جایگزین....!!!!نخونی از دستت رفته...

نویسنده: (Hooman sam (Dark metal

وبلاگ من
نویسنده: (Hooman sam (Dark metal
از وقتی که fifa99 بازی کردم (عکس برگکمپ روی کاور بازی بود...) افتادم تو جاده بی پایان آرسنال و... به همه سلامتی توپچیا رفتیم تو 15 اُمین سال طرفداری...
کل بازدید: 58,458 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جایگزین....!!!!نخونی از دستت رفته...

سلام به همه...
یا این پست رو نخون یا کامل بخون و جواب بده...
بگه درست جواب ندی مدیونیاااااااا!!!!!!!
آقا این پست بیشتر نقش یه نظرسنجی رو اجرا میکنه...
میخوام ببینم مخالفای رئیس که متاسفانه تعدادشون داره هر روز زیادتر میشه دوست دارن یا فکر میکنن جایگزین ونگر کی باشه بهتره؟



درست فکر کنید و خواهشا جواب بدید...
اصلا به نظرتون تو این شرایط مربی بهتر از ونگر هم پیدا میشه؟؟؟
میدونید منچستریا و بارسایی ها واسه همین ونگری که بعضییییییییا ادعاشون میشه دوره مربی گریش تموم شده دست و پا میشکنن؟؟؟
عجیب افتادن تو خودشون که واسه فرگوسن جایگزین بذارن...خدا نکنه بره که اونوقت بدبختیم چون:
1. دیگه از این بهتر واسمون پیدا نمیشه...بدون شک...
2.بره منچستر اونا که مثل ما مالک های خسیس ندارن اونوقت بازیکن میخره و مارو میترکونه...

راستی به جز ونگر منچستریا دنبال پپ گواردیولای آشغالن...آخه بارسا اعلام کرده جایگزین بعدی اون رو مشخص کردن(خدا نکنه ونگر باشه)!!!
اگه یادتون باشه ریکارد هم بارسا رو شاخ کرد اما یه دفعه شوتش کردن رفت...ای لعنت خدا بر این بارسا...
اگه میگید ونگر بره فقط بگید کی بیاد بهتره؟توضیح اضافه ندید لطفا...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

محمد يزداني در 1/11/1390 | 08:38 گفت:

خیلی سخته یه مربی بیاد زود جای ونگرو بگیره ولی به نظر من تنها گزینه مناسب گاس هیدینگ هستش ولی اونم کسی نیست که سالها تو یه تیم بمونه دائما جا عوض میکنه ممکنه آرسنالو ول کنه بره بورکینافاسو یا یه تیم باشگاهی بی نامو نشان.

javad sbo در 30/10/1390 | 22:31 گفت:

مجید جلالی

sam baygan در 30/10/1390 | 21:20 گفت:

سعید،فوق العاده بود

Ali&MT در 30/10/1390 | 20:14 گفت:

عين امار بعد هر باخت اين حرفاي تكراري زده ميشه .....

Saeed Milani در 30/10/1390 | 19:00 گفت:

باز این بحث شروع شد :-) خسته نشدین؟ آرسنال مال ونگره حالا حالا ها. به قول طرفدارای کیوو که میگفتن اگه خر پرواز کرد ما میایم سری آ ، منم میگم اگه خر پرواز کرد ونگر میره :-)

محمود در 30/10/1390 | 18:55 گفت:

ونگر فوق العاده است.

T.Vermaelen در 30/10/1390 | 17:48 گفت:

الان رفتن ونگر یعنی مرگ آرسنال به همین دلیل خود ونگر و مدیران باشگاه عقلشون بیشتر از ماست پس میمونه تا توان داره
بهترین مربی و دستیاراش بعد از ونگر اسطورهایی ست که توسط ونگر به دنیا معرفی شدند چون معنی آرسنالی بودن واقعی رو میدونن.
مربی دروازبان ها: دیوید سیمن
سرمربی و دستیاراش یکی از اینا .... برکمب, آنری, ویرا, آدامز....
در ضمن باید این چند سال وردست ونگر کار کنن تا بدونن ونگر(پرفسور) چه مخیه...
فقط ونگر

hamed در 30/10/1390 | 17:14 گفت:

فقط ونگر ولی با تغییر مدیران باشگاه..........

محسن در 30/10/1390 | 15:11 گفت:

هیچ مربیی برای آرسنال ونگر نمی یشه.
حالا تا صبح بیایید و اسم بذارین

توپچی جنوب در 30/10/1390 | 13:53 گفت:

علی جان من با کسی لجبازی ندارم هیچ مربی هم الکی رد نمیکنم من موندم چرا تو لیستت اسم فرگوسن نیست!!!!!!!!
تو لیستی که تو دادی یو اخیم لو ,گاس هیدینگ,کاپلو,هری رد نپ,خوبن البته به ترتیب بدرد خوردن به سبک ارسنال نوشتم و بقیه نچ بدون هیچ تعصب و لجبازی اما.....

این مربی هایی که تو نام بردی هر کدومشون یه تیم خوب دارن که عمرا اگه تیمشون رو ول کنن و بیان زیر دست این مدیرای خسیس ارسنال ((دلیل قرار ندادن فرگوسن تو لیستت)) بجز گاس هیدینگ که اونم فکر کنم بخواد بره چلسی!!!!
پس بهترین گزینه خود ونگره بدون تعصب و لجبازی!!!!

لیست دادن که کاری نداره 10 تا از بهترینها رو انتخاب میکنی و میزاری بدون اینکه به شرایطشون یک لحظه هم فکر کنی

میلاد جان مثال تو هم اصلا هیچ ربطی نداشت دوست دختر و ازدواج کجا ونگر و ارسنال کجا!!!!!!!
پیشبینی هایی هم که کردی اصلا خوش ایند نیست و بیشتر از روی عصبانیت بود و اخر فصل ما جزو 4تیم خواهیم بود در این مورد شک نکن هرچند این کافی نیست.

علی ارشدی در 30/10/1390 | 13:34 گفت:

ضمنا من گزینه هاتو رد کردم اما نه با این استدلال که وای به روزی که ونگر بره!!!!
اگه بخوای حاضرم یکی یکیشونو برای دلیل بیارم ولی بعد همین خود تو میگی دارم می ک.بمشون پس بی خیال فقط راجع به گاس هیدینک شاید یک پست گذاشتم

علی ارشدی در 30/10/1390 | 13:32 گفت:

نه علی آقا من با اینکه از مورینیو بدم میاد ولی با بغض کینه راجع بهش حرف نمیزنم:
درسته تو چلسی و پورتو و اینتر تونست نتیجه بگیره اما چه نتیجه گرفتنی؟ قهرمانی به شیوه کثیف مورینیو!!!! حالا اگه قراره آرسنال اینجوری قهرمان بشه می خوام صد سال دیگه قهرمان نشه :(((((

محمودرضا معینی در 30/10/1390 | 12:44 گفت:

آقا من هزار بار گفتم بازم می گم به نظر من الان اگه ونگر بمونه بهتره ولی اگه بخاد بره بهترین جایگزینش یواخیم لو :یک تئوریسین کامل و هم استعداد یابهای قوی هم در اختیار داره

میلاد کشوری در 30/10/1390 | 11:44 گفت:

Ali جون مخلصتم، حتما بهت ایمیل میدم.

میلاد کشوری در 30/10/1390 | 11:42 گفت:

آرسنال آرسن ونگر همیشه تو لیگ بعد از تیم های قدرتمند قرار گرفته، وقتی که چلسی قدرت گرفت، توی صدر به منچستر پیوست و ما رو پشت سر گذاشت، الان هم که تاتنهام و من سیتی قدرت گرفتن و از این به بعد باید منتظر جایگاه پنجم باشیم. اگر هم سابقا در مقابل هر دو بار قهرمانی منچستر می تونستیم یه بار قهرمان شیم و اکثر مواقع بالای لیورپول باشیم به خاطر ستاره های تیممون بود و نه ونگر، وگرنه سبک بازی ونگر هیچ تغییری نکرده.
حالا باید وایساد و دید کی لیورپول هم از بحران میاد بیرون که به طور مطلق از ما جلو بزنه، نیوکاسل دو تا خرید خوب کنه که بیاد بالای ما و بعدش لابد استون ویلا و اورتون و ...
شدیم شاخص جداسازی تیمای خوب از تیم های ضعیف یا بحران زده ی لیگ برتر.
لابد خیلیاتون فکر می کنید که همین جایگاه هم در حد ما نیست، و به خاطر درایت مربی عظیم الشانه که اینجاییم. حالا اسم و اعتبار و ثروت و درامد و طرفدارای بیشتر آرسنال به کنار، خداییش همین بازیکنامون از بازیکنای تیمای زیر ما بهترن. حالا نقش مربی کجاست رو من یکی که نمی دونم.

ali در 30/10/1390 | 11:38 گفت:


علی ارشدی : علی جون ما قصد نداریم کسیو بکوبیم ولی انصافا تو این گزینه ها شاید دو سه تاشون از فوتبال حالیشون باشه همین مورینیو اگه چیزی بارش بود فرت و فرت به بارسا نمی باخت
********************************************************
همین مورینیو با اینتر و چلسی چه کرد!؟!یادت رفته؟!؟
با پورتو چی!!؟! با پورتو کاری نکرد؟!؟بعد ونگر که دو تا جام با تیمی به بزرگی ارسنال برده از فوتبال حالیش میشه.
من نمیدونم معیار سنجش شما برای اینطور حرف زدن ها چیه!؟چطور میتونید ((هر قدر که میخواید با مورینیو لج باشید)) چطور میتونید پیشنه مورینیو رو به همین راحتی زیر سوال ببریی!؟
واقعا اینطور حرف زدن در مورد مورینیو نشون میده که شما فوتبال دیگه تیم ها رو نگاه نمی کنید یا اگر هم نگاه می کنید ، چشم ها تون می بندید و واقعیت ها رو نمی بینید.
علی ارشدی تو که میگفتی من در مورد لیگ اسپانیا حرف نمی زنم
یادت رفته اسم بارسا که میومد میگفتی همش تبانی من اصلا کاری به بارسا و زئال ندارم!؟
پس چی شد!؟
واقعا مورینیو از فوتبال چیزی نمی فهمه!؟واقعا عقیده شما اینه!؟مورینیو نمی فهمه ، پس کی قرار بفهمه!؟
ونگر یا غلام پیروانی!؟!؟
دیگه خدایی یه طور کامنت نذارید که آدم از دین و ایمونشم پشیمون بشه.
شهرام عمویی شما با اوردن کدوم دلیل تونستی به همین راحتی این 11 گزینه رو رد کنی!؟
فقط با این استدلال اومدی که وای به روزگاری که ونگر بره؟!
اینم شد دلیل!؟!
متاسفم برای خودم.که باید جواب کامنت هایی رو بدم که هیچ هدفی رو دنبال نمی کنه ، و فقط یه بحث بچه گانه لج و لج بازی هست که هیچ وقت مثل اینکه قرار نیست بزرگ شیم.

SAEED در 30/10/1390 | 11:37 گفت:

باید کسی بیاد که بتونه بیش از 10 سال روش سرمایه گذاری کرد.

میلاد کشوری در 30/10/1390 | 11:21 گفت:

دوستان عزیز، حالا آرسنال و سیاستاش که فعلا دست ما نیست، اینهمه هم خودکشی ما رو به جایی نمی رسونه. اما یه درخواستی از دوستای ونگر پرست دارم، واسه خودشون، واسه آیندشون:
آقا شما اولش با هر دختری دوست شدین، لزوما بهترین دختر دنیا واسه شما نیست، لزومی نداره که حتما باهاش ازدواج کنین، که به خاطر دو سه تا نکته ی مثبتش، چشمتون رو رو تمام معایبش ببندین، هی بگین این خیلی خواستگار داره باید من دو دستی سفت بچسبمش، به خاطر خوبیایی که اوایل دوستی بهتون کرده (اونم شرایط دیگه ی اون زمان فرق داشته) تمام اشتباهات کنونیش رو نادیده بگیرین، هی بگین من می دونم از این بهتر نیست و اگه این منو ولم کنه نابود میشم و ... شاید دختر بعدی که بیاد تو زندگیتون از این اولیه بدتر باشه، خیلی بدتر، اما چون هدف بالاتری رو انتخاب کردین و به خاطرش بلاش می کنین، بالاخره به چیزی که استحقاقشو دارین می رسین.
باور کنید لزوما اولین گزینه، بهترین گزینه نیست. یاد بگیرین تقدس ها رو بشکنین و همه چیزو نقد کنین، اونوقته که زندگی شخصی و اجتماعی ما خیلی بهتر از اینی میشه که الان داریم. چون فقط بهترینها رو می خوایم.

توپچی جنوب در 30/10/1390 | 04:14 گفت:

آی روزگار ببین چی شده تیم های دیگه تو سر خودشون میزنن واسه ارسن ونگر اونوقت اینجا بعضی دوستان میگن ونگر باید بره اونم واسه خاطر چی.................!!!!!!!!!

از قدیم گفتن آدم قدر یه چیزی رو که داره وقتی میفهمه که از دست ش بده!!!!!!!!!!!

ولی من امیدوارم ونگر مثل فرگوسن تا اخر عمر مربیگریش در ارسنال بمونه

البته خیلی دوست دارم چهره دوستان رو وقتی ونگر دوباره جام میاره رو ببینم اخه دیدنیه!!!!!!!!!!!!!!!!!
فعلا بهترین گزینه برای جانشینی ونگر خود ونگره و بس!!!!!!!!!!!!

saeed در 30/10/1390 | 03:33 گفت:

وقتی میبینم این جوری از ونگر طرفداری میشه با این همه معایبی که به لطف علی آقا ودوستان از ونگر گفته شده خیلی خیلی تاسف بار هستش

علی ارشدی در 30/10/1390 | 02:16 گفت:

علی جون ما قصد نداریم کسیو بکوبیم ولی انصافا تو این گزینه ها شاید دو سه تاشون از فوتبال حالیشون باشه همین مورینیو اگه چیزی بارش بود فرت و فرت به بارسا نمی باخت

mostafa در 30/10/1390 | 01:45 گفت:

میدونی حالا چی جالبه اونایی میان میگن ونگر بره که به فابرگاس و نصری فحش میدادن که فلانی به باشگاه تعصب نداشت رفت . اومدیم اینهمه گزینه هایی که نام میبرید تیمو قهرمان کردن سال بعدش تو ارسنال میمونن؟ نه میمونن؟؟ همین مورینیو هرجا میره تیمو قهرمان میکنه بعدش دیگه میره یه باشگاه دیگه الان وضعیت تیم هایی که مربیشون مورینیو بوده رو ببینید همه تو بحرانن بابا تمام باشگاه ارزوی مربی مثل ونگرو فرگوسن رو دارن که به کارشون و تیمشون پایبند باشن .

ehsan arabzadeh در 30/10/1390 | 01:34 گفت:

فقط برین ویکیپدیا و 4 تا تیمه big four رو نگاه کنید از زمانی که ونگر اومده به نظرم ونگر بهترین گزینه موجوده ولی این معنیه اینو نمیده که بی نقصه تغییر روند بهترین گزینس

kimia ketabchi در 30/10/1390 | 01:31 گفت:

u ye chizit mishe haaaaaaaaaaaaa
mage manchesteri ha divonan ke morabiii ke in hame vasashoun eftekhar afaridaro vel konan ye ki ro biyaran ke 8 sal jam nagerefteeeee???
man khodam ziyad az goardiyola khosham nemiyad vali motmaenam tou arsenal ba tavajoh be shebahate baziye barca va arsenal movafagh mishe

ali در 30/10/1390 | 01:19 گفت:

