لاندن سیتی 0 آرسنال 5 Continental Cup
اولین هت تریک بث مید در آرسنال در دیدار با لاندن سیتی رقم خورد...
تیم بانوان آرسنال اولین دیدار خود در فصل جدید کانتیننتال کاپ را با یک پیروزی پر گل مقابل میزبان خود لاندن سیتی آغاز کرد.
 
لیا ولتی که فصل گذشته از ناحیه ی زانو به شدت مصدوم شد پس از گذشت 252 روز به میادین بازگشت. همچنین پیرومنین و میشل که مدتی به دلیل مصدومیت از ترکیب اصلی تیم دورشده بودند از ابتدا به میدان رفتند و به فیلیس بازیکن آکادمی آرسنال هم از همان ابتدا فرصت بازی داده شد. با این حساب بانوان آرسنال با 6 تغییر نسبت به دیدار گذشته ی خود مقابل منچستریونایتد که با پیروزی 1-0 آنها همراه بود بازی را آغاز کردند.
 
از همان ابتدا بث مید و جیل رورد موقعیت های خوب گلزنی را روی دروازه ی میزبان ایجاد کردند. بث آنقدر به حملات خود ادامه داد تا در نهایت موفق شد دقیقه ی 28 اولین گل را برای توپچی ها به ثمر برساند. این ستاره ی انگلیسی دو مدافع لاندن سیتی را به خوبی جا گذاشت و توپ را به تور دروازهی میزبان دوخت.
 
جیل رورد که از زمان پیوستنش از بایرن به آرسنال نمایش درخشانی برای ما داشت کنج چپ دروازه ی لاندن سیتی را هدف گرفت و آرسنال به گل دوم خود در دقیقه ی 33 رسید.
 
نمایش خوب آرسنال در نیمه ی دوم هم ادامه داشت و دنیله ون د دنک با ایجاد یک فرصت خوب برای اما میشل باعث شد او بتواند یک گل زیبا را به ثمر رساند. 
 
سه دقیقه پس از گل اما میشل، یعنی در دقیقه ی 57 مید دومین گل خود را در این دیدار به ثمر رساند و آرسنال 4 گله شد. ده دقیقه بعد بث موفق شد برای اولین بار در دوران حضورش در آرسنال هت تریک کند و در نهایت این دیدار با نتیجه ی 5-0 به نفع میهمان مدعی به پایان رسید. با این پیروزی پر گل اکنون آرسنال صدرنشین گروه خود در این جام است.
 
در گام بعدی آرسنال در میدوپارک روز 26 سپتامبر میزبان فیورنتینا در لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود.
 
 
بازدید کننده : 531 نفر