کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


وینگر 17 ساله و آلمانی توپچی ها که به تازگی قرارداد حرفه ای خود با باشگاه آرسنال را به امضا رسانده این فرصت را به دست آورده تا در اردوی تمرینی آلمان همراه تیم اصلی باشد.

گنبری فصل گذشته در تیم رزرو عملکردی خیره کننده داشت و حالا به دنبال طی کردن مراحل طرقی است.

"همه چیز به خوبی پیش می رود و من از حضور در کنار تیم اصلی بسیار لذت می برم، تمام تلاشم را می کنم و هر چه در توان دارم ارائه می کنم.

این یک فرصت ویژه برای من است چون تجربه متفاوتی است و می توانم چیزهای زیادی از بازیکنان یاد بگیرم، مطمئن نبودم که همراه تیم خواهم بود یا خیر چون مشکل مصدومیت داشتیم اما در نهایت وقتی به من خبر دادند که با تیم خواهم بود شوکه شده بودم.

فرصت بزرگی برای من است و امیدوارم بتوانم از آن استفاده کنم، در شروع کار کمی نگران بودم ولی رفته رفته جا افتادم، فقط باید به تمرینات بروم و تمام تلاشم را بکنم و از دیگر بازیکنان درس بگیرم."

گنبری فصل گذشته پس از اینکه در 9 بازی برای تیم زیر 18 سال موفق به زدن 6 گل شد به تیم رزرو راه پیدا کرد و 6 بازی هم برای تیم رزرو انجام داد، این ملی پوش آلمانی می خواهد از تجربه فصل گذشته اش استفاده کند تا بتواند در جام کپیتال وان (کارلینگ کاپ سابق) عضوی از تیم اصلی باشد.

"رئیس به من گفت شانس خوبی دارم و باید از آن استفاده کنم، امیدوارم در اینفصل چند بازی در جام کپیتال وان و حتی لیگ برتر داشته باشم، فقط باید تمامتلاشم را بکنم و با تمرینات روزانه خودم را به مراحل بالاتر برسانم.

پیوستن به آرسنال قدم بزرگی برای من بود و از آن خوشحال هستم، به اینکه یک توپچی هستم افتخار می کنم و فقط می خواهم از زمان حضورم در باشگاه لذت ببرم."

تگ ها

ثبت نظر شما
8+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

کاراسکو فروشی نیست!
آرسنال همچنان به دنبال وینگر است و کاراسکو که تمایل دارد به اروپا برگردد
لوکاس توریرا خواستار ترک باشگاه شده است!!!
با درخواست عجیب میلان، لوکاس خواهان بازگشت به سری‌آ شده است...
امری باید آرسنال را در صورت فروش اوبا ترک کند
در هفته‌های اخیر خبرهایی از علاقه‌ی یونایتد به اوبامیانگ منتشر شده است.
گوتزه و کاراسکو خریدهای خوبی هستند
لارن معتقد است که گوتزه و کاراسکو می توانند به آرسنال کمک کنند!
جدول بازی‌های پیش فصل آرسنال بسته شد
۸ بازی دوستانه پیش از آغاز فصل، قرار است آرسنال را آماده بازی‌های لیگ کند ....

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۴/۰۳ نوشت :
شماره حساب آرسنال رو بگیریم به سبک پرسپولیس کمک مردمی جمع کنیم شاید یه چند تا بازیکن خریدیم !! این کرونکه رو کی رییس کرد ؟ تنها مدیری که 0 پوند خرج کرده کرونکه س....حتی باشگاه هادلزفیلد هم مدیرش پول ...

مربوط به لوکاس توریرا خواستار ترک باشگاه شده است!!!
شهیار در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۳۰ نوشت :
MHAR در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
آرسنال هم شانس نداره هم مسئولاش لیاقت ندارن بد شناسی ما از اینکه بازیکنایی مثل بلرین و هولدینگ مصدوم می شن بعد موستفی و نایلز خراشم برنمی دارن بی لیاقتی مسئولا هم از اینکه این همه شایعه درست می شه که ...

مربوط به نگاهی به شایعات زیاد و بی‌ثمر آرسنال!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
حالا حداقل آرسنالی های ایران تونستن بازی رو از نزدیک ببینن هر چند بد باختیم و ژیرو هم تمام خاطرات خوبی رو که باهاش داشتیم یه شبه نابود کرد با اون حرکتش با جام ! :(

مربوط به رئیس یوفا نسبت به فینال باکو واکنش نشان داد!
reza در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
به نظرم حتمن باید دفاع های مزخرف تیم مثل کوشیلنی موستافی جنکینسون مروانوس و و و همه فروش برن فقط راب هولدینگ و سوکراتیس بمونن در کنارشون با پول فروش دفاع هامون دوتا مدافع درجه یک بگیرن دفاع از نون شب...

مربوط به نگاهی به شایعات زیاد و بی‌ثمر آرسنال!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی