کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

11 . لوکاس توریرا

شماره تیمی : ۱۱

پست بازی : هافبک

باشگاه پیشین : سمپدوریا

ورود به باشگاه : ۱۳٩۷/۰۴/۲۰

محل تولد : فرای بنتوس ، اروگوئه

تاریخ تولد : یکشنبه، ۲۲ بهمن ۱۳۷۴

بازدید : ۱۰٩۱ بار

لوکاس توریرا

لوکاس توریرا هافبک جدید باشگاه آرسنال و تیم ملی اروگوئه است که درسن ۲۲ سالگی ازاستعدادهای درخشان فوتبال جهان به شمارمی رود. وی که فوتبال را از باشگاه I.A. ۱۸ de Julio دراروگوئه آغاز کرد درسال ۲۰۱۳ میلادی به باشگاه مونته ویدئوواندررز پیوست ودررده نوجوانان این باشگاه آغازبه کار کرد. اما طولی نکشیدکه این استعداد درخشان اروگوئه ای موردتوجه باشگاه پسکارا قرارگرفت به تیم نوجوانان این تیم ایتالیایی اضافه شد.


پسکارا
پس پیوستن به پسکاراوپیش ازپایان فصل ۲۰۱۴-۱۵ توریرا به تیم اصلی فراخوانده شد وبرای نخستین بارروی نیمکت این تیم نشست. توریرا نخستین بازی خود در رده بزرگسالان رابرای باشگاه پسکاراودرسری بی انجام داد. وی که ازابتدادرترکیب پسکارا قرارگرفته بود ۵۸ دقیقه برای این تیم به میدان رفت وسپس تعویض شد. توریرا پنج بازی دیگرنیزدرترکیب پسکارا به میدان رفت وازجمله بازیکنان این تیم دربازی های حذفی سری بی به منظورکسب سهمیه حضوردرسری آ فوتبال ایتالیا بود.


سمپدوریا
در یک جولای سال ۲۰۱۵ میلادی لوکاس توریرای جوان بامبلغ ۱.۵ میلیون یورو به باشگاه سمپدوریا منتقل شد اما به منظورکسب تجربه بیشترو فرصت بیشتربرای حضوردر میدان مجددا به صورت قرضی به پسکارا پیوست. در فصل ۲۰۱۵-۱٦ توریرا موفق شد نخستین گل خود رادرسری بی لیگ ایتالیا وبرای پسکارا به ثمربرساند. وی دراین فصل مجموعا ۲٦ باربرای پسکارا به میدان رفت و۳ گل نیز به ثمررساند. وی همچنین درجریان ۳ دیدارمرحله پلی آف برای حضوردرسری آ به میدان رفت و یک گل نیز به ثمر رساند.


بازگشت به سمپدوریا
پس ازاتمام قرارداد قرضی توریرا به باشگاه سمپدوریا بازگشت ونخستین بازی خود درسری آ فوتبال ایتالیا رادرمقابل امپولی انجام داد. هافبک ریزنقش اروگوئه ای نخستین بازی خود درسری آ را ازابتدا آغازکرد و٩۰ دقیقه درون زمین بود. درادامه توریرا به یکی ازبازیکنان اصلی و ارکان تیم سمپدوریا درجریان رقابت های فصل ۲۰۱٦-۱۷ سری آ بد شد و این روند را درفصل ۲۰۱۷-۱۸ نیز ادامه داد وبه بازیکن اثرگذاری برای تیم تبدیل شد. وی همچنین موفق شد تا گلهای حساسی را برای آبی پوشان به ثمربرساند که مشهورترین آنها به یوونتوس درجریان پیروزی ۳-۲ سمپدوریا درمقابل بانوی پیربود.


