کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


کاپیتان آرسنال پس از گذراندن هشت فصل در این تیم دیروز با قراردادی 24 میلیون پوندی به منچستر یونایتد پیوست، خیلی ها این انتقال را مانع بزرگی در آرزوهای آرسنال برای کسب قهرمانی می دانند ولی نایجل وینتربرن مدافع سابق توپچی ها معتقد است با اضافه شدن بازیکنانی مثل کازورلا، ژیرو و پودولسکی نباید آرسنال را به طور کامل از جمع مدعیان خارج کرد.

"خیلی دوست داشتم ونپرسی در آرسنال بماند، اما با توجه به حضور پودولسکی، ژیرو و کازورلا آنها سه بازیکن با کیفیت دارند که تیمی قویتر نسبت به فصل گذشته خواهند ساخت.

این فصل نسبت به فصل گذشته خوشبین تر هستم چون آرسنال خریدهای خود را زود انجام داده و چند بازیکن با کیفیت به ترکیب خود اضافه کرده است."

وینتربرن معتقد است فروش ونپرسی با 24 میلیون پوند با توجه به شرایط سنی و قراردادش معامله خوبی برای آرسنال بوده است اما آرسنال حالا باید به دنبال راهی باشد که خلا گلزنی های فصل قبل وی را جبران کند.

"دریافت 24 میلیون پوند بابت بازیکنی 29 ساله که تنها یک سال از قراردادش باقی مانده خیلی بالاست، اما مساله مهم این است که چگونه می توان خلا گلزنیوی را پر کرد.

پودولسکی جای ونپرسی را در ترکیب خواهد گرفت و ژیرو هم گاهاً در ترکیب قرارخواهد گرفت، با آمدن کازورلا به تیم - بازیکنی شگفت انگیز و فوق العاده - آرسنال قدرتمندتر از فصل گذشته خواهد بود و فکر می کنم ونگر با همین ترکیب تا ژانویه سر خواهد کرد و شرایط را قبل از ورود به بازار نقل و انتقالات بررسی خواهد کرد."

پس از جدایی بازیکنانی مثل فابرگاس، نصری و ونپرسی وینتربرن معتقد است تنهاراهی که آرسنال می تواند ستارگانش را نگه دارد این است که به دوران بی جامی پایان دهد، او همچنین معتقد است توماس ورمالن کاپیتان مناسبی برای آرسنال است.

"بازیکنان وقتی می خواهند در باشگاه شما باشند که شما جام ببرید و آرسنال باید تلاش کند و شرایط را تغییر دهد.

قبلاً اینگونه بود که آرسنال پس از اینکه بازیکنانش از اوج فاصله می گرفتند آنها را می فروخت، بازیکنانی مثل هانری و ویرا، ولی حالا آنها بازیکنانی مثل فابرگاس،نصری و ونپرسی را از دست داده اند که در بهترین دوران بازی خود بودند.

هیچکس نمی تواند در مورد بردن جام پیشگویی کند اما آرسنال باید تا ماه مارسو آپریل خودش را در بالای جدول و در بین مدعیان نگه دارد، پس از آن باید ببینیم که آیا این بازیکنان می توانند از این مسیر سخت با سربلندی بیرون بیایند یا خیر.

من هر روز در تمرینات تیم نیستم ولی کادر فنی می دانند چه کسی می تواند بیشاز بقیه به تیم کمک کند و نقش کاپیتانی ونپرسی را به عهده بگیرد، شاید آن فرد توماس ورمالن باشد، او جایگاه محکمی در تیم دارد ولی باید صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد."

تگ ها

ثبت نظر شما
8+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

مشتریان رمزی به خط هستند
یوونتوس و میلان به صورت جدی به دنبال به خدمت گیری آرون رمزی هستند
کوشیلنی از تیم ملی فرانسه کنار کشید
صحبت های کوشیلنی درباره‌ی تصمیمش برای خداحافظی از بازی های ملی
ژاکا : امری کمک بزرگی برای من بوده است
تغییر شیوه مربیگری در باشگاه آرسنال، باعث پیشرفت ژاکا شده است
بررسی شایعات نقل و انتقالات در اطراف آرسنال
سار و هاوارتز دو هدف جدید نقل و انتقالاتی چشم الماسی آرسنال
ونگر آینده روشنی برای آنری آرزو کرد
ونگر برای تیری آنری در عرصه مربیگری آرزوی موفقیت کرد

آخرین نظرات

Farhad SH در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۳ نوشت :
#ONCE_A_GUNNER
#ALWAYS_A_GUNNER
I WANT TO BE PART OF TEAM AND FANS AND PLAY FOR GUNNERS

مربوط به همین امروز به یک هوادار رسمی تبدیل شوید
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۱۷ نوشت :
دوست دارم هانری مربی موفقی بشه و یه روزی با هانری قهرمان پریمیر و چمپیونز بشیم

مربوط به تیری هانری در آستانه پذیرفتن هدایت استون ویلا
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۱۷ نوشت :
درسته که در آخرین بازی ونگر در اولدترافورد سر الکس از ونگر قدردانی کرد...درسته که تماشاچیای منچستر اول و آخر بازی و حتی در حین بازی ونگر رو تشویق کردن ولی ونگر هیچ وقت نمیره منچستر...منچستر تیم بزرگ و...

مربوط به آیا ونگر گزینه هدایت منچستر یونایتد است؟
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۱۷ نوشت :
خوشحالم که رفتیم سمت آدیداس :)

مربوط به بررسی جایگاه قرارداد 300 میلیون پوندی آرسنال و آدیداس
در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۱۵ نوشت :
چه بازی ای کردن امروز
تیم هم خیلی جنگنده،هم باهوش،هم سرحال،هم قشنگ بازی کرد،گلها قشنگ بود و نتیجه عالی

مربوط به میگل آلمیرون در راه آرسنال ؟!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی