خبر خبر

نویسنده: اميرحسين اباذري

وبلاگ من
نویسنده: اميرحسين اباذري
17سالمه.عاشق همیشه ارسنال
کل بازدید: 20,664 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خبر خبر

خبر خبر


دو تا از خبرنگار ها و کارشناسای فوتبال در مورد انتقال کازورلا و شاهین با شبکه ESPN مصاحبه کردن.

- آقای Raphael Honigstein گفته انتقال شاهین به آرسنال خیلی نزدیک شده. همچنین گفته اگه آرسنال بتونه این دو بازیکن رو بخره، تفاوت زیادی براشون ایجاد میکنه. به قدم رو به جلوی بزرگه.

- آقای Sid Lowe هم فرموده کازورلا در 48 ساعت آینده رسما آرسنالی میشه. بعد از توانایی هاش گفته که خیلی عالیه و جفت پا بازی میکنه و ضربه آزاد زن خوبی هم هست.

- اسکای اسپورت به نقل از منابع داخلی در مالاگا خبر داده که امروز کازورلا و مدیربرنامه هاش از این باشگاه درخواست انتقال به آرسنال رو میکنن.


(( به نظرم نهایتا تا چهارشنبه خبر رسمی انتقال کازورلا بیاد ... حداکثر ! ))

(( مشکلی که با قرارداد شاهین هست ، اینه که آرسنال در صورتی همه حقوق این بازیکن رو میده که بند خرید دائمی هم در قرارداد باشه. در غیر این صورت درخواست کرده که رئال نصف حقوق رو بده. به خاطر همین فعلا انتقال معلق شده اما دو باشگاه هنوز دارن مذاکره میکنن و امکان داره به توافق هم برسن. ))      ونگر در مورد فروش ارشاوین گفته که ما باید با ارشا حرف بزنیم ، اون هنوز میتونه تو تیم بمونه.همشو از یه سایت دیگه کپی کرم دیگه ببخشید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آرمان الهیاری در 10/5/1391 | 21:14 گفت:

شورله?
یا خدا
این بشر خیلی مهاجم خفنی هست؛تازه 20سالشه
دوسال دیگه پا میگیره این بازیکن

mohsen در 10/5/1391 | 17:44 گفت:

کارمون به کجا رسیده واسه انتقال نوری شاهین و کازورلا به هم تبریک میگیم!!! ولی بازم جای شکر داره و از هیچی بهتره

parsa در 10/5/1391 | 14:26 گفت:

مرسی داداش
شانچستر شورله رو خرید

soroosh در 10/5/1391 | 11:42 گفت:

حسین کازورلا دقیقا دردِ آرسنال رو دوا می کنه
شاهین هم در صورتی که بیاد آرسنال فوق العاده عمل خواهد کرد
بهشون بدبین نباش
جفتشون خیلی مهم هستن

soroosh در 10/5/1391 | 11:41 گفت:

اگه هر دوتاشون اضافه شن یکی از قوی ترین ترکیب های چند سال اخیر رو خواهیم داشت
حتی به نظرم از سال 2007 هم قوی تر میشیم

nima در 9/5/1391 | 21:55 گفت:

حسین جان مثل این که تو انتظار داری رونالدو و مسی یا نیمار و بخریم!!!
اکثر ما خوش حالیمون برای این که 7،6 سال یه همچین فصل نقل وانتقالات شلوغی برا تیم ندیده بودیمو الان خیلی خوبه که ونگر یکم به فکر افتاده!!!
حالا نمیدونم تو چرا اینقد با کازورلا مشکل داری...

iman sanaei در 9/5/1391 | 20:22 گفت:

کازورلا خیلی عالیه

رضا توپچی در 9/5/1391 | 20:21 گفت:

تشکر...
آقا یه سوال دارم:شما اميرحسين اباذري هستی یا میثاق جی.تی؟؟؟!!!
شوخی کردم به دل نگیریا

ehs در 9/5/1391 | 20:14 گفت:

هر دو شون خوبن!! ایکاش منبعت رو می نوشتی!!
من کم کم دارم نگران خط حملمون می شم!! با رفتن شاماخ و بنتنر و ارشا و رابین ما فقط محتاج پولدی و جیرود می شم!!کلا امید ما به بازیکنهای جوون مونه مثل چمبو و ریو ولی واقعا امیدوارم این دو تا تو لیگ جدید و تیم جدید زود و خوب جا بیوفتن!!! وگرنه ما باز تو خط حمله دچار مشکل می شیم!

سينا در 9/5/1391 | 16:51 گفت:

حسين جون يه بازيكن خوب معرفي كن كه هم ما خوشمون بياد هم ارسن هم خودت

سينا در 9/5/1391 | 16:48 گفت:

خدا كنه بياد ولي اينجوري كه من شنيدم احتمال داره تاتنهام هم رقيب شه
ولي در كل مرسي از خبرت

حسین در 9/5/1391 | 16:45 گفت:

خستمون کردین والا!!

از هر سه تا پست بلاگ دو تاش در مورد شاهین و کاسورلا هست.حالا انگار کین اینا؟؟؟جفتشون رو با هم مخلوط کنی یه بازیکن خوب ازش در نمیاد.

امیدوارم باشگاه دنبال خرید های بهتر و جاه طلبانه تری بده و رویاهای ما هم انقدر سخیف نشده باشه که برای اومدن کاسورلا و شاهین بی تاب بشیم.

امین در 9/5/1391 | 16:27 گفت:

من که گفتم تا 48 ساعت آیینده میاد و به شاهین نزدیکیم....دمت گرم

میلاد آرشام در 9/5/1391 | 16:20 گفت:

امسال ما دابل میکنیم

از من گفتن بود

دادا نفست داغ!

Farhad Rahbari در 9/5/1391 | 15:07 گفت:

دمت گرم
چی بشه این فصل