به نظرتون این منطقیه؟؟؟

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 187,086 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

به نظرتون این منطقیه؟؟؟

به نظرتون این منطقیه؟؟؟سلام.
به نظر من که اصلا این منطقی نیست که روی سایت فقط ویدئو گل های بازی هایی گذاشته میشه که آرسنال میبره.....
خوب اون بدبختی که بازی رو ندیده و میخواد گل هارو ببینه و ببینه که چطوری تیم گل خورده چیکار کنه؟؟؟؟؟
مخصوصا که توی سایت کلیپ هایی که میذارن هم همه گل هارو داره و هم کیفیتش بد نیست و هم حجمش خوبه....
از مسئولین سایت درخواست میکنم که ویدئو بازی هایی هم که آرسنال میبازه رو هم بذارن.
البته از زحماتی که میکشن برای سایت هم خیلی ممنونم...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 30/1/1391 | 01:21 گفت:

حرف دل ما رو زدی...

دستت درد نکنه...

محسن شعبانی در 29/1/1391 | 22:45 گفت:

آفرین

amir reza در 29/1/1391 | 22:23 گفت:

منم همیشه تو ذهنم این سوال بود!!
خیلی جالبه

حمید فرازی در 29/1/1391 | 21:06 گفت:

حسین همینطور که علی گفت هایبوری انجمن همین سایت هستش.دیگه نیازی نیست بریم دنبال جایی بگردیم

علی ارشدی در 29/1/1391 | 21:03 گفت:

منم موافقم :)

البته حسین جان هایبوری هم جزئی از همین سایته ها :)

Kane در 29/1/1391 | 21:00 گفت:

100% موافقم

abolfazl در 29/1/1391 | 20:44 گفت:

بابا gunners trust.comخودمون.

Hossein Y در 29/1/1391 | 20:34 گفت:

آقای ehs داداش شما جیب مارو نزن همون با 1 کیفیت بذارن دو کیفیت پیش کش!!!

Hossein Y در 29/1/1391 | 20:32 گفت:

آقای فرازی داداش من خودم همه سایت هایی که هایلایت و گل های بازی رو میذارن رو میشناسم منظورم توی این سایته....

Hossein Y در 29/1/1391 | 20:31 گفت:

چاکریم داداش!!!!!!
امتحانات مدرسه است کمتر میام!!!!!!

حمید فرازی در 29/1/1391 | 20:31 گفت:

گلای بازایا رو تا اونجا که امکانش باشه میذارن.البته تو هایبوری هم بعد از هر بازی هایلایت و گلای بازی گذاشته میشه.به این آدرس برید:

http://highbury.ir/showthread.php?tid=4235&pid=190508#pid190508

ehs در 29/1/1391 | 20:31 گفت:

كاملا موافقم!
مخصوصا اگه بشه در دو كيفيت متفاوت بذارن!

سید امین هاشمی در 29/1/1391 | 19:48 گفت:

بابا محسن یگانه! ببخشید محسن یگانه. کجایی تو پسر،پیدا نبودی 1مدت دلمون تنگت شد

parsa در 29/1/1391 | 19:12 گفت:

شدید باهات موافقم

Hossein Y در 29/1/1391 | 19:05 گفت:

آقا سروش من خودم اینترنتو از برم اما هیچ سایتی نیست که اینجوری بزای رو میکس کنه و با این حجم کم همه گل هارو داشته باشه!!!

soroosh در 29/1/1391 | 18:03 گفت:

سلام برادر
این سابت ها بدک نیستن
http://matchhighlight.com
http://footytube.com
اولی خلاصه بازی هم داره که خلاصه اش هم حدودا یه ویدیو 12 دقیقه ای هست

soroosh در 29/1/1391 | 18:03 گفت:

سلام برادر
این سابت ها بدک نیستن
http://matchhighlight.com
http://footytube.com
اولی خلاصه بازی هم داره که خلاصه اش هم حدودا یه ویدیو 12 دقیقه ای هست

sina در 29/1/1391 | 17:12 گفت:

شدید موافقم دادش !!!!
آفرین بر شما !!!
;)

مریم تجدد در 29/1/1391 | 16:58 گفت:

afarin .movafegham

شاهين در 29/1/1391 | 15:46 گفت:

بابا آنالیزور .... ( شوخی ) !!!