کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


وینگر 17 ساله و آلمانی توپچی ها که به تازگی قرارداد حرفه ای خود با باشگاه آرسنال را به امضا رسانده این فرصت را به دست آورده تا در اردوی تمرینی آلمان همراه تیم اصلی باشد.

گنبری فصل گذشته در تیم رزرو عملکردی خیره کننده داشت و حالا به دنبال طی کردن مراحل طرقی است.

"همه چیز به خوبی پیش می رود و من از حضور در کنار تیم اصلی بسیار لذت می برم، تمام تلاشم را می کنم و هر چه در توان دارم ارائه می کنم.

این یک فرصت ویژه برای من است چون تجربه متفاوتی است و می توانم چیزهای زیادی از بازیکنان یاد بگیرم، مطمئن نبودم که همراه تیم خواهم بود یا خیر چون مشکل مصدومیت داشتیم اما در نهایت وقتی به من خبر دادند که با تیم خواهم بود شوکه شده بودم.

فرصت بزرگی برای من است و امیدوارم بتوانم از آن استفاده کنم، در شروع کار کمی نگران بودم ولی رفته رفته جا افتادم، فقط باید به تمرینات بروم و تمام تلاشم را بکنم و از دیگر بازیکنان درس بگیرم."

گنبری فصل گذشته پس از اینکه در 9 بازی برای تیم زیر 18 سال موفق به زدن 6 گل شد به تیم رزرو راه پیدا کرد و 6 بازی هم برای تیم رزرو انجام داد، این ملی پوش آلمانی می خواهد از تجربه فصل گذشته اش استفاده کند تا بتواند در جام کپیتال وان (کارلینگ کاپ سابق) عضوی از تیم اصلی باشد.

"رئیس به من گفت شانس خوبی دارم و باید از آن استفاده کنم، امیدوارم در اینفصل چند بازی در جام کپیتال وان و حتی لیگ برتر داشته باشم، فقط باید تمامتلاشم را بکنم و با تمرینات روزانه خودم را به مراحل بالاتر برسانم.

پیوستن به آرسنال قدم بزرگی برای من بود و از آن خوشحال هستم، به اینکه یک توپچی هستم افتخار می کنم و فقط می خواهم از زمان حضورم در باشگاه لذت ببرم."

تگ ها

ثبت نظر شما
9+9=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

بررسی BBCsport از بازی دربی لندن
دربی پر کش و قوس لندن، محدودیت های دو تیم را هویدا ساخت.
آرسنال 3 وستهم یونایتد 1 (Continental cup )
دختران طوفانی شروع کردند ...
شکست توپچی‌ها در استنفوربریچ
امری ناراضی از شکست برابر چلسی ، آرسنال در رده ۱۷ لیگ برتر
مونتمورو: مطمئنیم که فصل خیلی خوبی پیش رو داریم
صحبت های سرمربی در مورد تیم کنونی
اندی کول از آنچه که موجب پایان اختلاف فرگوسن و ونگر شد صحبت می‌کند
آرسنال دیگر برای سر الکس تهدیدی به حساب نمی‌آمد.

آخرین نظرات

در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲٩ نوشت :
چقدر دردناک بود خوندن این جملات واقعا اشک تو چشمام جمع شد یعنی اونقدر ضعیف شدیم که دیگه حریف به این نتیجه رسید که اونا دیگه واسه ما عددی نیستن که بخواهیم باهاشون کل کل کنیم و این بزرگترین درد هست وا...

مربوط به اندی کول از آنچه که موجب پایان اختلاف فرگوسن و ونگر شد صحبت می‌کند
در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲٩ نوشت :
مبارکه به سلامتی رکورد های بیشتر از این خلق خواهیم کرد امیدوارم یه روزی به این نتیجه نرسیم که ونگر تیم رو چهارم میکرد شاهکار بود اما میدونم که به زودی میفهمییم اینو

مربوط به شکست توپچی‌ها در استنفوربریچ
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲٩ نوشت :
Michael [email protected]

سلام در مورد سوالاتت باید بگم که زمین بازی خانوما بورهام وود یا ( میدوپارک) هست. بدر مورد بودجه و حقوق بازیکنان متاسفانه اطلاعات خاصی ندارم چون در مورد جزئیات مبلغ قراردا بازی...

مربوط به مونتمورو: مطمئنیم که فصل خیلی خوبی پیش رو داریم
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲۸ نوشت :
ونگر برگرد :))

مربوط به شکست توپچی‌ها در استنفوربریچ
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲۸ نوشت :
میتینگ چطور بود ؟

مربوط به میتینگ بازی چلسی برابر آرسنال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی