سوال

نویسنده: محمود

وبلاگ من
نویسنده: محمود
محمود
کل بازدید: 11,655 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سوال

اگه فوتبالی باشید میشه خلاصه جواب داد؟این تیم مشکل داره خیلی هم بزرگ و ونگر و مسئولان آرسنال دارن طرفداراشونو فریب میدن . تیمی که بخواد جام ببره یا قهرمان بشه نباید اینقدر افت و خیز داشته باشه یه بار 8 تا میخوره دو تا بازی به زور میبره ، بازی چهار هیچ جلو رو مساوی میکنه وتا این بازی میلان و.... بعد ونگر این وسط دائما میگه ما باید به ثبات برسیم آخه پروفسور نیم فصل تموم شده پس کی به ثبات میرسی اگه فصل بعد میخوای به ثبات  برسی پس چرا فصل قبل بازیکنای خوبتو نتونستی نگه داری؟بازی مقابل میلان نشون داد که این تیم داخل زمین رهبری نداره و این قضیه بیداد میکرد اگه یه تیم نونهالان رو از نزدیک بازیشو ببینید متوجه میشید بازی اون شب آرسنال دقیقا همینطور بود اگه ونگر میتونست دلش میخواست وسط بازی مثل فوتسال تایم بگیره . (  بازی نونهالان  ویژگی هایی داره که مربی بوده باشید یا از نزدیک نگاه کنید متوجه میشید  )حرف های مصاحبه ونگر که تو این چند سال تا حالا اینطور صحبت نکرده بود نه حرفی از آینده بود نه ثبات و نه ایمان چون میدونه دیگه چیزی نمونده و دلش میخواد فقط این فصل تموم بشه .
اگه بازی میلان رو دید سوال

استراتژی ونگر تو این بازی چی بود؟  تهاجمی  ( برا برد)یا تدافعی (برا مساوی و نباختن)
 
آیا سیستم  و ترکیب با استراتژی همخوانی داشت؟

 آیا داخل زمین بازیکنان توان اجرای برنامه مورد نظر تیم رو داشتند وچه کسی توی زمین رهبری میگرد ؟


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 29/11/1390 | 11:41 گفت:

بازیکنای ما از کیفیت پایین تری نسبت به میلانی ها داشتندو....

چون حتی نتونستیم یه توپ رو چارچوبشون بیاریم....

یه دفاع محکم رو بسته بودن.......

ali jamshidi در 29/11/1390 | 10:30 گفت:

واقعاً با امانوئل پتی موافقم. به چه روزهایی رسیدیم

Saeed Milani در 28/11/1390 | 23:18 گفت:

مراجعه کنید به حرفهای صد در صد درست امانوئل پتی ، همه نمی فهمن کلا ، پتی ، برگ کمپ ، رایت ، آدامز ، دیکسون و وینتربرن و ویرا که هر روز دارن مصاحبه می کنن. فقط شخص شخیص آقای ونگر می فهمه چی درسته در این تیم!

مرتضی در 28/11/1390 | 21:38 گفت:

حالا از ما گفتن بود . به نظرم اگه جان اوشی واسه فصل بعد بگیریم خوبه . یه مدافع غول پیکر هم نیاز داریم که هر مهاجمی از دیدنش بترسه

علی ارشدی در 28/11/1390 | 21:02 گفت:

http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=2310&BlogId=43

حامد مبينى در 28/11/1390 | 20:58 گفت:

بومييييى؟؟؟ ...كى رونى يا فرديناند يا لمپارد يا ترى؟؟؟؟...... دقيقا" قرار بود ما مثل ميلان باشيم ( تهاجمى ) و ميلان مثل ما ( ترسو و بهم ريخته ).....

مرتضی در 28/11/1390 | 20:04 گفت:

ما بازیکن بومی میخوایم

hesam در 28/11/1390 | 19:50 گفت:

بي محتوا!