سانگ از مهمترین ارکان موفقیت آرسنال و رابین

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 212,938 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سانگ از مهمترین ارکان موفقیت آرسنال و رابین

سانگ از مهمترین ارکان موفقیت آرسنال و رابینخدایی اگه سانگ این فصل تو آرسنال نبود چی میشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بی اغراق بخوام بگم 50 درصد گل های رابین روی پاس تو عمق های زمینی و هوایی سانگ بوده!!!!!!!!!!!!!
تازه رابین خیلی هاش رو هم گل نکرده!!!!!
واقغا اگر سانگ امسال نبود مطمئنا نه رابین 30 تا گل میزد و نه آسنال خیلی از بازی هارو میبرد....
اگر سانگ نبود خیلی از پاس گل هایی و گل هایی که والکات داشت رو نمیتونست بزنه چون با فرار های اون سانگ بهش پاس میداد و اون میداد به رابین!!!
درسته بعضی اوقات توی کارهای دفاعی گیج میزنه اما پاس های توی عمقش فوق العده است....
فقط 1 بازی بشینید ببینید چطوری پاس میده و دقت کنید.....خیلی باحاله!
من چند تا بازی نشستم فقط روی سانگ زوم کردم دیدم اکثر فرار های از جناحین و از عمق با پاس های سانگه...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید محمد رضا در 24/2/1391 | 13:09 گفت:

باهات موافقم : دی
فقط باید تو یه خط جلو تر بازی کنه چون خصوصیاته تهاجمیش از تدافعیش بهتره
اگه هافبک وسط باشه از هافبک دفاعی هم بهتر کار میکنه!

علی قاسمی در 24/2/1391 | 12:52 گفت:

به هیچ وجه نباید از دست بدیمش

علی قاسمی در 24/2/1391 | 12:51 گفت:

به نظر من بعد از رابین سانگ موثر ترین بازیکن ارسناله و تاثیرش رو تیم به مراتب بیشتر از بازیکن های دیگه هست هر چند ژسنی هخم موثر بوده اما تو اکثر پست ها از قدرت سانگ در تیم داری میگم

محمد على(اباى) در 24/2/1391 | 11:45 گفت:

movafegham,fasle bad ba kharide m'vila ye post miad jolo tar . bad dg miterkoonim

hamed در 24/2/1391 | 10:10 گفت:

به نظر من هم یکی از بازیکنای اصلی آرسنال در این فصل سانگ بوده و واقعا خیلی به تیم کمک کرده...

(Hooman sam (Dark metal در 24/2/1391 | 10:08 گفت:

اگه رو دور باشه غوغاس اما اگه مثل بازی با میلان .... !!!

like \\m// like

رضا توپچی در 24/2/1391 | 01:05 گفت:

به نظر من اگه یه کم جلو تر بازیکنه و یه هافبک دفاع مستحکم بگیریم ،سانگ با خیال راحت تر میتونه بیشتر از پیش تو کار هجومی به ما کمک کنه و تبدیل شه به یه هافبک طراح ،خلاق و جنگنده در حد کلاس A جهانی!!!!

مصطفی کاظمی در 24/2/1391 | 00:40 گفت:

بر خلاف نظر یه سریا به نظر من یکی از بهترین های ما بوده این فصل و باز هم میگم ما نه به امویلا و نه به هافبک دفاعیه دیگه ای احتیاج نداریم،ترکیب سونگ ویلشر و یه نفر سوم که باید بخره (کاگاوا،چمبو)،واسه ترکوندن تیما کافیه.

Miladarsenal در 24/2/1391 | 00:25 گفت:

اگه سانگ نبود چند تا گل نمی خوردیم؟؟بیشتر از پاس گلهاش مطمئنا...

مجتبی هانری در 24/2/1391 | 00:24 گفت:

دقیقا !!!!
سانگ پیشرفت چشمگیری داشته واقعا فوق پاس داده به رابین!!
خیلی بهش امیدوارم.

hamid در 24/2/1391 | 00:15 گفت:

بازیش به دلم نمی شینه هر کاری می کنم
این پاساشو بذاریکنار تقریباً به یه بازیکن بی خاصیت تبدیل میشه
به نظر من آرسنال به بازیکن بهتر از سونگ نیاز داره

hosein-gunner در 23/2/1391 | 23:01 گفت:

من موافق اینم که امویلا یا آرتتا هافبک دفاعی آخر بشن و سانگ یه خط بیاد جلو چون به عنوان یه هافبک دفاعی افتضاح توپ لوم یده

محمد حسینی در 23/2/1391 | 23:01 گفت:

http://www.youtube.com/watch?v=sFCoFS3kRXs
این کیلیپشو ببینید

soroosh در 23/2/1391 | 22:54 گفت:

دمت گرم از منطقی بودنت خوشم اومد :)

Hossein Y در 23/2/1391 | 22:53 گفت:

آره توپ هم زیاد لو میده اما پاس هاش فوقالعاده است!!!

soroosh در 23/2/1391 | 22:51 گفت:

حرفات رو تا حدی قبول دارم ولی
فقط یه بازی بشینید نگاه کنید چندتا توپ تو مرکز زمین لو میده :)