سوال

نویسنده: محمود

وبلاگ من
نویسنده: محمود
محمود
کل بازدید: 12,056 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
بالوگون در اینستاگرام: "قبل از بازی با تیری صحبت کردم! فقط من احترام خود را نشان می دادم" بالوگون در اینستاگرام: "قبل از بازی با تیری صحبت کردم! فقط من احترام خود را نشان می دادم"
هال، دستیار سرمربیان جو مونتمورو و یوناس ایدوال پس از ۵ سال همراهی با باشگاه آرسنال، امروز از تیم خداحافظی کرد هال، دستیار سرمربیان جو مونتمورو و یوناس ایدوال پس از ۵ سال همراهی با باشگاه آرسنال، امروز از تیم خداحافظی کرد
تبلیغات توپچی

     

سوال

اگه فوتبالی باشید میشه خلاصه جواب داد؟این تیم مشکل داره خیلی هم بزرگ و ونگر و مسئولان آرسنال دارن طرفداراشونو فریب میدن . تیمی که بخواد جام ببره یا قهرمان بشه نباید اینقدر افت و خیز داشته باشه یه بار 8 تا میخوره دو تا بازی به زور میبره ، بازی چهار هیچ جلو رو مساوی میکنه وتا این بازی میلان و.... بعد ونگر این وسط دائما میگه ما باید به ثبات برسیم آخه پروفسور نیم فصل تموم شده پس کی به ثبات میرسی اگه فصل بعد میخوای به ثبات  برسی پس چرا فصل قبل بازیکنای خوبتو نتونستی نگه داری؟بازی مقابل میلان نشون داد که این تیم داخل زمین رهبری نداره و این قضیه بیداد میکرد اگه یه تیم نونهالان رو از نزدیک بازیشو ببینید متوجه میشید بازی اون شب آرسنال دقیقا همینطور بود اگه ونگر میتونست دلش میخواست وسط بازی مثل فوتسال تایم بگیره . (  بازی نونهالان  ویژگی هایی داره که مربی بوده باشید یا از نزدیک نگاه کنید متوجه میشید  )حرف های مصاحبه ونگر که تو این چند سال تا حالا اینطور صحبت نکرده بود نه حرفی از آینده بود نه ثبات و نه ایمان چون میدونه دیگه چیزی نمونده و دلش میخواد فقط این فصل تموم بشه .
اگه بازی میلان رو دید سوال

استراتژی ونگر تو این بازی چی بود؟  تهاجمی  ( برا برد)یا تدافعی (برا مساوی و نباختن)
 
آیا سیستم  و ترکیب با استراتژی همخوانی داشت؟

 آیا داخل زمین بازیکنان توان اجرای برنامه مورد نظر تیم رو داشتند وچه کسی توی زمین رهبری میگرد ؟


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 29/11/1390 | 11:41 گفت:

بازیکنای ما از کیفیت پایین تری نسبت به میلانی ها داشتندو....

چون حتی نتونستیم یه توپ رو چارچوبشون بیاریم....

یه دفاع محکم رو بسته بودن.......

ali jamshidi در 29/11/1390 | 10:30 گفت:

واقعاً با امانوئل پتی موافقم. به چه روزهایی رسیدیم

Saeed Milani در 28/11/1390 | 23:18 گفت:

مراجعه کنید به حرفهای صد در صد درست امانوئل پتی ، همه نمی فهمن کلا ، پتی ، برگ کمپ ، رایت ، آدامز ، دیکسون و وینتربرن و ویرا که هر روز دارن مصاحبه می کنن. فقط شخص شخیص آقای ونگر می فهمه چی درسته در این تیم!

مرتضی در 28/11/1390 | 21:38 گفت:

حالا از ما گفتن بود . به نظرم اگه جان اوشی واسه فصل بعد بگیریم خوبه . یه مدافع غول پیکر هم نیاز داریم که هر مهاجمی از دیدنش بترسه

علی ارشدی در 28/11/1390 | 21:02 گفت:

http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=2310&BlogId=43

حامد مبينى در 28/11/1390 | 20:58 گفت:

بومييييى؟؟؟ ...كى رونى يا فرديناند يا لمپارد يا ترى؟؟؟؟...... دقيقا" قرار بود ما مثل ميلان باشيم ( تهاجمى ) و ميلان مثل ما ( ترسو و بهم ريخته ).....

مرتضی در 28/11/1390 | 20:04 گفت:

ما بازیکن بومی میخوایم

hesam در 28/11/1390 | 19:50 گفت:

بي محتوا!