آرسنال 2 فیورنتینا 0 ( لیگ قهرمانان اروپا )
دختران آرسنال در جمع ۱٦ تیم حاضر در لیگ قهرمانان ...
تیم بانوان آرسنال موفق شد بازی برگشت خود مقابل فیورنتینا در لیگ قهرمانان اروپا را با پیروزی پشت سر گذراند. 
 
دختران آرسنال از همان ابتدای بازی توپ و میدان را در دست داشتند ، ون د دنک اولین فرصت را برای کیم لیتل ایجاد کرد اما کاپیتان نتوانست آن موقعیت را به گل تبدیل کند.
 
بث مید هم از سمت راست ویویان میدیما را صاحب موقعیت خوبی کرد اما این فرصت هم برای توپچی ها از دست رفت. 
 
بهترین فرصت آرسنال زمانی ایجاد شد که ون د دنک موقعیت گلزنی را برای مید ایجاد کرد و او به راحتی میتوانست دروازه ی میهمان را باز کند اما داور پرچم را به نشانه ی آفساید بالا برد.
 
سه دقیقه پیش از پایان نیمه ی نخست داور در محوطه ی جریمه ی فیورنتینا خطای هند مدافع این تیم را گرفت و در نهایت کیم لیتل از روی نقطه ی پنالتی آرسنال را به اولین گل خود رساند.
 
در نیمه ی دوم مید قصد گلزنی داشت اما توپ او برای ما ثمری نداشت. اما پس از آن بلاخره آدامی بازیکن فیورنتینا قصد داشت تیمش را به گل تساوی برساند اما پائولین پیرومنین توپ او را به خوبی مهار کرد.
 
دقیقه ی 74 میدیما با یک ضربه ی چیپ فوق العاده برای دومین بار دروازه ی میهمان را باز کرد و در ادامه جردن نابز نتوانست توپچی ها را به گل سومشان در این بازی برساند.
 
با دو گلی که آرسنال در این دیدار به ثمر رساند توپچی ها با 6 گل در مجموع دو دیدار رفت و برگشت فیورنتینا را گلباران کردند و به جمع 16 تیم راه یافته به دور بعدی لیگ قهرمانان راه یافتند.
 
آرسنال در بازی بعد 19 سپتامبر باید در سوپرلیگ با برایتون دیدار کند.
 
 
بازدید کننده : 421 نفر