کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

الکس هلب که طی یک تصمیم کاملا عجولانه و اشتباه توپچی ها را به مقصد آبی اناری ها ترک کرد پس از طی یک سال کامل نیمکت نشینی و حتی سکو نشینی به صورت قرضی به جایگاه اول خود اشتوتگارت برگشت تا طی مصاحبه های متوالی افسوس خود را از آن انتخاب اشتباه ابراز کند .
حالا تیم اصلی اون بارسلونا باید برابر تیم پیشینش آرسنال قرار بگیرد و الکس باور دارد آرسنال می تواند از پس ستاره های کاتالان بر آید .
الکس راه اصلی توپچی ها را کنار گذاشتن ترس احتمالی برابر اناری پوشان می داند .هم چنین وی نیز مانند بسیاری دیگر بر این عقیده است که مردم می توانند یک فوتبال زیبا و ناب را پیگیری کنند .
" فقط کافی است راهی که آرسنال برابر پورتو بازی کرد را ببینید . آن ها به نحو احسن توپ را به چرخش در آوردند و به عقب باز میگشتند . بعد از شکست برابر چلسی و منچستر آن ها به خوبی بازگشتند و هم اکنون قدرتمندند . نمی توانم بگویم چه تیمی پیروز بازی است اما چیز هایی که میبینم می گوید آرسنال واقعا شانس خوبی برابر بارسا دارد .
آن ها استایل بازی دارند که عاشقانه آن را دوست دارند . همیشه مشتاقانه آن را بازی می کنند و به خوبی از عهده کار بر می آیند مانند همان چیزی که برابر پورتو دیدیم .
این فوق العاده است .
من عقیده دارم استایل بازی آرسنال بسیار سریع تر از بازی بارسلوناست و سرعت پاس های آن ها فراتر از کاتالانی هاست . آن ها توپ را هم با سرعت بیشتری به حرکت در می آورند . این می تواند برای بارسلونا مشکل ساز شود .
برابر بارسل مهم ترین نکته این است بتوانید توپ را کنترل کنید و در اختیار خود بگیرید . این مهم است استایل خود را حفظ کنید و به سمت ترس پیش نروید . فکر نمی کنم آرسنالی ها از چیزی بترسند . من یقین دارم آن ها می توانند برابر بارسا به خوبی ظاهر شوند . بله می توانند پیروز شوند . برابر بارسا شما حق اشتباه کردن ندارید و ما این قضیه را به خوبی در بازی اشتوتگارت و بارسل فهمیدیم . "

تگ ها

ثبت نظر شما
1+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

شکست توپچی‌ها در استندفوربریچ
امری ناراضی از شکست برابر چلسی ، آرسنال در رده ۱۷ لیگ برتر
مونتمورو: مطمئنیم که فصل خیلی خوبی پیش رو داریم
صحبت های سرمربی در مورد تیم کنونی
اندی کول از آنچه که موجب پایان اختلاف فرگوسن و ونگر شد صحبت می‌کند
آرسنال دیگر برای سر الکس تهدیدی به حساب نمی‌آمد.
توریرا به بازی با چلسی میرسد
لوکاس توریرا آماده است تا در بازی امروز با چلسی، فیکس بازی کند.
ساری  : بازی برابر سیتی همیشه سخت است
صحبت های ساری سرمربی چلسی پیش از دیدار برابر آرسنال

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲۸ نوشت :
ونگر برگرد :))

مربوط به شکست توپچی‌ها در استندفوربریچ
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲۸ نوشت :
میتینگ چطور بود ؟

مربوط به میتینگ بازی چلسی برابر آرسنال
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲۸ نوشت :
من هیچ وقت از فرگوسن خوشم نمیومد مخصوصا بعد اون بازی 2-0 باختیم و 49 بازی بدون شکست موندیم . اما وقتی خداحافظی کرد خیلی ناراحت شدم. همین حس رو به ونگر داشتم...پارسال شدیدا داغون بودیم ولی وقتی گفت آخ...

مربوط به اندی کول از آنچه که موجب پایان اختلاف فرگوسن و ونگر شد صحبت می‌کند
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲۸ نوشت :
امیدوارم قهرمانمون بکنی ... فعلا بخش آقایون تعطیله :|
زمین بازی و تمرین خانوما کجاست ؟ بودجه باشگاه چه جوریه ؟ حقوق چقدر میدن بهشون ؟ تماشاچی دارن ؟ تبلیغ دیدم دارن ... مخصوصا انگلستان بازیکناش ...

مربوط به مونتمورو: مطمئنیم که فصل خیلی خوبی پیش رو داریم
در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲۷ نوشت :
تفاوت بازیکنای قدیم و جدید،
پیتر چک رو اول فصل بهش گفتن،آرسنال دروازه بان جدید گرفته و شاید اوسپینا بمونه و تو بری، جواب میده: من وایمیستم و رقابت میکنم و میشم شماره 1.
آنری رو گفتن، مربی آرسنا...

مربوط به مونتمورو: مطمئنیم که فصل خیلی خوبی پیش رو داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی