کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

این اخبار روز گذشته به شکل شدیدی محافل خبری را فرا گرفت . خبر مبتنی بر علاقه شدید آرماند ترائوره به ترک آرسنال و پیوستن به تیم فرانسوی پاریس سنت ژرمن ود . آرماند با مصاحبه اختصاصی با سایت باشگاه در این مورد صحبت کرد .

آرماند عکس العملت نسبت به این داستان ها چیست؟
من فقط می خواهم در آرسنال بمانم و یقیننا در این تیم تثبیت شوم . قلب من با آرسنال است . با مربی آن می تپد . می خواهم فقط در کنار توپچی ها باشم . می خواهم سخت تلاش کنم تا بتوانم روزی به تیم اصلی راه پیدا کنم . رویای من بازی در آرسنال است . هفته به هفته علاقه بازی در آرسنال دارم و می خواهم روزی انتخاب اول دفاع چپ باشم .
اگر بتوانم به خوبی تلاش کنم و خود را پرورش دهم و در پست های دفاعی بهتر کار کنم فکر می کنم موقعیت خوبی ایجاد می کند . در کل اصلا نزدیک به رفتن نیستم .

آیا با شنیدن این داستان ها اذیت شده ای ؟
بله اذیت کننده بود . چرا که من با منظور مثبتی صحبت کرده بودم ولی آنگونه که صحبت کردم این صحبت ها منتشر نشد . من اشاره کرده بودم شاید روزی در آن جا بازی کنم چرا که در آن جا بزرگ شده ام ولی ای مسئله اصلا ربطی به این تابستان نداشت . من یقیننا در آرسنال هستم و خواهم بود . این قضیه تا وقتی اداه دارد که قرار داد دارم یا واقعا نخواهم بمانم . من از پاریس آمدم و این طبیعی است که از تیمم پاریس سنت ژرمن حمایت کنم ولی تمام فکر من آرسنال است . اصلا دوست ندارم هواداارن آرسنال فکر کنند قلب من با باشگاه نیست .

آیا فکر میکنی به تیم اول نزدیک شده ای ؟
بله فکر می کنم اینگونه است ولی نمی خواهم بیش از این نزدیک شوم بلکه می خواهم به تیم اصلی راه پیدا کنم . البته می دانم بسیار سخت است چرا که گائل به تیم بازگشته و به خوبی کار می کند . او دفاع چپ بسیار خوبی است . با این حال باور دارم اگر بتوانم سخت کار کنم و از جنبه های دفاعی خود را پرورش دهم می توانم از خود انتظار داشته باشم .

شما چند سالی هست که در آرسنال هستید و برایاین موقعیت سخت تلاش کرده ای . بنابراین نمی خواهی از تلاش دست برداری چرا که پیشرفت کردی...
حتما همینگونه است . یقین دارم پیشرفت کرده ام . از پورتسموث که آمدم بازی های کمی به میدان رفتم اما به خوبی به تلاشم ادامه دادم .

شما هشت بازی در لیگ برتر در این فصل دارید . اگر دو بازی بیشتر بازی کنید و روی نیمکت نباشید در صورت قهرمانی تیم به شما مدال خواهند داد . این قضیه چقدر بزرگ است ؟
بسیار کار بزرگی است . مشخص است که تمامی بازی ها بسیار سخت هستند . فکر نمی کنم شما بخواهید تیم را در این لحظه زیاد تغییر دهید اما من نیز علاقه مندم تا بتوانم به این مهم دست یابم . من فقط بیست سال دارم و اگر به این راه ادامه دهم فوق العاده است .

رییس این کار را برای مارتین کیون در سال 2002 انجام داد . آیا می دانستی ؟
امیدوارم دوباره مثل آن را انجام دهد . باید کمی منتظر بمانیم و ببینیم اوضاع لیگ چگونه است و به کدام سمت می رود . تیم واقعا خوب بازی می کند و در مجموع امیدوارم بتوانیم موفق باشیم .

تگ ها

ثبت نظر شما
2+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آنان که باید نگران گازدیس باشند، میلانی‌ها هستند
چرا هواداران آرسنال بیشتر از آنکه از رفتن گازیدیس از تیم ناراحت باشند، باید به آینده تیم امیدوار باشند.
ایوان گازیدیس مدیر اجرایی آرسنال به آث میلان پیوست
رائول سانلهی و وینای ونکاتشام بزودی جایگزین او خواهند شد.
اریک بایلی به آرسنال میآید ؟
مدافع باشگاه منچستریونایتد آماده ترک این باشگاه در ژانویه به مقصد آرسنال است!
لوئیس 0 آرسنال 9 (Continental cup )
میزبان گلباران شد!!!
من مسوت اوزیل هستم، هنوز تمام نشده‌ام
اوزیل درباره مقایسه شدنش با برکمپ، توسط هواداران توضیح می دهد.

آخرین نظرات

hoseyn در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲٦ نوشت :
عجب برد باحالی. خیلی چسبید. کاش هایلایت بازی رو هم تو کانال میگذاشتید

مربوط به لوئیس 0 آرسنال 9 (Continental cup )
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲٦ نوشت :
سلام. تور آرسنال برای بازی با قره باغ رو بالای 90 درصد میرم . ایشالا ببینمتون

مربوط به تور آذربایجان برای دیدار آرسنال قره‌باغ
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲٦ نوشت :
میزبان نابود شد :))

مربوط به لوئیس 0 آرسنال 9 (Continental cup )
Bahar در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲۵ نوشت :
چه جالب! نمیدونستم پشت شماره ۶ یه همچین ماجرایی هست. لیا فوق العاده ست و همچنان در حال پیشرفته. کاش همه (مخصوصا فیل نویل) قدر این استعداد ناب و توپچی به تمام معنا رو بدونن

راستی یه چیزی یادم ا...

مربوط به داستان زندگی لئا ویلیامسون از زبان خودش (قسمت اول)
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲۵ نوشت :
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی