.تیم هایی نظیر تاتنهام،سیتی،ویلا و لیورپول که اگر تا آخر فصل شگفتی خلق نکنند باید برای جایگاه چهارم و کسب سهمیه لیگ قهرمانان با هم مبارزه کنند.
علاوه بر این فاصله امتیازی که بین تیم های مدعی و دیگر تیم ها ایجاد شده است می توان به اختلاف فاحش تفاضل گل های این دو دسته،یعنی دسته تیم های مدعی و دسته تیم های تعقیب کننده نیز اشاره کرد.
در حال حاضر تفاضل گل تیم های مدعی،همگی در عدد 34 برابر است اما وقتی به سمت تیم های رتبه چهارم و پنجم می رویم،مشاهده می کنیم که تفاضل گل تاتنهام به عنوان تیم چهارم جدول 18 و لیورپول تیم پنجم جدول با تفاضل گل 14 است.اختلافی فاحش که می توان آن را ملاکی برای نشان دادن کیفیت بالای تیم های مدعی دانست.
آرسن ونگر اعتقاد دارد که داشتن تفاضل گل بالا در سرنوشت لیگ برتر تاثیر می گذارد و اینکه این روند باید تا آخر فصل یعنی تا ماه می ادامه پیدا کند.
ونگر در کنفرانس خبری روز سه شنبه گفت:
"رقابت تیم ها می تواند خیلی سخت و تنگاتنگ باشد،اجازه دهید این چهار بازی را پشت سر بگذاریم،سپس مشاهده خواهیم کرد که در چه جایگاهی قرار داریم،خیلی سخت و فشرده یه نظر می رسد.
تفاضل گل نشانه ای است از کیفیت تیم ها.می توانید مشاهده کنید که تفاضل گل سه تیم بالای جدول عدد 34 و  بعد از آن پایین می آید و به عدد 18 می رسد،بنابراین تفاضل گل نشانه ای است از کیفیت".

لینک هایبوری فعال شد
تگ ها

ثبت نظر شما
14+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

وقتی خراب میکنی، حداقل سرت را پایین بیانداز!
روی کین: آقای لنو، وقتی اشتباه می‌کنی سرت را پایین بی‌انداز و سریع از زمین خارج شو!
آیا چین مقصد بعدی مالکوم خواهد بود؟!!
مالکوم وینگر برزیلی باشگاه بارسلونا در آستانه انتقال ۵۸ میلیون پوندی به سوپرلیگ چین قرار دارد.
لنو: این روال زندگی یک دروازه بان است
لنو درباره گلی که با اشتباه او به ثمر رسید و باعث به پایان رسیدن رکورد بدون شکستی آرسنال شد، توضیحاتی را ارائه کرد.
ایوبی: ما نباید ناامید شویم، ما باید بازگردیم
بعد از حفظ رکورد بدون شکستی تیم در حدود ۴ ماه، رکورد آرسنال در بازی روز یکشنبه مقابل ساوتهمپتون، از بین رفت.
توریرا همیشه درگیر است
پل مرسون: رد توریرا در همه درگیری‌های زمین است

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲٦ نوشت :
@Michael Jackson

سلام. سوال خوبی بود چون تا حالا بهش فکر نکرده بودم. اگه بشه روش یه تحقیقی میکنم. ولی حدسم اینه که ورزشگاه سیتی بزرگترین باشه

مربوط به میلوال 1 آرسنال 3 (Continental cup )
Ali coyg در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
فک نمیکنم ارسنال فنی باشه ک از پیوستن سانچز(رفته بود یونایتد جام فتح کنه)استقبال کنه هرکی رفت به سلامت سانچز دیگه جایی تو دل هوادارا نداره

مربوط به سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
ریبوار حسن نژاد در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
امیدوارم که انجام باشه چون واقعا تیم به یک بازیکن کلیدی نیاز داره. سانچز جنگنده و پرتلاشه و اگر به آرسنال برگرده قطعا به روزای اوج خودش برمیگرده

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
امین در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
به نظرم هر بازیکنی از بارسلونا بخریم برد کردیم چون بارسا خیلی محتاط عمل می کنه در خرید بازیکن و اکثر بازیکنای کلاس جهانی در این تیم فرصت بازی نمی کنن و یک تجربه خوب هم در خصوص خرید سانچز داشتیم. اگر ...

مربوط به دنیس سوارز در راه پیوستن به آرسنال؟
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی