خبر فوری+چند خبر نقل و انتقالی

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 175,035 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خبر فوری+چند خبر نقل و انتقالی

پیشنهاد به بازیکنی که حتی شایعاتش هم مطرح نبودآرسنال پیشنهاد 20 میلیون پوندی خودش را برای استوان یووتیچ به باشگاه فیورنتینا عرضه کرد.خبر گزاری های انگلیسی از عدم مقاومت فیو در برابر این قیمت گزارش دادند.
چند خبر:
1-آرسنال پیشنهاد 10 میلیونی خود را به بارسا برای ویا عرضه کرد اما بارسا 15 تا میخواد
2-یووه به خواستاران ویا پیوست
3-آرسنال بدنبال ژولیو سزار
4-وانیاما بزودی در آرسنال
5-دیامه آماده برای حضور در امیریتس

من به شخصه امیدوارم استوان بیاد خیلی خوش آتیس.اما مدیران فیو شدیدا میخوان حفظش کنن مدتی هم میشه که یووه را معطل کرده اند اما یووه این مبلغ پیشنهادی آرسنال را عرضه نکرده میخواسته بزخری کنه اما موفق نشده.
ایشالا بیاد.ژیرو مالی نیست.

بنظرتون از اینا شانس اومدن کدوم یکی بیشتره؟!!
من:هیچکدوم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 5/11/1391 | 09:54 گفت:

ویا و دیامه شانسشون از بقیه بیشتره.

majid در 4/11/1391 | 20:55 گفت:

آخرش هیشکی نمیاد ...

Morteza Bauer در 4/11/1391 | 20:33 گفت:

فقط امیدوارم سر ویا گدا بازی در نیارن بخرنش حتما.
با توجه به صحبت های ونگر فکر کنم دیامه میاد.

محمد مهدی در 4/11/1391 | 19:34 گفت:

یووتیچ از 18 سالگی یه ستاره بزرگ شناخته شد ولی بخاطره پیشرفت و تعصب تو فیو موند. اگه هم سهمیه نگیرن که میگیرن میره یوونتوس یا رئال یا یکی از اینا.

HOSSEIN در 4/11/1391 | 17:50 گفت:

ناصر میرغلامی

mojtaba tahmasebi در 4/11/1391 | 17:49 گفت:

ما حداقل به3 بازیکن تاپ نیاز دا یم.تو خط دفاع ،هافبک دفاعی، ومهاجم نوک.

ناصر در 4/11/1391 | 17:48 گفت:

خودت که پستت رو بردی زیر سوال-میگی اینا مخوان بیان بعدش میگی که نمیان!!!
آقا حسین،یعنی واقعا ونگر رو نمیشناسی!!!!!!!!!!

jafar در 4/11/1391 | 17:20 گفت:

بعد ژانویه میگم چه بازیکنایی به تیم اومدند

mohammad در 4/11/1391 | 17:01 گفت:

با این بازیکنان جوان ارسنال به هیچ جا نمی رسه باید دست از خسیس بازی وردارن به جای بازیکنان چرت و پرت بازیکنان خوب بخرند والا با این بازیکنان به جزء چند تاشون مثل پودولسکی ارتتا کاسورلا وچند تا دیگه تا خدا خدایی می کنه ارسنال رنگ حتی یک جام هم نبیبینه نمونش بارزترین از دست دادن جام باخت به تیم دسته چندمی و از دست دادن جام اتحادیه.

farzam در 4/11/1391 | 16:57 گفت:

وانیاما و ویا به نظرم خیلی عالی بودن ولی فکرکنم یووتیچ و دیامه رو بگیریم
راستی یووتیچ توپست ss بازی میکنه یا cf?بازیکن خوبی هست?خواهشن نگین آینده داره منظورم اینه که در حال حاضر بدردمون میخوره?

parsa .R در 4/11/1391 | 16:34 گفت:

حالا این بوویتیچی که میگین چه پستی هست ؟؟ من نمیشناسمش

masoud mahmudpur در 4/11/1391 | 16:19 گفت:

حالا که بارسا راضی شده اینا پول نمیدن.بابا لا مصبا یکی رو بگیرین دیگه.اگه یووتیچ بیاد که خیلی خوب میشه

sepehr najafian در 4/11/1391 | 16:13 گفت:

ديامه يووتيچ ويا رو هم ديگه کمتر از 40 مليون قيمت دارن.خيلي خوبه ديگه

moeinem در 4/11/1391 | 16:11 گفت:

حسین جان امویا ب احتمال 90%میره روبین کازان!دیشب سردار آزمون بهم تیکه مینداخت ک 1 بازیکنه درستو حسابی میخواسین بگیرین ک ما اونو از چنگالتون در آوردیم!

javad در 4/11/1391 | 15:59 گفت:

آدریان

HOSSEIN در 4/11/1391 | 15:57 گفت:

سعیدجان اتفاقا داره میره زنیت با یه پیشنهاد تپل.

سعید غلامی در 4/11/1391 | 15:52 گفت:

رن تایید کرده که برای ام ویلا پیشنهادی از انگلستان اومده .

سعید غلامی در 4/11/1391 | 15:43 گفت:

دیامه و دیوید ویا میان.....

ایمان کریمی در 4/11/1391 | 15:38 گفت:

دیامه بعد از بازی با آرسنال وستهم رو ترک میکنه!

mojtaba tahmasebi در 4/11/1391 | 15:31 گفت:

منم فکر نمیکنم فیورنتینا یووتیچ رو بفروشه.ولی دیامه روا حتمالأ بگیریم.

شاهین فدوی در 4/11/1391 | 15:24 گفت:

من که امیدی ندارم تو ژانویه بازیکنی با کیفیت و اینده داری مث یووتیچ بیاد ارسنال بنظرم اصلا فیورنتینا اجازه خروج تو ژانویه نمیده...