دوستان شما گزینه نمیخواید ، یکی رو میخواید که بکوبینش.اینا گزینه ها رو میگم که یکم سرگرم شید و بکوبیدشون.
1_رافا بنیتز
2_مورینیو
3_هیتسفلد
4_یواخیم لو
5_مارتین اونیل
6_گاس هیدینگ
7_مارچلو بیلسا
8_فرانک رایکارد
9_هری ردنپ
10_کاپلو
11_مارچلو لیپی
12_.......
البته اینا همشون به پا ونگر خدا نمیرسن.ونگر اصلا دیگه مثلش نمیاد.!!!
اصلا اسم فوتبال رو بردارن و به جاش بذارن ونگر بال!!!نظرتون چیه!؟!
ببینید چقدر افراطی هستید که الان همه این مربی ها رو یه جا میکوبید.
به قول داش میلاد بشینید در مورد بودن و نبودن خدا حرف بزنید بهتر از این که با شما در مورد موندن ونموندن ونگر حرف بزنیم.
جان من یکی بیاد یه پست در مورد وجود خداوند بذاره ، اگه ندیدی بعضی نیومدن بگن خدا وجود نداره اما از همون اگه پرسیدی ونگر باید بره یا بمونه سر فحش رو بهت می کشه.
دوست دارم ببینم چطور امثال هیدینگ و مورینیو رو الان توی چند ثانیه و روی هوا میکوبنید.
عمراااااااااا شما حاضر باشید یکی از اینا رو جای ونگر رو نیمکت ببینید

sam baygan در 30/10/1390 | 01:12 گفت:

تا زمانیکه شما بت ونگرو نشکونین نمیتونیم راجع بهش بحث کنیم؛هزار تا مثالم زده بشه هیچ فایده ای نداره چون شما اصلا نمیتونین معایبشو ببینین با اینکه خوبیهای زیادیم داره...

ali در 30/10/1390 | 01:10 گفت:

میلاد : وای! نه کسی از رفتن ونگر حرف نزنه. راجع به وجود خدا بحث کنین اما رفتن ونگر نه. آرسنال از روی زمین محو میشه. تازه داریم یه سری رتبه های جالب با ونگر میاریم. پنجم، هشتم، دهم، لیگ اروپا، دست یک، ....
اصلا همه گوسفند قربونی ونگر. رتبه ی الان واسه آرسنالی که کم افتخار ترین و بی اهمیت ترین باشگاه انگلیس، فقیرترین باشگاه جهان و کم درآمد ترین باشگاه جهانه عالیه. وای که ما چقدر خوشبختیم. دارم پرواز می کنم. یکی بیاد منو بگیره!

****************************************************
:))))))))))))
میلاد خیلی با حالی.جون میلاد ایمیل خودت رو برام بفرست سوالی داشتم ازت بپرسم.
alinozarpour@yahoo.com این ایمیل من هست ، حتما میلاد یادت نره
واقعا حیف میاد بعضی ها چطور بعد از اون هم بحث میان هنوز یه طوری نظر میدن که ......
میلاد دیگه سفارش نکنم حتما ایمیلت رو برام ایمیل کن.

Ashkan در 30/10/1390 | 00:22 گفت:

دنیس برگکمپ

♥Arsenal♥ در 30/10/1390 | 00:21 گفت:

آرسنال و آرسن، ببین این دو نمیتونند بدون هم باشند!!!!

farshad khadem در 30/10/1390 | 00:00 گفت:

ونگر عضو جدا نا شدنی اَرسناله روزی که او مربی تیم نباشه یا دیگر زنده نیست یا مقامی بالا تر مثل مدیر اجرایی یا عضو هیت مدیره خواهد بود . دوستان یادتونه ریال مادرید تیم ملی فرانسه و همین انگلیس در مقاطع مختلف خواهان او بود تندیس رییس رو در امارات را خواهید دید اینو بشما قول میدم

میلاد کشوری در 29/10/1390 | 23:32 گفت:

وای! نه کسی از رفتن ونگر حرف نزنه. راجع به وجود خدا بحث کنین اما رفتن ونگر نه. آرسنال از روی زمین محو میشه. تازه داریم یه سری رتبه های جالب با ونگر میاریم. پنجم، هشتم، دهم، لیگ اروپا، دست یک، ....
اصلا همه گوسفند قربونی ونگر. رتبه ی الان واسه آرسنالی که کم افتخار ترین و بی اهمیت ترین باشگاه انگلیس، فقیرترین باشگاه جهان و کم درآمد ترین باشگاه جهانه عالیه. وای که ما چقدر خوشبختیم. دارم پرواز می کنم. یکی بیاد منو بگیره!


