جنس خوب !!!

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 129,086 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جنس خوب !!!

 رئیس‌جمهور نیجریه در پیامی خواستار پیروزی تیم ملی فوتبال کشورش برابر
ایران شد. او از بازیکنان نیجریه خواست تا جام‌جهانی برزیل را به خانه
ببرند تا تمام قاره آفریقا به آنها افتخار کند.
 تیم ملی فوتبال نیجریه در نخستین بازی خود در جام‌جهانی امشب (دوشنبه) به مصاف ایران می‌رود.

گودلاک جاناتان، رئیس‌جمهور نیجریه از بازیکنان تیمش قهرمانی در برزیل را می‌خواهد. او تیم ملی فوتبال کشورش را مهم‌ترین عامل در اتحاد نیجریه در مقابله با چالش‌های کنونی می‌داند. در بیانیه‌ای که مشاور ارشد رئیس جمهور نیجریه قرائت کرد، آمده است:

«رئیس‌جمهور از شما می‌خواهد که مردم نیجریه را ناامید نکنید و بهترین نتیجه را در دیدار نخست خود در جام‌جهانی برابر ایران به دست آورید. می‌توانیم چهره جدیدی را از کشور بزرگ خود بسازیم. می‌خواهیم موفقیت‌های خود را بار دیگر تکرار کنیم. هدف اصلی ما قهرمانی در برزیل و آوردن جام به قاره آفریقا است تا همه آفریقا به نیجریه افتخار کند. برای موفقیت در برزیل باید با نهایت تمرکز به میدان رویم.»در ادامه این بیانیه آمده است: «باعث افتخار قاره آفریقا خواهیم شد به همین خاطر شما را تشویق می‌کنم تا برابر تیم ملی فوتبال ایران به پیروزی دست یابید. اگر در این دیدار به پیروزی برسید به دیگر تیم‌های حاضر در جام‌جهانی هشدار می‌دهید که نیجریه آماده است. باید با روحیه خاص نیجریه‌ای پای به این دیدار بگذاریم و از انعطاف‌پذیری خود بهره گیریم. می‌خواهیم عشق خود را به سرزمین‌مان نشان دهیم. باید مهارت و توانایی فردی خود را در این دیدار نشان دهید تا گامی به سوی قهرمانی در برزیل و بلند کردن جام جهانی برداریم.»

استفان کشی، سرمربی تیم ملی فوتبال نیجریه پاسخ پیام رئیس‌جمهور کشورش را داد و گفت: «ما می‌خواهیم به جاناتان، رئیس‌جمهور کشورمان اطمینان دهیم که نه تنها باعث افتخار نیجریه خواهیم شد که کاری می‌کنیم تا تمام آفریقا به ما افتخار کنند. ما کاملا آماده هستیم.»
جنس خوب / ذغال خوب / اینطوریاست رفقا !
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 27/3/1393 | 20:30 گفت:

کارش از جنس گذشته،فکر کنم از تیمارستانی چیزی فرار کرده عزیزم

arsenal در 27/3/1393 | 10:50 گفت:

ماريو بالوتلي که يک سال و نيم است در ميلان ايتاليا حضور دارد ممکن است با پيشنهاد 25 ميليون پوندي آرسنال به ليگ برتر انگليس بازگردد.

به نقل از فارس، نشريه ميرر چاپ انگليس با اعلام اين مطلب نوشت که آرسن ونگر براي خريد بالوتلي کاري سخت پيش رو دارد زيرا موناکو، نايب قهرمان فصل گذشته ليگ فرانسه که باشگاه بسيار متمولي هم هست نيز به دنبال خريد مهاجم تيم ملي فوتبال ايتاليا است.

خبرهاي منتشر شده در برخي از نشريه‌هاي ايتاليايي حاکي از آن هستند پس از آنکه فيليپو اينزاگي هدايت ميلان را به دست گرفته به بالوتلي گفته مي‌تواند اين تيم را ترک کند.

ا

آرمان امیراحمدی در 27/3/1393 | 01:05 گفت:

نقل قول : با تمام احترامی که برات قائلم ولی این یک اسپم محض است و ارزش پست گذاشتن رو نداره
عایا فرد دیگری جرات داشت این رو بذاره؟؟؟؟
این رو خودتون فرمودید(بی ادبی
لحن داش مشتی
لحن طلبکارانه
بی ادبانه
فحاشی های قومی قبیله ای و جن)(سی
تیکه پرونی و بامزه بازی های بی ربط !!
نداریم ! ))
آیا جمله آخری که توی این اسپم گذاشتی مصداق کامل بی ادبی نیس؟؟


پاسخ شما : جنس خوب / ذغال خوب / اینطوریاست رفقا !

فحاشی بوده ؟! طلب کارانه بود ؟!
شاکی خصوصی داره ؟! نه !

بی ادبی به فردی یا تیمی بوده ؟! اینجا از نیجریه هم حمایت میکنن دوستان ؟!

اقا در مورد اسپم بودن و نبودن ! سابقه داشته ادمین ها پست من رو هم پاک کردند !!!! اینطوریا نیست که من هر کاری بخوام بکنم .... یه خبر کاملا رسمی بود ... مربوط به مهم ترین اتفاق امشب برای هر ایرانی ...

آرمان امیراحمدی در 27/3/1393 | 01:02 گفت:

نقل قول : راستی ارمان تو این عکس بامزه افتادی مثل بچه هایی هستی که شکلات میبینند میرن تو رویا

پاسخ شما : ) شاید شکلات دیدم !

مهرزاد در 27/3/1393 | 00:32 گفت:

اقا میلاد مویس هم گفت می تونیم اول بشیم اونم وسطای فصل!
ما بهش خندیدیم.

محمد دوردی در 26/3/1393 | 22:18 گفت:

خدا کنه خبر سایت طرفداری در مورد پیوستن ورما به منچستر دروغ باشه
اگه راست باشه من تا آخر تابستون کلا نت نمیام چون ممکنه هوس کنم اخبار نقل و انتقالات رو ببینم و مطمئنش بعدش ببینم که چند نفر دیگه رو هم به تیمای رقیب فروختیم
کلا ونگر میدونه کاپیتان یعنی چی؟
بابا ناچو مونرئال رو بنداز بیرون با پول فروشش حقوق ورما رو زیاد کن
موندم اون صد میلیون و ثبات اقتصادی که میگفت کجاست؟
خوزه ی کثیف که با آوردن اسمش مجبورم سه بار دهنمو بشورم، دمبا با رو کلا میخ کرد نیمکت به چیزش هم نبود که دمبا با بازی کنه یا نه
فقط میگفت نمیزارم آرسنال قوی شه واسه همین ندادش به ما
الان ونگر داره اونو میفروشه چون نداره که پولشو بده که تقصیر کرونکه ی سگ تام و جریه یا این که دلش سوخته ولش میکنه بره یه جایی که بهش بازی برسه
چرا ما انقدر پاکیم؟
احساس میکنم شاید فقط ماها شرف موندیم شاید
شاید همش نمایشه
باز خوبه پزشکی آلمانی رو به تیم اضافه کردیم که شنیده شده پسر خوبیست
وجدانن تو دفاع وسط مرته ساکر بهتره یا ورما
تو دفاع چپ ناچو بهتره یا ورما؟
خدایی نگهش دار بزارش هافبک دفاعی. دفاعی با اون قدرت بدنی و حمل توپ مثل ورما امتحان کن بزارش هافبک دفاعی
بزار ونگر و کرونه رو روشن کنم
اون مال قدیما بود که خربدا بعد از جام جهانی بود و میشد یه کارایی کرد
الان عرب سیتی،پاریس نجس ژرمن، رئال مادرید،چلشیت و طرفدارای باب اسفنجیش و اینا اومدن
نجنبی دفاع راستی که داره له له میزنه بیاد آرسنال و دو تا پاس گل داد(آئوریر)،و خیلیای دیگه رو که امید بسته ونگر و کرونه میقاپن یا مثل چلشیت خدا تومن قرض میگیرن میدن اینور و اونور مثل لوکاکو
باز خوبه لا اقل جوئل کمپل بازیکن ماست
منتظر درخشش گریزمن هم باشیم تا مادرید و پرز بیاد بقاپه
همینجا باهاتون شرط میبندم: سه تا خرید داریم همش بعد از هفته ی دوم لیگ برتر
این سبیل....
کل تابستون اعصاب خوردی خواهیم داشت

علی قاسمی در 26/3/1393 | 18:53 گفت:

راستی ارمان تو این عکس بامزه افتادی مثل بچه هایی هستی که شکلات میبینند میرن تو رویا

علی قاسمی در 26/3/1393 | 18:51 گفت:

سلام به دوستان خوبم و یه مدتی بنا به مشاغل زیاد و خرابی لپ تاپم زیاد نبودم ولی به نظر میرسه از این به بعد در خدمتیم

در مورد دوستم میلاد هم باید این رو بگم که شاید حق داشته باشی ولی خب حرفایی که این طرف زد مزحک بود و واقعا من اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که نه تنها این نوع حرفا نه تنها روحیه نمیده بلکه نشون میده هیچی از فوتبال نمیدونه

مثلا مثل این میمونه که به یه فردی که برای قبولی داره تلاش میکنه شب امتحان بگی میتونی 20 بگیری باید تلاش کنی و این حرف فقط میتونه باعث خنده بقیه بشه و حتی خود فردی که امتحان داره هم تره برای این حرف خرد نمیکنه و هیچ انگیزه ای نمیده و بیشتر خودمون که میگیم ضایع میشیم
حد اقل میگفت بخون شاید 15 بشی خب این یه چیزی

شاید بهتر بود بحث جنس خوب نمیشد یا لااقل یکم تحلیل رو حرفش میشد و عنوان این نبود چون سایت یکم رسمی بودنشو از دست میده
بازم شاید خیلی ها خوششون امده باشه اما ما به ارمان جون ارادت داریم

حسین در 26/3/1393 | 18:47 گفت:

اگر فرما بره
اونوخت او سومین کاپیتانی از ارسناله که به تیم رقیب رفته.
فن پرسی ( یونایتد ) فابرگاس( چلسی ) و ممکنه فرمایلن( یونایتد ).
یعنی بازوبند کاپیتانی تو آرسناله کشکه.
ونگر با این کاراش داره به هویت تیم آسیب می زنه.

میلاد در 26/3/1393 | 18:27 گفت:

داری به رئیس جمهور یه ملت توهین میکنی

میلاد در 26/3/1393 | 18:17 گفت:

با تمام احترامی که برات قائلم ولی این یک اسپم محض است و ارزش پست گذاشتن رو نداره
عایا فرد دیگری جرات داشت این رو بذاره؟؟؟؟
این رو خودتون فرمودید(بی ادبی
لحن داش مشتی
لحن طلبکارانه
بی ادبانه
فحاشی های قومی قبیله ای و جن)(سی
تیکه پرونی و بامزه بازی های بی ربط !!
نداریم ! ))
آیا جمله آخری که توی این اسپم گذاشتی مصداق کامل بی ادبی نیس؟؟

مهرزاد در 26/3/1393 | 17:13 گفت:

ولی فکر نمی کردم تا این حد بود!

مهرزاد در 26/3/1393 | 17:13 گفت:

من جنسم خرابه انگار ساقیم بد بود...

حامد کشاورز محمدیان در 26/3/1393 | 16:39 گفت:

میمالونیم به دیفال
یادته عایا؟؟؟!

ابوالفضل توانگر در 26/3/1393 | 16:12 گفت:

نقل قول : سایت گل نوشته ورمالن با یونایتد به توافق 125هزارتایی رسیدن.

پاسخ شما : کارمون شده تقویت کردن رقیبای مستقیممون ! مسخرشو در اوردن !

آرین در 26/3/1393 | 15:56 گفت:

جنسش مرغوب بوده لاکردار! یه بست اضافی هم بچسبونن, تو مسابقات بین کهکشانی هم میتونن افتخار افرینی کنن!

mohsen abbasi در 26/3/1393 | 15:37 گفت:

سایت گل نوشته ورمالن با یونایتد به توافق 125هزارتایی رسیدن.