آرسنال
پس از درخشش در سری آ لوکاس توریرا در ۱۰ جولای سال ۲۰۱۸ میلادی با مبلغ ۲٦ میلیون و ۴۰۰ هزارپوند به باشگاه آرسنال در لیگ برتر انگلستان پیوست. درهمین رابطه اونای امری سرمربی آرسنال اظهارداشت که توریرا یک استعداد درخشان با آینده ای روشن است. هافبکی با کیفیت که درطی دوفصل گذشته ازتماشای بازیهای وی درسمپدوریا لذت برده ام وشاهد درخشش وی درپیراهن تیم ملی اروگوئه درجام جهانی بودیم. به عقیده سرمربی آرسنال توریرا یک هافبک جوان و باتجربه است که میل زیادی به رشد و پیشرفت دارد. گفتنی است لوکاس توریرا درآرسنال پیراهن شماره ۱۱ را به تن خواهد کرد که پیش تر دراختیار مسوت اوزیل بود که بارفتن ویلشر شماره ۱۰ رابرای خود انتخاب کرده است.
اخبار مربوط به توریرا
توریرا هرچه دوست داشتیم را گفت...
لوکاس توریرا در یک مصاحبه در رقابت‌های کوپا امریکا گفت: میلان با من تماسی نداشته است.
تاریخ :1398/04/06| بازدید :918
لوکاس توریرا خواستار ترک باشگاه شده است!!!
با درخواست عجیب میلان، لوکاس خواهان بازگشت به سری‌آ شده است...
تاریخ :1398/04/03| بازدید :1010
آرسنال توریرا را از ناپولی قاپیده است
پدر توریرا: کار انتقال لوکاس به ناپولی تقریبا تمام شده بود!
تاریخ :1398/01/03| بازدید :808
مصاحبه امری و توریرا پیش از بازی با رن فرانسه
روز گذشته اونای امری و لوکاس توریرا در جمع خبرنگاران حاضر شدند تا درمورد دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا مقابل رن صحبت کنند.
تاریخ :1397/12/23| بازدید :650
مصاحبه توریرا بعد از شکست برابر سیتی
ما میخواهیم هرچه سریع تر ورق را به سمت خود برگردانیم.
تاریخ :1397/11/16| بازدید :477
لوکاس توریرا ۶۰ میلیونی می‌شود؟!
کیران مگوایر کارشناس و مفسر فوتبال انگلستان معتقد است قیمت لوکاس توریرا در انتهای فصل می‌تواند تا ۶۰ میلیون پوند افزایش یابد...
تاریخ :1397/10/16| بازدید :772
توریرا در مورد پنجره نقل‌و انتقالات آرسنال هشدار داد
ستاره‌ی آرسنال لوکاس توریرا در رادار باشگاه‌های تاپ اروپایی قرار دارد، اما پال اینس با او صحبت کرده تا در باشگاه بماند.
تاریخ :1397/10/06| بازدید :1084
توریرا همیشه درگیر است
پل مرسون: رد توریرا در همه درگیری‌های زمین است
تاریخ :1397/09/26| بازدید :637
گری نویل: توریرا مانند یک سگ شکاری است!
صحبت‌های اسطوره منچستریونایتد در ستایش از لوکاس توریرا
تاریخ :1397/09/21| بازدید :765
توریرا: پیشنهاد آرسنال غیرمنتظره بود!
هافبک اروگوئه ای کنونی آرسنال، می گوید که او در حال آماده کردن خود برای حضور در فصل جدید سری آ بوده است که پیشنهاد آرسنال رسید و ورق را برگرداند.
تاریخ :1397/09/21| بازدید :724
12345

بازیکنان کنونی آرسنال

راب هولدینگ

16 . راب هولدینگ

مسوت اوزیل

10 . مسوت اوزیل

الکساندر لاکازت

9 . الکساندر لاکازت

سئاد کولاسیناچ

31 . سئاد کولاسیناچ

بیشتر

کادر فنی

نیل بانفیلد

نیل بانفیلد

Paul Akers

Paul Akers

بورو پیریمراک

بورو پیریمراک

فردی لیونبرگ

فردی لیونبرگ

بیشتر
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی