خبر خبر

نویسنده: اميرحسين اباذري

وبلاگ من
نویسنده: اميرحسين اباذري
17سالمه.عاشق همیشه ارسنال
کل بازدید: 22,123 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

خبر خبر

خبر خبر


دو تا از خبرنگار ها و کارشناسای فوتبال در مورد انتقال کازورلا و شاهین با شبکه ESPN مصاحبه کردن.

- آقای Raphael Honigstein گفته انتقال شاهین به آرسنال خیلی نزدیک شده. همچنین گفته اگه آرسنال بتونه این دو بازیکن رو بخره، تفاوت زیادی براشون ایجاد میکنه. به قدم رو به جلوی بزرگه.

- آقای Sid Lowe هم فرموده کازورلا در 48 ساعت آینده رسما آرسنالی میشه. بعد از توانایی هاش گفته که خیلی عالیه و جفت پا بازی میکنه و ضربه آزاد زن خوبی هم هست.

- اسکای اسپورت به نقل از منابع داخلی در مالاگا خبر داده که امروز کازورلا و مدیربرنامه هاش از این باشگاه درخواست انتقال به آرسنال رو میکنن.


(( به نظرم نهایتا تا چهارشنبه خبر رسمی انتقال کازورلا بیاد ... حداکثر ! ))

(( مشکلی که با قرارداد شاهین هست ، اینه که آرسنال در صورتی همه حقوق این بازیکن رو میده که بند خرید دائمی هم در قرارداد باشه. در غیر این صورت درخواست کرده که رئال نصف حقوق رو بده. به خاطر همین فعلا انتقال معلق شده اما دو باشگاه هنوز دارن مذاکره میکنن و امکان داره به توافق هم برسن. ))      ونگر در مورد فروش ارشاوین گفته که ما باید با ارشا حرف بزنیم ، اون هنوز میتونه تو تیم بمونه.همشو از یه سایت دیگه کپی کرم دیگه ببخشید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آرمان الهیاری در 10/5/1391 | 21:14 گفت:

شورله?
یا خدا
این بشر خیلی مهاجم خفنی هست؛تازه 20سالشه
دوسال دیگه پا میگیره این بازیکن

mohsen در 10/5/1391 | 17:44 گفت:

کارمون به کجا رسیده واسه انتقال نوری شاهین و کازورلا به هم تبریک میگیم!!! ولی بازم جای شکر داره و از هیچی بهتره

parsa در 10/5/1391 | 14:26 گفت:

مرسی داداش
شانچستر شورله رو خرید

soroosh در 10/5/1391 | 11:42 گفت:

حسین کازورلا دقیقا دردِ آرسنال رو دوا می کنه
شاهین هم در صورتی که بیاد آرسنال فوق العاده عمل خواهد کرد
بهشون بدبین نباش
جفتشون خیلی مهم هستن

soroosh در 10/5/1391 | 11:41 گفت:

اگه هر دوتاشون اضافه شن یکی از قوی ترین ترکیب های چند سال اخیر رو خواهیم داشت
حتی به نظرم از سال 2007 هم قوی تر میشیم

nima در 9/5/1391 | 21:55 گفت:

حسین جان مثل این که تو انتظار داری رونالدو و مسی یا نیمار و بخریم!!!
اکثر ما خوش حالیمون برای این که 7،6 سال یه همچین فصل نقل وانتقالات شلوغی برا تیم ندیده بودیمو الان خیلی خوبه که ونگر یکم به فکر افتاده!!!
حالا نمیدونم تو چرا اینقد با کازورلا مشکل داری...

iman sanaei در 9/5/1391 | 20:22 گفت:

کازورلا خیلی عالیه

رضا توپچی در 9/5/1391 | 20:21 گفت:

تشکر...
آقا یه سوال دارم:شما اميرحسين اباذري هستی یا میثاق جی.تی؟؟؟!!!
شوخی کردم به دل نگیریا

ehs در 9/5/1391 | 20:14 گفت:

هر دو شون خوبن!! ایکاش منبعت رو می نوشتی!!
من کم کم دارم نگران خط حملمون می شم!! با رفتن شاماخ و بنتنر و ارشا و رابین ما فقط محتاج پولدی و جیرود می شم!!کلا امید ما به بازیکنهای جوون مونه مثل چمبو و ریو ولی واقعا امیدوارم این دو تا تو لیگ جدید و تیم جدید زود و خوب جا بیوفتن!!! وگرنه ما باز تو خط حمله دچار مشکل می شیم!

سينا در 9/5/1391 | 16:51 گفت:

حسين جون يه بازيكن خوب معرفي كن كه هم ما خوشمون بياد هم ارسن هم خودت

سينا در 9/5/1391 | 16:48 گفت:

خدا كنه بياد ولي اينجوري كه من شنيدم احتمال داره تاتنهام هم رقيب شه
ولي در كل مرسي از خبرت

حسین در 9/5/1391 | 16:45 گفت:

خستمون کردین والا!!

از هر سه تا پست بلاگ دو تاش در مورد شاهین و کاسورلا هست.حالا انگار کین اینا؟؟؟جفتشون رو با هم مخلوط کنی یه بازیکن خوب ازش در نمیاد.

امیدوارم باشگاه دنبال خرید های بهتر و جاه طلبانه تری بده و رویاهای ما هم انقدر سخیف نشده باشه که برای اومدن کاسورلا و شاهین بی تاب بشیم.

امین در 9/5/1391 | 16:27 گفت:

من که گفتم تا 48 ساعت آیینده میاد و به شاهین نزدیکیم....دمت گرم

میلاد آرشام در 9/5/1391 | 16:20 گفت:

امسال ما دابل میکنیم

از من گفتن بود

دادا نفست داغ!

Farhad Rahbari در 9/5/1391 | 15:07 گفت:

دمت گرم
چی بشه این فصل