سجاد کریمی در 29/10/1390 | 23:29 گفت:

هیچکی انگشت کوچیکه رییس نمیشه

محمد حسینی در 29/10/1390 | 23:26 گفت:

بعد از 15 سال ونگر از اصیل ترین های خونواده آرسناله
خیلی ها دوسش دارن مثله خود من
اگه قرار باشه بره باشگاه مجبور یکی از قدیمی های باشگاه رو بیاره و گرنه طرفدارا ازش حمایت نمی کنن حتی اگه جام بیاره!

mehrshad در 29/10/1390 | 23:23 گفت:

یه بوهایی میاد آرسنالیا متوجه بو نمیشین ((از اینجا بووووووووویییییه شانچستری میاد)))))))

mehrshad در 29/10/1390 | 23:16 گفت:

اهای اونایی که یاد انتقاد از ونگر افتادید ونگر مربی فیلسوف فوتباله برنامه هایی غذایی و رژیمی که گواردیولا تو بارسا ارسن تو کتابی که به چاپ رسوند استفاده میکنه تازه فرگیم ازش حمایت کرده بود و گفته بود ونگر حق زیادی در حرفه ای شدن فوتبال داره حالا شماها اومدین درباره بودو نبود مردی حرف میزنید که با باخت تیم گریه کردو با بردش خندیده اگه همین بازیکنای آرسنالو به پپ و مورینیو و فرگی بدی نیم فصل سقوطشون مسجل میشه آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآخخخخخخخخخخخخخخخهههههههههههههههه چرا به جای این حرفا برای تیم آرزوی موفقیت نمیکنید

حمیدرضا در 29/10/1390 | 23:07 گفت:

اگه قرار باشه کسی بره اون مدیر ها هستند نه ونگر. البته ونگر هم بیتقصیر نیست ولی خداییش حقش شوت شدن از آرسنال هم نیست.

محمد اصغری در 29/10/1390 | 22:34 گفت:

به نظر من در حال حاضر جایگزینی برای ونگر وجود نداره.
اما من خیلی دلم می خواد اگه یه روز ونگر رفت برکمپ جاشو بگیره.

محمود در 29/10/1390 | 22:21 گفت:

ونگر مربی خوبیه در مورد خرید نکردن ستاره ها و استفاده از استعدادهای جدید تفکرات خوبی داره اما لازمه کمی درباره قهرمانی هم فکر کنه و تغییراتی ایجاد کنه واقعیت اینه که از اول این تیم برا قهرمانی بسته نشده این از عملکرد ونگر و باشگاه مشخصه و حالا هم که حرف های این آقا هالیوود ببینید چی میگه تازه باید امیدوار برای موندن تو فور بیگ باشیم.
ونگر باید بمونه و به قول ها یی که داده عمل کنه و پیشرفتی که میگفت در طولانی مدت قرار برسه رو نشون بده.

Hossein Y در 29/10/1390 | 22:10 گفت:

داداش مربي اگه مربي بود كه الان وعضمون اين نبود كه آخه.به نظر خودت مشكل الان آرسنال چيه؟؟؟

hesam در 29/10/1390 | 21:49 گفت:

اه=اگه

hesam در 29/10/1390 | 21:49 گفت:

اه از خدام بپرسي ميگه ونگر!!!

mostafaa در 29/10/1390 | 21:46 گفت:

دنیس برگکمپ

حمید فرازی در 29/10/1390 | 20:55 گفت:

البته اگه قرار شد جانشین واسه رئیس انتخاب شه هیچ کس به اندازه مارتین اونیل مناسب نیست ولی بازم میگم در شرایط کنونی کسی نمیتونه بهتر از ونگر کار کنه

حمید فرازی در 29/10/1390 | 20:54 گفت:

در شرایط کنونی هیچ کس بهتر از ونگر نیست.کاش مشکل ما ضعف سرمربی بود.فک کنم سعید میلانی همه ما رو با حقایق درون تیم آشنا کرد.ونگر این چندسال اخیر یه پروژه جوونگرایی رو شروع کرده که میخواد با تبدیل جوونا به ستاره و فروششون تا حدودی ضعف مالی باشگاهو جبران کنه.قطعا این کار تا چندسال دیگه هم ادامه داره ولی مجبوریم به خاطر جبران گندی که به تیم زدن صبر کنیم.مطمئنم بعدش درست میشه

علی ارشدی در 29/10/1390 | 20:42 گفت:

داود جان این هیدینک همچو آش دهن سوزی هم نیست ها!!!! خیلیا ازش خوششون میاد ولی گند زدناش بیشتر از موفقیتاش بوده شاید یک پست در این باره گذاشتم

تیمور احمدی در 29/10/1390 | 20:39 گفت:

اصلا فکرش بکن ارسنال بدون ونگر با بازیکنایی مثل جورو میره دسته1

فرهاد در 29/10/1390 | 20:38 گفت:

اگه سیاست هاش رو که کاملا شکست خورده کنار بذاره بمونه بهتره اما اگه می خواد به بازی دادن به امثال رمزی و بازی ندادن به روسیچکی ادامه بده بهتره که بره......جایگزین جورج گراهام یا دنیس کبیر

توپچی جنوب در 29/10/1390 | 20:13 گفت:

فعلا ونگر هیچ جایگزینی ندارن!!!!!!!

و رفتنش اشتباه محضه!!!!!!!!!!

davood در 29/10/1390 | 20:12 گفت:

بنظر من تنها مربی که از ونگر بهتره گاس هیدینگ هست اما اصلا دوست ندارم ونگر بره قهرمانی ارسنال بدون ونگر خیلی کم ارزش میشه(حداقل برا من)

محسن آزاده در 29/10/1390 | 20:00 گفت:

خوب الان ، هم به صلاح نیست که ونگر بره وهم این که اصلا در واقیت این اتفاق رخ نخواهد داد ، اما 1سال دیگه نه 2 سال دیگه نه ، دیگه ته تهش 5 سال دیگه که از تیم خواهد رفت ، نه این که الزاما کسی بندازتش بیرون بلکه دیگه زمان بازنشستگیش فرامیرسه ، واسه اون زمان هم به نظر من بهترین گزینه ها اسطوره های قدیم خودمونن مثل برگکمپ و آدامز که از الان باید به عنوان مربی کنار ونگر کار کنن تا اون موقع آمادگی کامل رو واسه سرمربی آرسنال شدن رو پیدا کنن . . .

مهران کاظمی در 29/10/1390 | 19:49 گفت:

من که اصلاً فکرشم نمی تونم بکنم که یه روز بره، اصلاً تصور آرسنال بدون ونگر مسخرست، ولی اشکال نداره بگیم دوست داریم کی اگه ونگر نبود مربی تیممون باشه، من که از مربی دورتمند خیلی خوشم میاد، کارش درسته، فکر کنم اسمش یورگن کلوپ بود، نمی دونم

aso در 29/10/1390 | 19:46 گفت:

مطمئنا آلگری نمیتونه مثله ونگر بشه.

عليرضا عمراني در 29/10/1390 | 19:21 گفت:

اصلا نميشه فكر كرد كه ونگر از ارسنال جدا شه.يه جورايي بي معنيه

علیرضا در 29/10/1390 | 19:16 گفت:

هیچکس نمیتونه ونگر بشه و رئیس هم هیچ جا نمیره............

Farhad Rahbari در 29/10/1390 | 19:11 گفت:

تا وقتی ونگر هست صحبت کردن از مربیان دیگه توهینه
aso ی عزیز آلگری مربی خوبیه ولی سرمربی هرگز(نمیتونه رییس باشه)

aso در 29/10/1390 | 19:05 گفت:

معلومه آلگری
آدم ولخرجی نیست، جونگرا هم هست اما نه از نوع افراطیش!
ولی ونگر میمونه چون ما آرسنالیا از ته دل دوسش داریم.
هنوز یادم نرفته دو سال پیش وقتی گفت داشتن یه پروژه با پرس عالیه، چقد ترسیدم!!
ا

(Hooman sam (Dark metal در 29/10/1390 | 18:53 گفت:

no funn

mostafa در 29/10/1390 | 18:48 گفت:

بابا مجید جلالی دیگه مثل ونگر جوون گرایی هم میکنه نشد به جهنم علی دایی میاریم