کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

در مورد شکست دو بر صفر تیم...
شما باید به چلسی تبریک بگویید . نتوانستیم در این بازی فوتبال خود را دیکته کنیم البته آن ها بسیار موثر عمل کردند و در پایان روز این بود که بین دو تیم تفوت ایجاد کرد. عقیده دارم گل اولی که دریافت کردیم سهم عظیمی در شکست ما داشت و این همان قسمتی بود که در بازی امشب گناهکار هستیم .در کنار این مسائل امروز بازی خوبی با نگرش مثبت داشتیم .
نتوانستیم بازی را دو بر یک کنیم و به آن ها تردید را قالب کنیم . آن ها در دفاع عالی بودند و در یکی دو صحنه باور دارم روی تصمیمات داوری کمی بد شانس بودیم . بخش زیادی از مالکیت توپ را در اختیار داشتیم اما در به ثمر رساندن گل نا توان بودیم . وقتی مدت زیادی بگذرد و شما نتوانید نتیجه را دو بر یک کنید کار مشکل می شود.

در مورد تکل های تیم چلسی...
در این مورد ناراحت نیستم و مشکلی با آن ندارم . داور در صحنه ها بود تا بهترین تصمیم را بگیرد . این شغل وی است . قصد من این بود تا بتوانیم امروز 70 درصد از مالکیت توپ را در اختیار داشته باشیم تا نود دقیقه به دنبال توپ ندویم . در موقعیتی بودیم که آن ها نتوانستند ما را به کنترل خود در بیاورند . همواره در این بازی در حالت هجومی قرار گرفتیم و وقتی اینگونه هستید هر تصمیم ریسکی دارد و البته یقین دارم آن ها در ضد حمله بسیار خوب بودند .
باور دارم روحیه خوبی داشتیم و عملکردمان هم بسیار خوب بود اما در بازی های بزرگ وقتی دو بر صفر عقب هستید شما عجول می شوید.

در مورد عملکرد آرسنال...
من کاملا از عملکرد تیممان راضی هستم و آن حمیتی که نشان دادیم .از دید من مانند بازی با منچستر یونایتد نبودیم . امروز عملکردی داشتیم که انتظارش را کشیده بودیم . در آغاز بازی کمی ناموفق بودیم اما در ادامه توانستیم مسلط شویم . حرف من گویای این است . ما اولین کرنر بازی را به حریف دادیم .بسیار علاقه مندم تا خطایی که قبل از این کرنر به دست آمد را ببینم .
همیشه عقیده داشتم می توانیم برگردیم . امروز همواره این حس در من بود . ولی ما به آن ها موقعیت دادیم . آن ها بسیار عالی دفاع کردند . در عقب زمین فوق العاده بودند .در زمان های درست خطا می کنند وقتی در حالت ضد حمله ممکن است صدمه ببینند کمی پیراهن بازیکنان را می کشند در حدی که مستحق دریافت کارت زرد نباشد . آن ها روش های زیادی دارند چرا که تیم بسیار با تجربه ای هستند و این کار ها را به خوبی انجام می دهند . گاهی اوقات وقتی بازنده هستید باید روی تیم خود مانور دهید .

در مورد دروگبا و رکورد گلزنیش برابر آرسنال ...
او امروز به این رکورد اضافه کرد . متاسفانه در مقابل ما

در مورد پنالتی که روی نیکلاس صورت گرفت ...
نیکلاس عقیده دارد 100 درصد روی وی پنالتی شده است . معمولا یکی از مهم ترین مشخصه های نیکلاس راستگوییش هست . داور در وضعیت خوبی قرار داشت ولی حدس می زنم آن صحنه را ندید . و آن اتفاق افتاد.

