کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

لیام بریدی افسانه گذشته توپچی ها و یکی از وفاداران شمال لندن بعد از حدود دو سال همکاری با تراپاتونی در تیم ملی ایرلند از کار خود استعفا داد .
بریدی به طور عمده اسن استعفایش را به خاطر عشق به آرسنال می داند . به خاطر کارش در آرسنال و تمرکز کامل برای باشگاه محبوبش .
لیم بریدی که در جوانان آرسنال مشغول پرورش بازیکنان و تبدیل به ستاره های آینده است از کارش لذت می برد و خود را مدیون به باشگاه آرسنال می داند و می خواهد برای اصلی ترین شغلش تمام تمرکز خود را حفظ کند .
" من از شغل خود از ایرلند کنار می کشن . عمده دلیل آن این است که همه وظایف من این جا برای آرسنال است . همزمان انجام دو کار سختی و دشواری زیادی دارد اما اولویت شغلی من این بود که در ابتدا با آرسنال باشم زیرا که من از سال 1996در این باشگاه سمت دارم و مشغول به کار هستم و جدیدا نیز قرارداد تمدید خود را امضا کرده ام .
از حضور دو ساله خود در ایرلند توانستم تجربیات بسیار خوبی کسب کنم و حال زمان آن بود که تصمیم بگیرم ادامه دهم یا نه . از من خواستند تا بمانم اما وقتی زمان را مورد ارزیابی قرار دادم دیدم کارهاییرا خارج از وظایف روزانه خود انجام می دادم . احساس می کردم این درست نبود بنابراین بر این اسا تصمیم گیری کردم .
در این جا مسائلی وجود داشت که من واقعا از آن ها لذت می بردم ( کار کنار تیم ملی ایرلند ) . مسئله جام جهانی و رسیدن به آن بسیار هیجان انگیز بود و این فقط قسمتی از آن بود . این بسیار خوب بود وقتی توانستم بار دیگر با بازیکنان بزرگ تر باشم و کار کنم اما با وجود تمام این لذت ها احساس می کنم تصمیم درست استعفا بود .
مسائل زیادی را باید انجام دهید تا یک بازی بین المللی انجام شود . نزدیک دو هفته درگیر دو بازی پلی آف جام جهانی بودم. 12 روز دقیق . سعی کردم شرایط را ارزیابی کنم و سپس احساس کردم که این کار درست نیست .
من مسئولیت های زیادی برای پرورش جوانان بر عهده دارم و احتیاج دارم تا در کنار آن ها باشم . "

تگ ها

ثبت نظر شما
7+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

بررسی BBCsport از بازی دربی لندن
دربی پر کش و قوس لندن، محدودیت های دو تیم را هویدا ساخت.
آرسنال 3 وستهم یونایتد 1 (Continental cup )
دختران طوفانی شروع کردند ...
شکست توپچی‌ها در استنفوربریچ
امری ناراضی از شکست برابر چلسی ، آرسنال در رده ۱۷ لیگ برتر
مونتمورو: مطمئنیم که فصل خیلی خوبی پیش رو داریم
صحبت های سرمربی در مورد تیم کنونی
اندی کول از آنچه که موجب پایان اختلاف فرگوسن و ونگر شد صحبت می‌کند
آرسنال دیگر برای سر الکس تهدیدی به حساب نمی‌آمد.

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲٩ نوشت :
Michael [email protected]

سلام در مورد سوالاتت باید بگم که زمین بازی خانوما بورهام وود یا ( میدوپارک) هست. بدر مورد بودجه و حقوق بازیکنان متاسفانه اطلاعات خاصی ندارم چون در مورد جزئیات مبلغ قراردا بازی...

مربوط به مونتمورو: مطمئنیم که فصل خیلی خوبی پیش رو داریم
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲۸ نوشت :
ونگر برگرد :))

مربوط به شکست توپچی‌ها در استنفوربریچ
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲۸ نوشت :
میتینگ چطور بود ؟

مربوط به میتینگ بازی چلسی برابر آرسنال
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲۸ نوشت :
من هیچ وقت از فرگوسن خوشم نمیومد مخصوصا بعد اون بازی 2-0 باختیم و 49 بازی بدون شکست موندیم . اما وقتی خداحافظی کرد خیلی ناراحت شدم. همین حس رو به ونگر داشتم...پارسال شدیدا داغون بودیم ولی وقتی گفت آخ...

مربوط به اندی کول از آنچه که موجب پایان اختلاف فرگوسن و ونگر شد صحبت می‌کند
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲۸ نوشت :
امیدوارم قهرمانمون بکنی ... فعلا بخش آقایون تعطیله :|
زمین بازی و تمرین خانوما کجاست ؟ بودجه باشگاه چه جوریه ؟ حقوق چقدر میدن بهشون ؟ تماشاچی دارن ؟ تبلیغ دیدم دارن ... مخصوصا انگلستان بازیکناش ...

مربوط به مونتمورو: مطمئنیم که فصل خیلی خوبی پیش رو داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی