شاهكار گزارشگري دنيا

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 212,824 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شاهكار گزارشگري دنيا

شاهكار گزارشگري دنياباز هم خياباني و گزارش بازي آرسنال!!!!
همانگونه كه توي بازي قبلي كه از شبكه 3 پخش شد شاهد گزارش زيباي خياباني بوديم با تلفظ هاي جديد اسم بازيكنان كه هيچ جاي دنيا نشنيده بوديم كه مهمترين هم شزني و رمزي بود كه از اول تا آخر بازي حدود 10 نوع تلفظ براي يان دو بازيكن به كار برد!!!
 و اشتباهات در گزارشگري!!!
اما توي بازي امروز......
1-تلفظهاي جديد براي اسم ونگر و چمبرلين و باقي بازيكنان
2-سه بار اشتباه گرفتن تماشاگران آرسنال و تاتنهام
3-اعلام تعويض پاركر در حالي كه تا پايان بازي بازي كرد و توي دقايق پاياني اخراج شد
4-وقتي دوربين تصوير لنون رو روي نيمكت تاتنهام نشون ميداد گفت چهره ي پاركر شماره 8 تاتنهام رو ميبينيد در حالي كه پاركر اصلا توي زمين بود
5-وقتي دوربين تماشاگران تاتنهام رو نشون ميداد كه ناراحت بودن گفت سگرمه هاي درهم رفته ي تماشاگران آرسنال رو ميبينيد و خوشحالي تماشاگران آرسنال
6-بعد از اين كه ولكات گل زد گفت گفت ضربه ي اشتباه ولكات رو ديديد!!!!!
7-تمام صحبت هاي نيمه اولش رو در نيمه دوم عوض كرد!
و ....
در هر حال ......

تبريك ميگم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 7/12/1390 | 21:27 گفت:

تو نیمه اول،بنایون قبل از اینکه به روسیچکی پاس بده خیابانی گفت:بنایون پاس میده به روسیچکی! ... یکی دو ثانیه بعد که پاس داده شد خیابانی ام گفت:به این صورت!!

علی ارشدی در 7/12/1390 | 21:12 گفت:

خیابانی ته سوتیه ولی برد امروزو بچسبید
من چرا باید سر کلاس باشم؟ اه

محمد جویبار در 7/12/1390 | 20:06 گفت:

حمید؟جواد خیابانی آرسنالیه؟
من در یکی از بنامه های تلویزیون دیدم که خیابانی میگفت من از لیگ انگلیس خوشم نمیاد و نمیدونم چرا این لیگو به عنوان بهترین لیگ فوتبال دنیا انتخاب میکنن.
خیلی سرد گزارش میکرد.

حمید فرازی در 7/12/1390 | 19:44 گفت:

چیکار به جواد دارین؟ بنده خدا یه آرسنالیه قدیمیه

میثم در 7/12/1390 | 19:44 گفت:

ای بابا برد رو بچسپید

شایان در 7/12/1390 | 19:27 گفت:

کل جوک خوبیه

Roohollah Nazari در 7/12/1390 | 19:18 گفت:

در حالی که لباس تیم تاتنهام تنه تماشاگرای تاتنهام هس میگه هوادارهای آرسنال رو ببینید!!!
به چشاش شک دارم!!

Roohollah Nazari در 7/12/1390 | 19:18 گفت:

در حالی که لباس تیم تاتنهام تنه تماشاگرای تاتنهام هس میگه هوادارهای آرسنال رو ببینید!!!
به چشاش شک دارم!!

milad foadiyan در 7/12/1390 | 19:17 گفت:

بنده خدا نا خواسته جوکه

hamed در 7/12/1390 | 19:16 گفت:

همه این حرفا درست ولی مهم اینه بازی رو بردیم...

حالا خیابانی گزارشگر باشه یا فردوسی پور...

Saeed Milani در 7/12/1390 | 19:14 گفت:

آقا درسته خیابانی سوتیه اما واقعا دمش گرم ، یه آرسنالیه تمام عیاره ، تو این بازی هم کاملا طرفداریش رو از آرسنال نشون داد ، از اون تک جمله ای که گفت : " رگ گردن والکات رو ببینین که چطور بیرون زده ، این نشون دهنده غیرت یک بازیکنه " به سادگی نمیشه گذشت. دمش گرم ، برای معدود دفعاتی بود که با گزارشش حال کردم :-)

sepehr najafian در 7/12/1390 | 19:13 گفت:

ها ها ها

مرتضی در 7/12/1390 | 19:11 گفت:

اینکه چیزی نیست

کرانچکار ضربه سر رو زد بعد گفت : و توپی که به مودریچ نرسید