در مورد تفاوت میانگین سنی چلسی و آرسنال...
آن ها بسیار با تجربه تر هستند . آن ها میانگین 29 سال را دارند و ما میانگین 23 سال

در مورد جنگ قهرمانی...
احساس می کنم در بهترین وضعیت خود نیستیم اما ما شانه خالی نخواهیم کرد . کمی بدشانس بودیم که در یک برهه زمانی باید پشت سر هم به مصاف تیم های یونایتد و چلسی و لیورپول می رفتیم . اگر شما یک بازی را شکست بخورید این بسیار سخت است زیرا از لحظا روحی و روانی روی بازی بعدی تاثیر می گذارد . فکر می کنم این جریان برای ما مشکل ساز شد.

در مورد اینکه باید بازی با لیورپول را برنده شوید ...
من هیچ گاه کسی را ندیدم تا بگوید شما باید بازنده باشید . به طور قطع همین طور است . آن بازی بسیار حیاتی است . این بازی نیز بسیار مهم بود ولی ما آن را واگذار کردیم .

در مورد اینکه چرا با وجود تسلط بر بازی مشکل تمام کنندگی دارید ...
امروز باید برای دفاع عالی چلسی امتیازی بدهیم . در هر لحظه بازیکنانی بودند که فضاهای پشتی را می کردند . اشتباهات بچه گانه نمی کردند . آن ها مدافعات بسیار خوبی دارند و من عقیده دارم در بیشتر اوقات بازی آن ها خارج از حالت و وضعیت خود بودند ولی بسیار خوب سعی در بازگشت به وضعیتشان داشتند . مخصوصا در مورد صحنه هایی که برای نصری و بندتنر در نیمه دوم اتفاق افتاد .

در مورد اینکه جان تری به دنبال اثباتش بود...
باور دارم جان تری هنگامی که بازی م یکند می خواهد برنده باشد . او آنقدر قدرتمند است که بتواند در اتفاقات درون زمین تفاوت ایجاد کند . برخی اوقات برای مردم فوتبال می تواند راهی باشد برای اتفاقاتی که در بیرون رخ می دهد . من بازیکنانی می شناسم که وقتی مشکلات شخصی پیدا می کنند در زمین بازی قوی تر ظاهر می شوند چرا که آن ها فوتبال را راهی برای بازگشت خود از وضعیت بد روحی می دانند .

تگ ها

ثبت نظر شما
5+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

صحبت‌های امری بعد از شکست مقابل ساوتهمپتون
کنفرانس مطبوعاتی اونای امری پس از شکست ۳-۲ مقابل ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
آرسنال بدنبال جذب وینگر آرژانتینی بوکاجونیورز در ژانویه می باشد
آرسنال در حال آماده ساختن پیشنهادی برای جذب کریستین پاون می باشد.
ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
پیش بازی دیدار آرسنال و ساوتهمپتون از هفته هفدهم لیگ برتر
صحبت های امری در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با ساوتهمپتون
اونای امری درباره وضعیت تیم پیش از جدال سخت با ساوتهمپتون، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد
سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
قیاس سانچز امری و سانچز ونگر جالب میشود ....

آخرین نظرات

Ali coyg در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
فک نمیکنم ارسنال فنی باشه ک از پیوستن سانچز(رفته بود یونایتد جام فتح کنه)استقبال کنه هرکی رفت به سلامت سانچز دیگه جایی تو دل هوادارا نداره

مربوط به سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
ریبوار حسن نژاد در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
امیدوارم که انجام باشه چون واقعا تیم به یک بازیکن کلیدی نیاز داره. سانچز جنگنده و پرتلاشه و اگر به آرسنال برگرده قطعا به روزای اوج خودش برمیگرده

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
امین در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
به نظرم هر بازیکنی از بارسلونا بخریم برد کردیم چون بارسا خیلی محتاط عمل می کنه در خرید بازیکن و اکثر بازیکنای کلاس جهانی در این تیم فرصت بازی نمی کنن و یک تجربه خوب هم در خصوص خرید سانچز داشتیم. اگر ...

مربوط به دنیس سوارز در راه پیوستن به آرسنال؟
آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
:D من موافق هستم .... الکسیس خیلی به درد امری میخوره، برعکسه اوزیل

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی